Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kask Brać Pod Pache,czy Na Moto Zapinac...?opinie..


kris sps

Rekomendowane odpowiedzi

może dlatego że ja nigdy się nad tym nie zastanawiałem, dla mnie było oczywiste - moto na widoku to albo na kierownice, albo na lusterko albo na "helmet holder" jak mi się chce, albo na baku, albo siedzeniu, albo w pokrowcu i na ziemie, albo w ręce jak stoję i czekam, albo na ławkę obok mnie jak siedzę, albo na kolana na uczelni jak ciasno na wykładach, jak wchodzę do sklepu i liczę drobne odkładam na ladę czasami, w domu na półkę albo na łóżko, a jak idę się odlać to zakładam na łeb... a to niby że wiadomo - polska, zostawiłem kiedyś telefon w knajpie, pogodziłem się ze stratą bo też pomyślałem jaka ta polska złodziejska nie jest i w ogóle be... ktoś znalazł podzwonił po znajomych i do domu przyniósł... jeszcze podładował w domu u siebie...jakbym był w Hiszpanii czy Niemcach, a może Bułgarii albo Czechach też bym kasku samego sobie nie zostawił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki że tak przerwe ten pasjonujacy wątek i dolacze sie z innym pytaniemJak myjecie swoje moto ręcznie, kersierem czy może na myjni automatycznej ??a no i jaki sposób mycia polecacie zeby nic nie uszkodzic pytam 100,1% poważnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki że tak przerwe ten pasjonujacy wątek i dolacze sie z innym pytaniemJak myjecie swoje moto ręcznie, kersierem czy może na myjni automatycznej ??a no i jaki sposób mycia polecacie zeby nic nie uszkodzic pytam 100,1% poważnie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej nie myć wtedy masz 100,1% że nic nie uszkodzisz.Swoją drogą pragnę zwrócić uwagę na fakt, [...]bla..bla...bla...[...]Gdy już uda wam się go odnaleźć nie nie lękajcie się i wbrew najstraszniejszym nawet obawom UŻYJCIE GO!!! NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem odnosze wrażenie Artur, że gdyby nie te głupie pytania i wszystkie off topy To nie miał bys gdzie rozwinac skrzydeł (no moze poza szosą) i daćupustu swojej twórczej pisarskiej pasji PS pomyśł może te tematy są specjalnie dla Ciebie tworzone, potem ctrl+c ctrl+v i wydamy "zbiór dzieł filozoficzno-dydaktyczno-moralizatorskich" i zarobimy melony i wykupimy wszystkie autostrady w polsce musze znaleśc nowego dilera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem po dwielki wrązeniem:)Panowie Prawdziwi wasza moc Tworcza jest niezrówana:)a tak bdw... mój znajmoy jak zostawił kask na lusterku - odeszlismu na chwile do slepupu po cos do picia:) po powrocie - siada na swoją fazerkę zakłada garnek i ojoj:)w srodku rozbite jajka:) nie udało się doprać gąbekpo tym śmiesznym wydarzeniu:)pozdrawiam i życzę dużo cierpliowsci:) i tematów do pisania off cours:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.mam zawsze z tym kłopot..brac go do łapy i spacerowac jak gdzies ide w miasto,czy gdziekolwiek,czy tez wieszac na moto...sporo sprzętów ma specjalne zamki do zapinania kasków,a kaski maja (ale nie wszystkie)uchwyty stalowe pod to zapięcie...czy nikt nie zakosi kasku?...z powazaniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.