Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SPORTOWY WYDECH DO HONDY TRANSALP 650 2001r ?


kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !Mam problem ze znalezieniem sportowego koncowego tlumika do hondy transalp xl 650V z 2001 roku. Co prawda znalazÂłem jednego producenta ale koszt to okolo 1600zl (LEO VINCE) ,ja natomiast szukam czegos tanszego......Z gory wielkie dzieki za info....Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dziêki tytus za info.dzwoni³em przed momentem do tego pana od leo vince i muszê stwierdziÌ ,¿e bardzo konkretny goœÌ. NA dzieù dzisiejsz nic nie ma do mojej pszczó³eczki ale obieca³ ,¿e pogmera i mo¿e mi coœ za³atwi. Jescze raz wielkie dziêki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sorry, ale gdybyÂście mogli mi wrzuciĂŚ na PW tel. do tego Pana, ktĂłry ma dostĂŞp do wydechĂłw Leo Vince to byÂłbym wdziĂŞczny.Ja szukam coÂś do bt 1100 bulldog wiem, Âże ta firma robi wydechy do tego modelu.W Motor-Beskid w Czechowicach-Dziedzicach krzykneli mi za takie wydeszki ponad 3000PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziĂŞki Gixer za informacje, ale u Molendy i Nycza juÂż kupiÂłem moto w 2002 r., w sumie taniej niÂż u konkurencji, ale to tylko dlatego, ze braÂłem z kumplem, poza tym maja tani serwis.Tylko raz mnie wkurzyli jak odblokowali mi silniczek to mi ssanie padÂło :x Ale za drugim razem poprawili co zjebali, ale za paliwko juÂż nie zwrĂłcili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na stronie Holana. MoÂże majÂą coÂś ciekawego.www.holan.pl [ Dodano: 2005-02-21, 12:26 ]Podaje Ci linki:http://www.sebring.de/index_bike.htmlhttps://ssl.kundenserver.de/s74270419.einsu...ndex.shopscript - importerem tej firmy jest Holanhttp://www.remus.at/product.php?PHPSESSID=...&selectDtlID=73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hehe... podoba mi siem opinia Gixera ! Jak nie masz zbyt wiele kasy do wydania pojedz do KP Motocykle na ÂŚwionach, adres znajdziesz w dziale "friendly", wypruja Ci profesjonalnie Twoj wydech.Jak bys chcial przetestowac to podjedz do Rudy Sl., moj kumpel ma oprocz oryginalnego wlasnie taki wypruty, uzywa zamiennie - podepniesz i ocenisz. Halasuje jak jasna cholera ale brzmi cudownie..!pozdrawiam, Maciek "Bomba"uuups... teraz dopiero doczytalem dokladnie ! moj kumpel ma XL600 a nie 650 , nie wiem czy wydech siem czyms rozni! jezeli tak to chyba sie wychylilem przed orkiestre..anyway - jak chcesz przetestowac to napisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.