Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Problem z gierą , help me


Browarny

Rekomendowane odpowiedzi

Ciupa³em ostatnimi czasy w halflife'a2 ale musia³em zrobiÌ reinstalkê systemu.Po ponownym wrzuceniu gry mam komunikat: Engine error: init shader system. Przy czym Engine error wyskakuje zawsze natomiast druga czêœÌ komunikatu czasem siê ró¿ni.Zosta³ zainstalowany ten sam Windows, gra jest zrzucana z tej samej p³ytki. Jedyna ró¿nica jest taka ¿e teraz jest na innej partycji i wrzucony jest antywirus.Przy okazji dwa inne pytania: odinstalowywa³em pewne sk¹dniki windowsa typu MSN Messenger, NetMeeting i takie tam. Po tej prostej operacji nie mogê odpaliÌ outlooka (komunikat: nie mo¿na za³adowaÌ biblioteki msoe.dll). Czy mo¿na zmieniÌ oznaczenia dysków tzn. partycji bez koniecznoœci reinstalacji wszystkiego w kompie?Sorki za lamerskie problemy ale informatyk to ja nie jestem... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od modlitwy 8) a pó¿niej do dzie³a. :tak: Ojcze Microsofcie, ktoryœ jest na dyskuŒwiêÌ siê Windows TwójPrzyjdŸ update TwójB¹dŸ Bugfix TwójTak jak w Windows, tako i w OfficeMSNa naszego powszedniego daj nam dzisiajI odpuœÌ nam nasze piratyJako i my odpuszczamy naszej TelekomunikacjiI nie wiedŸ nas do IBMAle nas zbaw od OS2Bo Twój jest DOS i Windows i NTNa wieki wiekówENTER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fajny wiereszyk, ale powaznie to zainstaluj samego stema i pociagnij gierke z netu, ja tez staracilem caly dzinek zeby zainstalowac hl2 z orginalnej pÂłyty!!! i wrescie wywalilem wszystko , sciaglem stema , zalogowalem sie i wlaczylem sciaganie na noc, rano juz moglem zabijac terro , i odbijac zakladnikĂłw Kwaq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagnij outloka z netu i przeinstalujCO do messengera to mozna go wywalic ja zawsze tak robie poprostu wy³¹cz go z paska idz do program files i wywal caly folder z messengerem a pozniej skroty na pasku zadan jezeli nie da rady uruchom komputer jeszcze raz wcisnij F8 i uruchom system na trybie awaryjnym i zrob to samo program files i wywal folder outlock musi sie w³aczycu mnie hl2 idzie bez problemu to nie wiem co moze byc sproboj przeinstalowac gierke ale naprawde nie wiem przywiez kompa na 2 dni to ci naprawie tak na odleglasc trudno cos powiedziec [ Dodano: 2005-03-14, 02:10 ]co do zmiany litery partycji dysku to sgadzam sie z Danielosem masz ma³e szanse zeby system ci wystartowa³ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.