Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Policja


Menelek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na terenie zabudowanym przemknolem kolo glin ok 130km/hSzanowny pan wladza nawet lizaczkiem nie machnol Pisze o tym bo w tym sezonie zdazylo mi sie to pierwszy raz i jestem podniecony, bardzo podniecony :wink: znow poczulem wyzszosc nad niebieskimi...I jestem dumny ze plynie we mnie krew motocyklisty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no, ale najlepiej to byÂło kiedyÂś w dawnych czasach, jak nie mieli w ogĂłle pojĂŞcia co i jak, jak kupiÂłem w 1994 CBR 1000F, to byÂły przypadki, Âże mnie namierzali na radar i potem gostek wyskakiwaÂł machaĂŚ i zatrzymywaĂŚ- tacy byli ambitni, jak miaÂłem czas to zawsze staraÂłem siĂŞ im przynajmniej pomachaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet zlitowaÂłem siĂŞ nad nimi 2 razy w zeszÂłym roku i zatrzymaÂłem siĂŞ i wiecie jaka gadka byÂła??co to za motor?ile kosztuje?ile tym jechaÂłeÂś?a za drugim razem chcieli mi wjebaĂŚ 300zÂł za wyprzedzanie na zakazie ale skoĂączyÂło siĂŞ na moralizatorskiej gatceogĂłlnie przez te wyszystkie lata jeszcze nie dostaÂłem zednago mandatu na motocykl, a okazji to oni trochĂŞ mieliwiĂŞc czasami moÂżna siĂŞ zatrzymaĂŚ i pogadaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie chce wyjsc na zgreda ale jazda w terenie zabudowanym 130km/h to nie jest dla mnie cos czym mozna siem przechwalac... :x No a twierdzenie ze tym sie udowadnia wyzszosc nad "niebieskimi"..? daruj Stary ale to podejscie mnie troche rozwala! To mi zalatuje moto-dresiarstwem...Ja mam podejscie kompletnie inne. A na policjantow tez pewien sposob - zawsze jak widze ze przy drodze stoi patrol - pozdrawiam ich kiwnieciem reki - jeszcze sie nie zdazylo zeby nie odpowiedzieli tym samym... i zaraz sie na drodze przyjemniej robi. I w ten prosty sposob nigdy jeszcze nie zostalem zatrzymany do kontroli. Wiem ze to co napisalem sie wielu z Was nie spodoba ale poprostu jak widac roznimy sie podejsciem,Pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raz zatrzymali i to w terenie zabudowanym :mrgreen: jak kolesie mnie zobaczyli(a raczej usÂłyszeli)byli kjakies 500m przedemna, to obaj wyskoczyli na uluce i biegli na druga strone z lizakiem, musialem sie zatrzymac bo jeden stanol na srodku drogi :mrgreen: ale i tak spytali mie tylko co to za moto ile jedzie itp nawet prawka niesprawdzili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menelek napisa³Wyobrazam sobie jak sie pienia...z bezradnosci Nasrali mi w papierach to bede im sie odwdzieczal kazdego lata krzysiek napisa³no, ale najlepiej to by³o kiedyœ w dawnych czasach, jak nie mieli w ogóle pojêcia co i jakTytus napisa³jadac z Siewierza do Katowic, na jednej prostej mielismy ponad 270... a tu nagle radiowoz sie pojawil na poboczu Sami chyba nie wiecie co piszecie.ONI to Wam ¿ycie uratowali albo komuœ innemu, tylko z tej prostej przyczyny ,¿e Was nie gonili.Nie róbcie z nich takich mato³ów.Sami te¿ siê zastanówcienad tymi prêdkoœciami i czy s¹ warunki aby tak szybko jechaÌ.Sami mo¿ecie siê zabijaÌ tylko nie zróbcie komuœ krzywdy.Teraz mam piêkn¹ maszynê bêde je¿dzi³ do Krakowa pomodliÌ siê w intencji zmar³ych kolegów motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek nie zycze Ci bys trafil na takich s.k.u.r.w.i.e.l.i. jak ja kiedys  Mysle ze wtedy zmienil bys zdania  i nie kiwal panom policjantom jak przejezdzasz  :!:
Widze ze jednak wsadzilem kijaszek w mrowisko - Menelek, szanuje Cie, jezeli piszesz ze zle trafiles - to wierze, pewnie tak bylo. Ale Stary - jest takie pakistanskie przyslowie - "ludzie sa jak palce u reki - jest ich piec i kazdy jest inny". Wsrod motocyklistow tez trafisz na fajnych kolesi i na zakaly ktorych omijasz z daleka. Wiec nie gadajmy ze gliniarze sa tacy czy inni - kilku znam i sa fajni kolesie. Napewno sa tez miedzy nimi czarne owce jak w kazdej grupie. Ufff... ale madry wywod nastukalem Chcialem jeszcze jedno napisac - moze nie wszyscy wiedza - jezeli nie zatrzymasz sie na znak policjanta - POLICJA NIE MOZE PROWDZIC POSCIGU za motocyklem !!! ze wzgledu na mozliwosc zagrozenia zycia kierowcy motocykla. Tak jest we wiekszosci krajow europy w tym w polsce. (chyba ze istnieje podejzenie popelnienia przestepstwa a nie wykroczenia).Jezdze juz dlugo i katamaranem i jednosladem i narazie trafialem na samych "dobrych" policjantow, czesto nawet przymykali oko na moje wybryki. Pozwole sobie wiec nadal pozdrawiac ich kiwnieciem reki Ciebie tez pozdrawiam i zycze zebys trafial na samych pozytywnych funkcjonariuszy!Maciek "Bomba"Hehehe... a Ty Anulka nie rob ze mnie starego dziadka ! nastolatkiem moze juz nie jestem ale jeszcze sie trzymam , pozdrowka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis (mialem) przygode z policja.Jechalem ze swoja sister droga szybkiego ruchu i nagle wyskoczyl mi policjant z radarem przy predkosci jakies 150km/h i zaczal machac jak go zobaczylem zaraz odkrecilem manetke i poszlem bo niemialem zamiaru placic mandatu.Chlopcy nawet niestartneli zamna takze dobrze.mam nadzieje ze niezdazyli spisac nr tablic ale sadze ze nie bo mialem przynich chyba z 180km/h.Pozdrawiam Policjantow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raz zatrzymali w miescie...Jechalem sobie spokojnie do dziewczyny, dwa pasy, najwyzszy bieg najnizsze mozliwe obroty bo za wczesnie wyjechalem a byl brak funduszy na jakas przejazdzke ... no wiec jade sobie i pan policjant chce mnie zatrzymac...zdziwko czy o mnie chodzi ale sie zatrzymalem..pokazal mi na radarze 90 km/h przy dozwolonym 50 Wredny byl jak nie wiem co...cholernie zle trafilem, koles musial miec jakies nie mile przygody z motorami w dziecinstwie albo cos bo zero tolerancji dla dwoch kolek... No i tym sposobem 6 pkt i 200 zl Teraz mam blache odgieta i chociasz suzi nie jest demonem predkosci to sie dwa razy zastanowie czy warto sie zatrzymac ... bo jak znam zycie to znow bede mial pecha i nie pogadam z panami policjantami :?Ale mam nadzieje ze mi sie juz nic podobnego nie przydarzy i nie bede musial robic zadnych glupot :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziÂś w 5 motocykli przepalaliÂśmy trochĂŞ sprzĂŞty po naszej wspaniaÂłej jedynce poruszaliÂśmy siĂŞ raczej grubo ponad normy, minĂŞliÂśmy ok 4 patrole ale Âżeden z policjantĂłw nawet nie kwapiÂł siĂŞ zeby nam pomachaĂŚ no i zauwaÂżyÂłem Âże poaru kumpli lubi lataĂŚ na kole przed fotoradarami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.