Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[poszukiwane] RĂŞkawiczki damskie


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. PoszukujĂŞ damskich rĂŞkawiczek na moto dla mojej drugiej poÂłowy. W zeszÂłym sezonie miaÂła skĂłrzane ktĂłre niestety zgubiÂła. Moja kobieta jest bardzo wybredna i bardziej zwraca uwage na wyglÂąd niz na bezpicznstwo wiĂŞc te rĂŞkawiczki muszÂą mieĂŚ niewidoczne z zewnÂątrz wzmocnienia,lub nie mieĂŚ ich wcale. Najlepiej Âżeby byÂły ze skĂłry lub cordury bo oglÂądalismy neoprenowe ale jej siĂŞ materiaÂł nie spodobaÂł JeÂżeli widzieliÂście coÂś podobnego to proszĂŞ o info. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SDMC dziêki za info, jak bêdziecie je ju¿ mieli na miejscu to wtedy najwy¿ej siê zjawimy bo to jednak trzeba zobaczyÌ na w³asne oczy. Arczi te które mi pokaza³eœ wygl¹daj¹ doœÌ interesuj¹co, ale wola³bym ¿eby kobieta je najpierw przymierzy³a bo kupowanie czegoœ takiego bez bli¿szych oglêdzin nie ma sensu. A reszcie dziêkuje za spamowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielos, z tym goÂściem ktĂłrego polecam nie ma Âżadnych problemĂłw. W wypadku gdyby rĂŞkawiczki nie pasowaÂły odsyÂłasz mu, a on ci przesyÂła nowe lub zwraca kase. Pozatym kilka razy kupiÂłem rzeczy na allegro w ciemno bez przymiarki i zawsze pasowaÂły, wystarczy dobrze sie pomierzyĂŚ . Gdy podasz dokÂładnie obwĂłd dÂłoni twojego plecaczka to nie powinno byĂŚ problemu z zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja kobitka teÂż miaÂła ten sam problem. generalnie bardzo fajne damskie rĂŞkawiczki motocyklowe bez widocznych wzmocnieĂą (i w normalnych cenach) sÂą w POLO, ale POLO jest u nas maÂło popularne i niebardzo wiem kto mĂłgÂłby to sprowadziĂŚ (tzn. wiem ale ci nie powiem bo nie polecaÂłbym tego "handlarza").jeÂśli zaÂś chodzi o louisa- to ma on zbliÂżony asortyment do polo, i jest na szczĂŞÂście dostĂŞpny- jedÂź do katowic-ochojca do grzegorza pawlaka. on handluje louisem w cenach katalogowych- to bardziej pewne od internetu, bo jak bĂŞdzie coÂś nie tak to zawsze jest mniej problemĂłw (po co niepotrzebnie kombinowaĂŚ )generalnie, to laski sÂą z leksza ignorowane przez producentĂłw odzieÂży motocyklowej i to jest trochĂŞ chamskie, bo jeÂśli ktĂłraÂś chcialaby po prostu kupiĂŚ damskie rĂŞkawice bez jakiegoÂś specjalnego zamawiania, to jest problem. pozostaje tylko tarbor z jednym modelem z rozmiarami damskimi. moja dziewczyna zafundowaÂła sobie te rĂŞkawiczki w tamtym sezonie "z braku laku", ale jakoÂś nie narzeka. nie sÂą idealne (i chyba zbyt tanie teÂż nie), majÂą widoczne wzmocnienia, ale sÂą przynajmniej caÂłe czarne i bez jakiÂś pierdoÂłowatych wstawek. :wink: powodzenia... [ Dodano: 2005-03-17, 16:11 ]to te rĂŞkawiczki:RĂŞkawice R-03Letnie rĂŞkawice motocyklowe z miĂŞkkiej skĂłry bydlĂŞcejWzmocnienia ochronne z kevlaruWewnÂątrz cienka tkanina welurowaRodzaj materiaÂłu / Cena:skĂłra bydlĂŞca - 120 zÂłRozmiary damskie: S-LRozmiary mĂŞskie: S-XL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.