Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fazer vs Sevenfifty co wybrac


zomb

Rekomendowane odpowiedzi

No Fazerki zajebiste,dzieki za cynka,tylko ze ja bede bral moto przez komis na raty,bo nie posiadam az tyle gotowki,po sprzredaniu xjty musialemwlozyc trochu kasy w sklep i zostalo mi 6tys,takze reszte bede musial splacac ratami.Ogulnie hujnia bo najlepiej jest kupic moto za gotowke,no ale co zrobic Wogule nie mam doswiadczenia w braniu czegos na raty,mam nadzieje ze do czegos sie nie doczepia i nawet na raty nie bede mugl wziasc moto,bo wtedy to zalamka.Jeszcze musze poczekac do kwietnia i wtedy bede konkretnie dzialac,ale teraz juz wiem ze jezeli bede mial kupic moto to Fazerke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co dla mnie akurat, to czy motocykl, leci 200 km/h czy 220 km/h, lub przyspiesza w 4,5 czy np w 3.5 sek do 100 km/h nie ma znaczenia, jak dla uzytkownika traktujacego motocykl rĂłwnie uÂżytkowo PisaÂłem raczej korzystnie o SF z perspektywy klimatu jaki oferuje aniÂżeli pod katem osiÂągĂłw.Dane katalogowe teÂż z kosmosu siĂŞ nie biorÂą, a takie wartoÂści jak choĂŚby moment obrotowy, w jakim zakresie obortĂłw jest generowany i jego przebieg, dla uzytkownika sÂą wartosciami waÂżnymi i moga Ci wiele powiedzieĂŚ na temat danego motocykla.Skoro masz jakieÂś doÂświadczenia z obydwoma motocyklami, to moze postaraj siĂŞ i napisz coÂś o jednym i o drugim, jakieÂś maÂłe porownanie, jakieÂś za i przeciw,mocne i sÂłabe strony, bo w sumie nie napociÂłeÂś siĂŞ za wiele piszÂąc swojego posta  :wink:  RozjaÂśnij nieco niezdecydowanemu koledze sytuacjĂŞ, przedstaw mocne i sÂłabe strony danych egzemplarzy nie chwalÂąc tylko i wy³¹cznie Fazera  :wink:
Chyba faktycznie lubisz sie czepiac niewiadomo dlaczego.. :wink: no nic... Po pierwsze - to nie ja pisze caly czas liczby tylko Ty , ja mowie o praktycznym odczuciu, wole pojezdzic niz czytac katalogi :wink: - powtarzam - SF to zajebisty motocykl ale w porownaniu do Fazera : ma slabsze hamulce, gorszy zawias, gorzej sie zachowuje w skretach, ma gorsze osiagi - vmax i przyspieszenie - generalnie w tym porownaniui ma gorsze (co nie znaczy ze slabe) wszystkie walory uzytkowe. Takie jest moje odczucie. Co tu wiecej pisac. O wygladzie sie nie wypowiadam, kwestia gustu. Obydwa to piekne sprzety, i nie potrafie powiedziec ktory "ladniejszy". Na mechanice nie znam sie na tyle ,zeby walic n ten temat jakies elaboraty. Ja nie chwale wylacznie Fazera i nie mowie ze SF jest do dupy, bo SFto super motocykl, tylko stwierdzam, ze moim(jak widac nie tylko moim) zdaniem Fazer jest fajnieszy. Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytus,jak sie jezdzi sportowym tysiacem to trudno sie zachwycic 2 cylindrowa 650-ka.Mnie odkad jezdze na sportowych 1000-ach zaden inny motocykl mnie jeszcze niczym nie zachwycil ale patrzac obiektywnie (i na cene... ) to SV650 to super sprzecior. No i tez wole R4 niz V2 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SiemaNo ogulnie to ciezko z kasa caly czas mysle jak ja wykrecic,a co najgorsze wczoraj dzwonil mi typ ktory leci mi 2tys i mowi ze spoko odda mi kase ale bedzie mi ja splacal po 500zl kurwa mac,a ja liczylem na cale 2tys.Mysle nad kredytem ale niechce sie zabardzo zadluzyc,bo roznie to bywa.Teraz smigam na DrasStarze od brata(tyle dobrze)no ale to tak narazie ,bo jak zacznie sie prawdziwe lato to bez moto chyba mnie h..j strzeli.Juz teraz o moto mysle 24na dobe.Zobaczymy co i jak.Oczywiscie jhak bede cos wiecej wiedzial to napisze.Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.