Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Utrudnij Zycie Motocykliscie


Carri

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie powinni się nauczyć, że na to co jest w internecie trzeba patrzeć z dystansem.Tę sprawną akcje przeprowadził pewnie jakiś małolat, który teraz napawa się dumą z rozgłosu jaki osiągnął. Nic na to nie poradzimy, a najlepsze co możemy zrobić to nie dać mu satysfakcji i to zignorować.No ale fakt niektórzy ludzie nie są normalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy są normalni także po stronie motocyklistów, każdy pewnie zna temat z tym czymś co jeździło "lekko" nieprzepisowo po drogach publicznych na r1.Kochani, to nie bierze się z nikąd. Zawsze są dwie strony medalu.Jeśli ktoś widzi problem tylko po jednej stronie to jest albo ślepy albo po prostu głupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą administratorzy NK też się popisali. Ktoś powinien zająć się pętakiem, a i oni powinni dostać po dupie z zastosowaniem art 18 § 3 kk.Ja się tam nie stresuje niech mi drogę zajeżdżają. Wcześniej waliłem po lusterkach ręką lub nogą, a od tego sezonu będę woził pałę i walił szyby boczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palant jest po prostu prowokatorem...ale pewnie znajdzie jakichś sfrustrowanych popleczników, którym żal d.. ściska, kiedy np przejeżdżamy środeczkiem w korku...Ale po mojej podróży z Bieszczad powiem, że wielu puszkarzy zjeżdża nawet na pobocze na drodze jednojezdniowej dwukierunkowej, żeby puścić nas środkiem...Chwała im za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie wypowiedzi pod zdjęciem tego człowieka, co założył profil "patrz w lusterka, zajedź drogę" rzuciłem okiem z profilu dziewczyny i nikt poza motocyklistami nie wdał się w debilne komentowanie tych bzdur ( ponad 70 stron) . Niech się buzuje dalej chłopak a latem jak podejmie działania to pooddycha za niego respirator, bo prędzej czy później trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa a policyjne bryki to będą hedszoty Nasza klasa stała się takim samym serwisem społecznościowym jak np portale randkowe. Kto się miał znaleźć po latach to już dawno się znalazł a teraz to tylko jakieś emostajle zakładają miliardy fikcyjnych kont. Wg mnie tłumaczenie nk jest niedorzeczne bo ten ktoś nie dał tematu do dyskusji (jak to oni twierdzą) ale nakłania innych do popełnienia wykroczenia/przestępstwa i dlatego profil ten powinni zamknąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.