Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SPOTKANIA W PANI�WKACH


Jesion 26

Rekomendowane odpowiedzi

ZLOTY & SPOTKANIA--------------------------------------------------------------------------------Info o spotkaniach Garbusiarzy ze Œl¹ska:"Postanowiliœmy siê zjednoczyÌ w uwielbieniu naszych wiatrem ch³odzonych rumaków, a raczej chrz¹szczy i na spotkaniach wymieniÌ siê na ich temat uwagami, co zrobiÌ aby im by³o jeszcze lepiej z nami. Dlatego postanowiliœmy siê widywaÌ dwa razy w miesi¹cu.Spotkania odbywaj¹ siê w ka¿d¹ pierwsz¹ sobotê miesi¹ca w knajpce "BUMERANG" na trasie Miko³ów Gliwice przy skrzy¿owaniu w Paniówkach ul. Gliwicka oraz w ka¿d¹ trzeci¹ niedzielê miesi¹ca w Chorzowie, w knajpce "ZANZIBAR" ko³o stra¿y po¿arnej róg ulic Katowickiej i 3-go Maja.Zapraszamy wszystkich garbomaniaków." Kto z forumowiczów :?: chce z motocyklistów zrobiÌ GARBUSIARZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesion,albo ja glupi jestem albo sobie jaja robisz. :x Przeciez w tym info o Garbusiarzach nie ma ani slowa o motocyklistach czy integrowaniu sie z nimi!!!Nie wiem po cos to Jesion wogole tu zacytowal :roll: Moze Ty jestes cichym wielbicielem Garbusa i chciales zobaczyc jak reszta na to zareaguje? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KiedyÂś byÂłem na maÂłym spotkaniu motocyklistĂłw i garbusiarzy w CzĂŞstochowie na starym rynku NiektĂłre chrabÂąszcze byÂły caÂłkiem fajnie wypicykowane..............ale Ja kocham opla kadetta c -coupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z aut kocham Corvette Stingray z bigblockiem 7.9l  :Angel:
He he he i masz racjê Przez 4 lata dosyÌ g³êboko siedzia³em w samochodach amerykaùskich i niekiedy trafia³y siê prawdziwe rodzynki, typu corvetty i mustangi, nawet w viperze siê pogrzeba³o Niektórymi trochê siê pojeŸdzi³o, ale to œwietne samochody i maj¹ niepowtarzalny klimat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do amerykanskich furek to macie racje, te auta maja cos. A tak nieskromnie sie pochwale ze mamy z ojcem w czesciach bude z Chevroleta z 53r. ktora miejmy nadzieje kiedys zostanie zlozona do kupy ps. co do tych chrabaszczy to np. zlot u Iron Elephants byl oficjanie zlotem motocyklistow i garbusiarzy wiec nie ma sie o co pluc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jednego Amerykancom nie mozna odmowic - autka potrafili robic ladne!A mnie siem najbardziej podoba Ford Mustang Shelby GT500... no ale co z tego... musialbym chyba zyc 1000 lat i tyrac na 6 etetow zeby se takiego sprawic,jak ktos chce nacieszyc oko to tutaj znajdzie zdjatka http://www.gt500-shelby.prv.pl/ , niestety zdjatka nie oddaja dzwieku silnika...pozdrawiam,Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.