Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

no i mamy nowy sezon


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

W³aœnie wróci³em z przeja¿d¿ki ROWEROWEJ gdy¿ moto jeszcze nie wyszykowane, ale co 2 ko³a, to 2 Zrobi³em 20 km i jak na pierwszy raz w tym roku, to nie by³o Ÿle 8) jeszcze ¿yjê. Zobaczymy co jutro rano powiedz¹ moje 'ga³¹zki' Wodzia³em kolesia na jakimœ V2, chyba Royal Star, ale piiiêkniee by³o pos³uchaÌ jakiegoœ motorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, Âże nowy sezon, to juÂż wiadomo od dawna :mrgreen: U mnie po okolicy krĂŞciÂło siĂŞ nawet sporo motocyklistĂłw, w tym jedna, czerrrrwona XJ 900 S Diversion :mrgreen: MusiaÂłem zapaliĂŚ z wrazenia, bo na moto chyba jeszcze trochĂŞ poczekam :mrgreen: JeÂździjcie chÂłopcy i uwaÂżajcie na siebie, a Ja idĂŞ poznĂŞcaĂŚ siĂŞ nad Tico, bo trzeba na nowe ciuszki zarobiĂŚ :mrgreen: Ciao :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis jak zwykle troche na quadach i 1.5km na skuterku :mrgreen: A odwiedzilo mnie dzis w salonie sporo ludzi z 4um:Astarte,Chaos,Davka,Spider.Milo A wogole do nas przyjechalo paru klientow na sprzetach m.in. na CB 1000,R6,ZX6R,Valkirie,VFR750 (Chaos),Fazer 600 (Davka),Gs500 (Astarte),Bandit 600 (Spider) itd.Mi az gul skakal jak widzialem jak wszyscy jezdza a ja w pracy ale na koniec wyzylem sie na skuterku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katowicach przez mikoÂłowsak co chwile cos przejezdza  ja za to otwarlem sezon w fussball :-)
ja wlasnie wrocilem z przejazdzki samochodem po blizszej i dalszej okolicy i musze powiedziec, ze az sie milo patrzy na nasze drogi (i nie chodzi tu o nawierzchnie, bo na nia odwrotnie )na Slowackiego widzialem 2ch kolesi na supermotach, jeden chyba na jakims 125cc, drugi na czyms wiekszym, ale nie mialem szans sie przyjzec, bo dopchali sie na sam poczatek kolejki na swiatlach i ruszyli na gumie przed siebie na zielonym... na Mikolowskiej znow spotkalem Buell'a Lightning, a wczoraj w Mikolowie gsx-r, chyba 750, wygladala na dosc mloda... szkoda, ze ja musze pozbyc sie motorka, a nie stac mnie na nowy (oby narazie...) ale sezon i tak rozpoczne na MBS :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teÂż widziaÂłem dzisiaj trzech kolegĂłw na moto (moÂże nawet z forum). A ja dopiero teoriĂŞ skoĂączyÂłem, potem jazdy a potem egzmin. I potem jeszcze moto trzeba kupiĂŚ. Kiedy to bĂŞdzie?! Chyba uschnĂŞ z ÂżaÂłoÂści i niedoczekania. Jestem z Wami duchem (na razie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie dzisiaj udaÂło siĂŞ zrobiĂŚ przeglÂąd ( 1 w polsce) mojej xj-ty! narazie mykam na prĂłbnych blachach ale jakoÂś mi to nie przeszkadza. w koĂącu rejestracja jest z tyÂł! hehe!jutro rano do roboty na moto oczywiÂście a po pracy chyba popĂŞdzĂŞ gdzies za miasto! trza siĂŞ wyluzowaĂŚ! kurde bele! ale mnie byÂło tĂŞskno za jazdÂą! od czasu jak sprzedaÂłem suzuki to jedna mysl w gÂłowie: kurde trza kupiĂŚ moto! trza kupiĂŚ moto! gdy juz kupiÂłem to 2 mysl: kurde dopiero styczeĂą- niech bedzie juÂż wiosna! pozdrĂłwka i uwaÂżajcie na siebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis jak zwykle troche na quadach i 1.5km na skuterku  :mrgreen:  
Gixer, jakby wam te droge przy salonie zalatali to mialbys ladny kawalek prostej do smigania w ramach obowiazkow sluzbowych A z Davka smignelismy jeszcze do mnie do roboty (hehe, nie ma jak urlopik), a pozniej do niego wpakowalismy sie do domu. Ogolnie fajnie sie jezdzilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze od wczoraj, bylem nawet w bumerangu na chwilke,dobrze ze spojrzalem w dowod rejestracyjny bo wygasl przeglad 13.03 wiec po drodze wpadlem na przeglad,tak w ogole to musze sie pochwalic ze moja maszynka mnie zaskoczyla tej wiosny, bo po calej zimie odpalila na dotyk, co na v2 to sukces!!!a dzis zapierdalanko pozdro dla wszystkich 8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis wkoncu odpalilem sprzet i rura Szkoda ale dlugo bylem w pracy i taki piekny dzionek minal mi bezpowrotnie Wyjechalem dokladnie jak nastal zmrok Podjechalem do kumpla w Mikolowie a tu widze grupke 2x R1 2x gixr1000 (chyba) , kawa zxr9 i gsxr600 (chyba) na shellu pod ktorym bylem umowiony Nie znalem nikogo ale namiary mam w razie jakiegos wypadu Teraz caly obolaly i zmeczony jestem, mam nadzieje ze jutro nie bedzie deszczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo kutwa, ale fajny WyglÂąda dosyĂŚ agresywnie Mozesz mi powiedzieĂŚ o tym sprzecie coÂś wĂŞcej ??Wiesz jaka moc, jak to szarpie itd Tak z ciekawoÂści pytam, bo nigdy nie interesowaÂłem siĂŞ quadami.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie bardziej podobaja te stylizowane na sportowe... np. yamaha yfm 660r albo kawasaki kfx 400, albo suzuki quadsport 250 - zeby nie bylo, ze jestem stronniczy Wicher: wg. katalogu to ma 49.2KM, wazy 273kg... ale niech lepiej wypowie sie uzytkownik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis nim zrobilem tylko 4km bo pozno go przywiozlem,jutro sie biore za porzadny test. Dzis go sprawdzilem na predkosc i poszedl 110km/h.Jezdzi sie tym super,nawet na gume idzie 8) Pelny automat,naped na 2 lub 4 kola,biegi terenowe i zwykle,blokady mechanizmow roznicowych,wtrysk,chlodzenie ciecza a moc i waga taka jaka podal Arch.Jutro wezme ze soba aparat jak bede robil testy wiec wrzuce na 4um jakies foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.