Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

No to mamy wreszcie dobra droge!


Tytus

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktos nie wiedzial dzis zostal otwarty ok 18 Km odcinek drogi A4 prowadzacy do Wroclawia (narazie koniec jest przed Gliwicami kolo Rabena) Specjalnie jak wracalem z Zabrza pojechalem ta autostrada i... wreszcie super asfalt i droga jak na zachodzie Na calej dlugosci sa po 3 pasy + pogocze wielkosci jednego pasa ruchu, zakrety ladnie wyprofilowane Jak sa wjazdy lub wyjazdy z A4 to pasow naliczylem max 5!!! - jak na lotnisku Jedynie moge sie przyczepic do tych poprzecznych laczen na mostach, ktore troche mocno wystaja, ale ogolnie jest extra droga i bedzie mozna testowac nasze sprzety tam hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, tylko teraz jakims cudem zorganizowac pieniadze na nowe moto... i mozna smigac od wiosny do Wroclawia, zwlaszcza, ze samo miasto warte jest odwiedzenia ale mowiac o naszych nowopowstajacych, to DTSka tez zapowiada sie calkiem przyjemnie... jak na razie z blizszych mi jej oznak powstalo polaczenie Rozdzienskiego z 1-szego Maja, ale wyglada calkiem przyjemnie, milo bedzie moc kiedys przeleciec moto przez Dolny i Gorny Slask bez koniecznosci zbednego zatrzymywania sie ani zwalniania... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.No jak tylko zakupie sprzeta i pogoda bedzie OK to jade testowac droge jak i motorek NIejechalem jeszczeta droga ale to co przejezdzalem nad nia zapowiada sie rewelacyjnie.Cos mi sie zdajze ze motocyklisci beda bic na niej rekordy predkosci :wink: A co do bramek to mysle ze bedzie to wygladalo tak samo jak w strone krakowa czyli dopiero za gliwicami beda brameczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzytajÂąc wypowiedzi nikt nie wpadÂł na pomysÂł zrobienia wyscigĂłw mozliwe ze ominolem czyjÂś post :wink: Co do A4 to teÂż wczoraj dostalem cynk od bracika ze auta ÂśmigajÂą i poszedlem to sprawdzic niech tylko stopnieje Âśnieg a w nocy wyciÂągne mojego sprzenta i zobacze ile moze wyciagnac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzytajÂąc wypowiedzi nikt nie wpadÂł na pomysÂł zrobienia wyscigĂłw  :) mozliwe ze ominolem czyjÂś post  :wink: Co do A4 to teÂż wczoraj dostalem cynk od bracika ze auta ÂśmigajÂą i poszedlem to sprawdzic niech tylko stopnieje Âśnieg a w nocy wyciÂągne mojego sprzenta i zobacze ile moze wyciagnac  :mrgreen:
hehe,fajnie ale obowiam sie ze autostrada nie bedzie ci do teko potrzebna ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja niedawno tzn. jak jeszcze bialego na ulicach nie bylo mialem w planach posmigac ta wtedy jeszcze zamknieta autostrada :mrgreen: tylko ze jak juz wpakowalem sie na zamkniety pas zobaczylem na sasiednim odblaskowe kamizelki :x zaraz ochota mi do jazdy przeszla naszczescie teraz juz moge tam legalnie wjechac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skalar to bylo trza zrobic tak jak jo spytac sie grzecznie czy mozesz przejechac w moim wypadku to zech sie spytolch tego w kamizelce czy moga przejechac z halemby do zabrza i mi pozwolono i jecholch a reszta sie nie przejmowolch ale to bylo na kole teraz musza sprubowac jakos na mojim ogarku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE tam do testowania prĂŞdkoÂści wystarczaÂł juz odcinek na wysokoÂści makro, ale teraz zapowiada siĂŞ jeszcze przyjemniej, aÂż ÂżaÂłuje Âże sprzedaÂłem iksa, on kochaÂł takie drogi, ale jednak to moje zamiÂłowanie do zakrĂŞtĂłw wygraÂło bo co winkle to winkle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

EEE tam do testowania prĂŞdkoÂści wystarczaÂł juz odcinek na wysokoÂści makro
NO BA!!!!!!!! Jasne, ¿e wystarczy³ i to jak autostradê widzê z okna, bo leci ko³o mojego osiedla, i mimo szczerych chêci nie da³o sie nie spróbowaÌ czy da siê z niej odfrun¹Ì hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!Ja wczoraj jecha³em odcinkiem miêdzy Gliwicami a Katowicami. Niestety taka kaszane moga tylko u nas zrobiÌ, wed³ug mnie odstêpy na mostach za du¿e, mo¿e dlatego ¿e bardzo zimno, poza tym na wysokoœci Chorzowa Batorego jest odcinek tak nierówny ¿e obawiam siê gdyby tak ktoœ wpad³ na moto z prêdkoœci¹ 200+ mog³oby sie to skoùczyc tragicznie. Ca³a reszta doœÌ fajna wiêc pojeŸdzic êdzie mo¿na. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.