Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dlaczego nie lubiĂŞ motocyklistĂłw


179274_1449834468

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mia³em niemi³¹ przygodê z jakimœ wstrêtnym panem na motocyklu. Podjecha³ nagle z lewej strony i urwa³ mi lusterko. No sam ju¿ nie wiem za co.Fakt ¿e mo¿e trochê mu zajecha³em drogê ale przecie¿ przewróci³ siê na trawê i nic mu siê nie sta³o wiêc o co te pretensje?No wiêc by³o to tak ¿e najpierw zanim mu trochê zajecha³em to na poprzednim skrzy¿owaniu podje¿d¿aliœmy równoczeœnie do œwiate³ i chyba mu po nodze przejecha³em, tej prawej. Ale po pierwsze po co j¹ wystawia³ (móg³ siê na lewej opieraÌ a nie akurat na prawej) a poza tym w takich du¿ych buciorach i tak nic nie poczu³.No a potem te nieszczêsne zajechanie. No w zasadzie to jego wina bo kto to widzia³ wyprzedzaÌ taki samochód jak moje bmw na takiej w¹skiej dwupasmówce. Bmw ma ju¿ co prawda 20 lat no ale jest czarne i dlatego szybko jeŸdzi. No wiêc zmienia³em pas i myœla³em ¿e on zahamuje a on odbi³ mi siê od drzwi chyba (jakaœ rysa mi siê zrobi³a) i gdzieœ na bok pojecha³. Osobno. To znaczy osobno on a osobno motocykl.Ale ¿eby zaraz lusterka urywaÌ? No i gdzie ja teraz takie lusterko do bmw kupiê?Nie lubiê motocyklistów. Fuj. BeKatamaraniarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahaha ale sie usmialem jak to czytalem :mrgreen: . No ale niestety takie sytuacje sie zdazaja. Przed zakonczeniem sezonu jakis wiejski burak totalnie zlepperowacialy wymusil mi pierwszenstwo, a gdy idiote zaczalem wyprzedzac to jeszcze gaz do dechy wciskal (tak jakby mialo mu to w czyms pomoc). Wiadomo tjuninkofana corsa wiele potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiedz dla tych ktorzy chcieli by odgadnac kto to napisal ...dwie podpowiedzi:- Katamaraniarz byÂł w dniu pisania postu na 4UM pod swoim normalnym nickiem- wypowiadaÂł siĂŞ w temacie nowego motocykla BMW A i jeszce dla uÂłatwienia to nie ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.