Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nawijanie kilometrĂłw


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :!: Tak siê nudzê i myœlê sobie, ¿e dawno nie za³o¿y³em nowego tematu i nie spamowa³em Przejdê ju¿ do rzeczy i powiem o co mi chodzi WiêkszoœÌ z Was ju¿ jeŸdzi na motocyklach i nawija pierwsze kilometry. Mo¿na powiedzieÌ, ¿e zaczêliœcie ju¿ sezon. Wpad³em na pomys³, ¿eby ka¿dy forumowicz je¿d¿¹cy motocyklem wpisa³ tutaj stan swojego licznika kilometrów. Powiedzmy, ¿e od tego zaczniemy etap nawijania kilometrów w sezonie, a terminem rozpoczêcia oraz podania stanu licznika bêdzie 1 kwiecieù. Œmigacie ju¿ i trochê kilosów niektórzy nawinêli, wiêc je¿eli pamiêtacie stan licznika z dnia, w którym zaczêliœcie œmigaÌ, to jeszcze lepiej i mozecie wpisaÌ siê ju¿ teraz Czemu ma s³u¿yÌ ten temat ??W sumie sam nie wiem, ale mo¿emy go odgrzaÌ pod koniec sezonu, ka¿dy poda koùcowy stan licznika po zakoùczeniu sezonu. Przeliczy ile nawin¹³ kilometrów i podzieli siê z Nami wrazeniami, jak niesamowite by³y to kilometry i jak udany by³ to sezon Mo¿e SDMC przeistoczy ten temat w formê konkursu i dla forumowicza z najwiêkszym sezonowym przebiegiem wyklaruje jakiœ choÌby drobny upominek Je¿eli tak by siê sta³o, to oczywiœcie wskazana by³aby uczciwoœÌ ze strony "nawijaczów" kilometrów. Nie chodzi tutaj o jak¹œ niezdrow¹ rywalizacjê i chêÌ zdobycia œmiesznego pami¹tkowego upominku, ale o dobr¹ i kulturaln¹ zabawê i mo¿liwoœÌ opisania przez ka¿dego swoich sezonowych prze¿yc itd Tak¿e je¿eli mo¿ecie, to nie podawajcie nieprawdziwych wskazaù licznika przy rozpoczêciu nawijania, jak i na jego koùcu Ciekawe co na to SDMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobisice nie widze problemu jakis gadzet sie znajdzie.Tylko trzeba jakies zasady usatalic, chodzi mi o udokumentowanie licznika na starcie, w trakcie (zdjecia z wyjazdow) i na koncu, aparat cyfrowy mam wiec moze by zdjecia robic no i oczywiscie plabowac liczniki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od zakupu mojej CBR prowadze taki zeszycik w ktorym prowadze dokumentacje odnosnie przebiegu, dokonanych czynosci serwisowych itd. wiec moge dokladnie podac stan licznika z 1 stycznia 2005, gdyby ktos nie wierzyl to moze poszukac na Ridersach (gdzie prowadzony jest identyczny konkurs) dowodu ze nie klamie. Stan: 77379km na dzien dzisiejszy powiekszony juz o jakies 400km zrobione w tym sezonie 8) A tak swoja droga to napewno zadnego wysokiego miejsca w tym rankingu nie zajme bo kasy brak na dluzsze wypady :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu nie smuĂŚ siĂŞ Tutaj nie chodzi o konkurs i nagrody, tylko o dobrÂą zabawĂŞ Ja niedÂługo teÂż pewnie tutaj siĂŞ wpiszĂŞ i postaram siĂŞ zrobiĂŚ fotkĂŞ licznika przy zakupie OczywiÂście nie bedĂŞ orÂłem w kwestii przebiegu, bo ten sezon nie bedzie obfitowaÂł w dÂłuÂższe trasy itd, ale liczy siĂŞ zabawa :wink:DODANE: Tak, moze faktycznie zaczniemy od 1 kwietnia, tak jak proponuje sdmc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wicher rzucil fajny pomysl, tylko ze w tym kraju kazdy patrzy jak przykombinowac, nawet byle pierdĂłlke, a yamaha pewnie da ci na koniec sezonu tank pad ktory nikt nie kupil :mrgreen: ja w to wchodze bez rywalizacji, ma jakies 30 000 tys na liczniku , na jesien podam co przejechalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy macie zmartwienia Jak ju¿ wszyscy tak narzekaj¹, ¿e dla niektórych sezon trwa ca³y rok i je¿d¿¹ 40-toma róznymi motocyklami, to niech siê nie wpisuj¹, ewentuanie niech podaj¹ przebieg swojej kosiarki w dniu 1 kwietnia.Jak komuœ robi ró¿nicê 400 lub 500 km/h jakie go dzieli od teraz, do pierwszego kwietnia, no to "weri mi sori" :mrgreen: Ja siê zapewne przy³¹czê gdzieœ w po³owie kwietnia, ale zabawiê siê chêtnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie na to nie pisze bo po pierwsze bede chyba zmienial sprzeta a po drugie bede jezdzil nie tylko swoim sprzetem ale tez motocyklami testowymi.
Gixer to bĂŞdziesz z aparatem ÂśmigaÂł i fotke strzelaÂł karzdego sprzĂŞta przed i po jeÂździĂŞ )a motem matematycznie siĂŞ wszystko wyliczy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego tematu przynajmniej sie dowiemy kto i o ile ma cyganionego sprzeta :wink: A 400km/h nie robi mi roznicy, ale 400km tak :mrgreen: heh to wiec jak, fotki wklejac czy co? Jesli to taka zabawa to po co to dokumentowac? Grunt zeby sie dobrze bawic i jezdzic tyle na ile ma sie ochote Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym zeby wklejac zdjecia i nie tylko z poczatku ale takze w czasie sezonu,bedzie takie male archiwum 2005 kazdego forumowicza. Temat mozna przeniesc do mojego nowego dzialu forumowego SDMC Yamaha ChorzĂłw i zeby byla jasnosc kazdy zalozy tam swoj watek o temacie: "Twoj nick - Nawijanie kilometrow 2005" bedzie klarownie, czysto, klarownie i latwo sie bedzie podliczac i jakis kometarz wstawic, a prezencikiem raczej nie bedzie TANKPAD ale cos bardziej cennego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysÂł Jestem jak najbardziej za Niech kaÂżdy zainteresowany prowadzi coÂś w ramach dziennika kilometrĂłw.W miĂŞdzyczasie zawsze moÂże coÂś dopisaĂŚ czy teÂż opisaĂŚ jakiÂś ciekawy wyjazd, wrzuciĂŚ fotki itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.