Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tory Motocross'owe / Offroad'owe


MiloszRR

Rekomendowane odpowiedzi

Te dane technicze Dt 125 R są dla motocykla który ma blokady założene czyli .-Układ wydechowy(dyf+Koncówka)-YPWS-CDI (moduł)i może być na membranach zdławiona zależy jaki model DtPo ich ściągnięciu dt125 ma ok 24/25 km Ja mam jeszcze dt 80 LC2 i pościągałem blokady teraz ok 15/16 km wcześniej 9 km a jej V/max ok 90/95 km/h (na kostkach)A dt 125 około 120 km/h też na kostkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jesteście kozaki i tyle . Ja się nawet , powiem szczerze , boję tej 125 . Bo 30 kucyków w 100 kg sprzęcie to dla mnie potwór jest . Dla mnie jazda po lasach skończyła się 20 lat temu na ETZ 250 , czyli masakra po prostu w porównaniu do dzisiejszych sprzętów .Od tamtej pory powożę raczej takimi sprzętami , że jak kończył mi się asfalt , to starałem się jak najszybciej na niego wrócić , bo motorka mi zwyczajnie szkoda , a wywrotka może skończyć się szukaniem traktora do pomocy . A uwielbiam wozić się po lasach i bezdrożach ( na dzisiaj tą rolę spełnia mi rower ).A co do prędkości na 125kach , to ich nie będę potrzebował na pewno , tylko raczej uważał żeby łap nie połamać na początku .Zdecydowany to już raczej jestem , tylko jakiś "lewy" hajs musze naruchać ,bo z żoną jest jazda ,że kolejny motor chce kupować a chata dalej nie wyremontowana ,że lodówa pusta ....... wiecie jak to jest . Kto tam te baby zrozumie ?? Tak więc , jak już będę miał brudasa , to się zgłosze i nauczycie mnie ( mam nadzieję ) tym powozić żebym się za bardzo nie musiał kumplować z jakimś ortopedą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ha dobre ...To zależy od fesztra lub od tego czy dasz radę spierdolić...Echh wybacz ale pytanie jest trochę w stylu Star Wars -jasna i ciemna strona mocy pamiętaj ciemna stona kuuuussi bardzie .Moja rada ja bym nie uciekał i porozmawiał jak człowiek jeżeli by to było ostrzeżenie i normalna dyskusja skulił bym ogon pożegnał się i grzecznie wracał do domu .A jeżeli ktoś by miał jakieś ale większe hmm ciekawe czy by mnie obezwładnił i zatrzymał (chyba wiesz co mam na myśli) :PA co do karyj to ponoć do 5000 zł !Ale to zależy od fesztra bo może być 200 zł no i od stopnia zagrożenia pożarowego w lesie ....Ale co do cennika to nie jestem pewien tyko tak słyszałem więc się tym nie sugeruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wprawdzie jestem jeszcze młody ale co nie co wiem. :) Więc z tego gdzie byłem :-Hałdy za osiedlem Arki Bożka w Bytomiu (aktualnie rozkopywane) wiem że tam często jeżdżą ludzie na crossach. Jest to teren przed Żabimi Dołami.-Ostatnio byłem na torze motocrossowym pomiędzy Szombierkami a Łagiewnikami , ciężko to określić ale mogę wytłumaczyć wszsytko na gg a nawet wybrać się tam jeszcze raz z miłą chęcią. :P Wrazie czego walić na gg 6605823Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja latam aktualnie SXF250 `08 ze zmienionymi przełożeniami (-1 przód, +3tył)po górach w okolicy bielska (bielsko, wilkowice, międybrodzie) i jazda w terenie jest chyba najfajniejszym, co może być ;)Każdy kto chętny polatać w sobotę 13.11.2010, zapraszam do bielska (pisać na PW)..Teren bardziej kamienisty, mnóstwo długich podjazdów, widoki takie, że dech zapiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.