Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zapisy Na Doskonalenie Nauki Jazdy


Ola_Su

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wspólnie z Olą poruszamy temat szkoleń.Byłem na szkole jazdy suzuki i lanette.Tematyka obu szkoleń jest podobna - tylko na szkole jazdy SUZUKI było 18 motocykli i 2 instruktorów a w lanette grupa -8 osóbJesienią organizowałem i uczestniczyłem w 2 szkoleniach w lanette organizowanych dla klubu DOCTORRIDERS. 2 GRUPY PO 10 OSŁÓB. mylicie się jesli uważacie że to dla początkujących!nawet ludzię jeżdżący po 20000 rocznie od kilku lat byli zachwyceni. A może po 40 człowiek jest bardziej krytyczny wobeg zwoich umiejętności?W tm roku jeżdzimy ponownie 10 i 11 kwietnia. potem pod koniec maja następna grupa. I dwie grupy w toruniu a potem dwie w czerwcu ( to szkolenia dla klubowiczów DOCTORRIDERS) to chyba o czy swiadczy?.Problem w deszczu ,,Lanette trzęsło się bo padało,,,,,,,,,,,,NIE PANOWIE -poprostu JAK PADA NIE JEŻDZIMY!! to proste jak budowa cepa!!I jeszcze jedno poziom szkolenia dobierany jest do umiejętnosci uczestników i motocylki.podsumowujac możemy zrobić wspólnie z OLĄ szkolenie pod konic maja lub na początku czerwca ZAPRASZAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie racje nasze grupy są zorganizowane tzn po ustaleniu terminu uzgadniam plan szkolenia z LANETTE.w razie deszczu -zmieniamy termin!!! lub zwrot kasy (BEZPIECZEŃSTWO UCZESTNIKÓW!!!!)teren supermarketu - jest ok!! równy czysty odpowiednia długość i szerokość a TOR jako następne szkolenie dla zaawansowanych -trochę pokowy wobec swoich umiejętności nie zaszkodzico dają kursy -TYLKO świadome i odruchowe zachowanie na drodze tylko tyle lub AŻ tyle ocenę pozostawiam forumowiczom.......................ps: szkolenia naprawdę nie są przymusowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon zaczyna się paskudnie........TYLE DZWONÓW!!!!!A temat szkoleń was nie interesuje SZKODA.Miałem nadzieję że pojeździmy wspólnie na pachołkacha ,,przeciwskręt ,, ,,hamowanie awaryjne,, i takie inne drobiazgi będą odruchem ratującym skórę i moto.ps;moto łatwo się rozpedza, sztuka go zatrzymać......i jeszcze jedno nie potrafie jęździc na jednym kole i wcale mi nie wstyd!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się na takie szkolenie zapisał, ale zrobię to tylko wtedy kiedy dostanę takie same zniżki jak płeć piękna.Jakoś nie lubię dyskryminacji A tak w ogóle to wie ktoś coś o szkole Suzuki?, bo 70 zł a 200 to jednak jest spora różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.