Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wydechy Drag Star 650


ciosxvs

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do forumowiczów?? :tak: Czy mo¿e s³ysza³ ktoœ oryginalne ale puste wydechy w Drag Starze ?? :mrgreen: Jestem ciekaw jaki jest efekt akustyczny takiej przeróbki, czyba ¿ê ktoœ zna warsztat który przerabia oryginalne wydechy b¹d¿ sklep z niedrogimi takimi wydeszkami ??Dzieki. :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam nikogo, kto siê czymœ takim zajmuje. Pamiêtaj, ¿e jazda na wyprutych oryginalnych wydechach mo¿e przynieœÌ Twojemu silnikowi wiêcej szkód ni¿ korzyœci.Lepiej rozejrzeÌ siê za wydechami akcesoryjnymi, które dedykowane s¹ Drag Starowi :wink: Pozdrawiam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umie to masz moÂże racje, jeszcze popytam porozglÂądam moÂże sie uda coÂś w przystĂŞpnej cenie wykombinowaĂŚ. Narazie dzieki ............... :?: [ Dodano: 2005-01-23, 12:13 ]Wicher!!A czy moÂże masz jakÂąs galerie prac polakierowanych przez siebie motocykli, chetnie bym obejrzaÂł?? :mrgreen: MoÂże bym sie skusiÂł na nowÂą szate graficzna mojego draga ?? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PamiĂŞtaj, Âże jazda na wyprutych oryginalnych wydechach moÂże przynieœÌ Twojemu silnikowi wiĂŞcej szkĂłd niÂż korzyÂści.Lepiej rozejrzeĂŚ siĂŞ za wydechami akcesoryjnymi, ktĂłre dedykowane sÂą Drag Starowi :wink:  :!:
Zgadzam sie w 100%.Dzwiek na rozwierconych wydechach jest nienajgorszy, ale akcesoryjne daja lepszy efekt koncowy Sredniej klasy wydech do XVS to okolo 1500 - 2000 zl, bardzo dobre to kwota 2000 - 4000zlWpadnij do mnie to pokaze Ci kilka katalogĂłw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sÂłyszeĂŚ to i sÂłyszaÂłem i gÂłos jest caÂłkiem, caÂłkiem . Co do szkodliwoÂści - wymagana jest regulacja gaÂźnikĂłw po takim zabiegu. No i oczywiÂście jest to w wiĂŞkszoÂści przypadkĂłw operacja nieodwracalna. Zawsze mozna kupiĂŚ jakieÂś wydechy tyle, Âże kosztuje to troche kasy - ceny widziaÂłeÂś powyÂżej. Wszystko zaleÂży od stanu portfela. Ja mam troche rozwiercony wydech i efekt jest w opinii wielu ludzi zaj....sty. Jak chcesz posÂłuchaĂŚ Drag Stara na aftermarketowych to masz link:http://www.cobrausa.com/exhaust/index_exha...=bike&bikeID=17Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siê troche Ÿle wyrazi³em. Trochê rozwiercony wydech w moim wypadku to wyr¹bane wszystkie przegrody oraz kilka "malych" (wiert³o 13) otworów wywierconych w koùcówce. Generalnie z nie za du¿ej pojemnoœci s¹ nik³e szanse uzyskania super basowego klangu. Niestety silnik parê cm3 musi mieÌ aby efekt by³ w³aœciwy a wiadomo w chopperach i cruiserach pojemnoœÌ skokow¹ mo¿na zast¹piÌ tylko jeszcze wiêksz¹ pojemnoœci¹. 8) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego kilka dziurek, a co innego totalnie wypruty wydech.Oczywiscie opinii jest tyle ilu uzytkownikĂłw motocykli, dlatego warto troszkĂŞ poczytaĂŚ o zajwiskach falowych wystĂŞpujacych w silnikach spalinowych i ich ukÂładach wydechowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witamw moim dragu wyprulem wydechy jeszcze na gwarancji . Dzwiek jest na prawde ok. Gleboki i basowy. Zadne tam pierdzenie, jakie czesto jest w customowych i zanabytych za ciezkie PLN wydechach. Przeciez w gruncie rzeczy nie chodzi o ryk, ale o dzwiek.Zas co sie tyczy ewentualnej szkodliwosci dla silmika, to akurat w dragach to pomaga piecykowi, ale np. w wirazkach nie zawsze jest ok. Nie polecam ograniczenie sie li tylko do wywierceniu paru otworow. EFEKT ZADEN, A PIERDZENIE STRASZNE .Tak wiec jak kombinowac z orginalnym, to na maxa.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.