Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co do jury.


Adrian.moto

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze tu czasem ktos wspomina o tych miejscach wiec:CO do zamkow to znam pare na jurze. Bo w wakacje jestem w tych okolicach u dziadkow. Z tego co wiem bo czesto przejezdzam tam to zamek w Mirowie albo Bobolice nie pametam dokladnie. A drugi zamek to jest z Olsztynie pod czestochowa. Moze byliscie poogladac ktorys z tych zamkow.A co do innch rozrywek to jest na jurze w Zlotym Potoku (okolice czestochowy) kino letnie trwa 3 dni w wakacje. Jest duza polana i wielkiii ekran i chyba w nocy puszczaja 3 filmy przez 3 dni. A w kazdy dzien jest inny aktor. W tym roku byla chyba K. Figura.Aha i jeszcze jedno fajne 2 jeziorka sa w Dzibicach. Kolo jednego jest fajny kawalek prostej drogi wiec idzie sobie stunt pocwiczyc i odrazu podziwiaja cie fajne laski lol heheh.Wszystko co pisalem jest w okolicach Czestochowy. No blizej w okolicach Myszkowa ale nie kazdy chyba zna ta miejscowosc.Aha a co do jakis wyjazdow to zapraszam w sezonie do mnie. Bobrowniki leza kolo Rogoznika. Zaraz za Piekarami Sl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna mieszka w CzĂŞstochowie Takie okolice jak Olsztyn, MirĂłw, Bobolice, czy ZÂłoty Potok, albo Ogrodzieniec mamy opanowane Adrian, a do jakiej miejscowoÂści jeÂździsz na wakacje ??KiedyÂś moÂżna zorganizowaĂŚ maÂły weekendowy wypadzik w okolice jury, Ja siĂŞ bede pisaÂł na 100% jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna mieszka w CzĂŞstochowie
To akurat juz wszyscy wiedza :mrgreen: Co do Jury to mam ja slabo obcykana i mam nadzieje to w tym sezonie nadrobic.Bylem jedynie pare razy w Ogrodziencu ale tylko walnelismy po browcu i heja z powrotem bo nikomu nie chcialo sie wychodzic pod zamek Bo dla mnie liczy sie Yno Jazda a nie zwiedzanie ruin :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mieszkam w Myszkowie,ZÂłoty Potok mam rzut kamieniem,Bardzo czĂŞsto jeÂżdze tÂą trasa i naprawde polecam.Dobrym miejsce sÂą teÂż wyÂżej wymienione zamki MirĂłw i Bobolice.SpotkaÂłam siĂŞ tez z kilkoma motonitami w Podlesiach,koÂło hotelu Ostaniec,bardzo Âładnie i tanie piwo w sezonie:)Organizowany jest tam Piknik Jurajski czy cos takiego.Te tereny mam dokÂładnie obcykane bo mieszkam tu.Wszystkich zainteresowanych zapraszam, chĂŞtnie pojeÂżdzĂŞ. ___Cagiva Mito_____-mĂłj konik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo czĂŞsto Âśmigam po jurze, bo blisko jest i widoki ekstra. co do okolic zÂłotego potoku to zgadzam siĂŞ w 100%- drogi jak najbardziej ciekawe. inne okolice teÂż super, np rzĂŞdkowice - skaÂły odkryte jak w ogrodzieĂącu. kto byÂł to wie, a kto nie byÂł to polecam :tak: [ Dodano: 2005-02-09, 17:16 ]Bo dla mnie liczy sie Yno Jazda a nie zwiedzanie ruin :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam!Ciekawe zamki-Ogrodzieniec,Smoleù,Mirów,Lipowiec,pustynia B³êdowska,po której da siê poje¿dziÌ.No i jedne z moich ulubionych zakrêtów zaraz za Niegowonicami,(droga na Ogrodzieniec).W sam raz na krótkie weekendowe traski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je¿d¿ê sobie na Cagivie Mito -piêkny okaz:) Ale posiadam równiez w domu Honde VTR i CB 450s -ta ostatnia na sprzeda¿, jakbyœ kogoœ zna³ kto chce to daj znaÌ :roll: -Tak mieszkam niedaleko Czêstochowy, dok³adnie to Myszków. Pozdrawiam wqera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do niegowy to te okolice to jedna z moich ulubionych tras (mam ich trochê )jad¹c ze œl¹ska (od strony tarn.gór) zanim dojedzie siê do tego wie¿owca w œrodku lasu (cholera wie co to jest- chyba jakiœ przekaŸnik czy coœ z tv ?), jest wzgórze poroœniête bukami. ca³y rok le¿¹ tam takie zajebiœcie br¹zowe liœcie. widok jest niesamowity-szczególnie jesieni¹.polecam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.