Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MuszĂŞ siĂŞ pochwaliĂŚ normalnie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Temat nie jest motocyklowy, ale i tak siê pochwalê 30 minut temu na œwiat przyszed³ Kuba Jest zdrowy i du¿y. Wazy ponad 4 kg i ma gêste, czarne w³oski Mój szwagier o 2:00 zawióz³ Moj¹ siostrê do kliniki, gdzie przyszed³ na œwiat mój siostrzeniec Cieszê siê, ¿e wszystko przebieg³o bez problemów i ¿e ju¿ wszystko jest w porz¹dku Kurde od rana by³em nerwowy i jakieœ problemy ¿o³¹dkowe mnie mêczy³y, teraz ju¿ luŸniej.Kurde trzeba siê dzisiaj napiÌ, nie mozùa tego tak zostawiÌ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he, podobno ma mocny chwyt, takÂże cos mi siĂŞ wydaje, Âże juÂż teraz ma odpowiednie predyspozycje, Âżeby byĂŚ motocyklistÂą Z pewnosciÂą bĂŞde staraÂł siĂŞ go ukierunkowywaĂŚ na motocykle, ale na to jest jeszcze czas Kurcze cieszĂŞ siĂŞ, jakby to byÂło Moje maleĂąstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echh.... a mieliÂśmy w sobotĂŞ oblewaĂŚ urodziny Mojego szwagra, a tutaj taka miÂła niespodzianka W sobotĂŞ bĂŞdzie dopiero impra CoÂś czujĂŞ, Âże trzy dni bĂŞde do tyÂłu chodziÂł ....alkoholu peÂłne nieba..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he, podobno ma mocny chwyt,
dziecko po urodzeniu do 3 miesioca zycia ma taki chwyt ze gdy da mu sie do roczki jakis przedmiocik to jest sie go wstanie podnies na tym przedmipocie po 3 miesiocach to zanika:)Wicherq no a moze by tak wlasnego co??..jak tam co przyjdzie na swiat to hihi..malutki wicherek hihi..jakie moto mu kupisz pierwsze/?..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher gratuluje zostania wujkiem - Wujek Samo Z³o. Jak przysz³a ma³¿onka naciska, to kiedy planowany œlub?? U mnie przez lato sie motocyklista ¿eni³, to do œlubu pojecha³ GoldWingiem, a i ³adn¹ eskorte motocyklistów mia³. Jak coœ to ja moge eskortowaÌ. Jest tylko jeden podstawowy warunke - nie ¿eù sie zim¹. Chocia¿ na upartego....Pozdrawiam i byle do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he he Pawe³ na moim weselu motocyklistów zabrakn¹Ì nie mo¿e Przyznam szczerze, ze motocyklowy œlub, to bardzo fajna sprawa i podoba sie zarówno mnie jak i mojej lubej Oczywiscie liczê i widze œl¹skich motocyklistów jako Moj¹ eskortê

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.