Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tempomat Motocyklowy


pytlos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Miałem kiedyś taki Amerikancky wynalazek w Magnie ze stanów-nieporozumienie(wylądował w koszu po tygodniu),tak się składa,że jakiś czas temu kupiłem BMW również z tym gadzetem i powiem Wam,że działa rewelacyjnie,bardzo bezpiecznie(dzała tak jak w samochodach BMW)po załączeniu dodajesz gazu,puszczasz-wraca do zadanej prędkości,lekkie tknięcie obojętnie którego hamulca wyłącza ustrojstwo.Być może bajer(sam tak twierdziłem),na pewno na mieście się nie przyda,ale na autostradzie potrafi być zbawienne.Miałem problem z drętwiejącymi paluchami w chłodne dni(okazuje się że od kręgów szyjnych-ale mniejsza o to)i po tym doceniłem możliwość puszczenia kierownicy prawą ręką choćby na minutę czy dwie bez stresu,że nie zdążę wychamować w razie draki.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mój motocyklizm to raczej mikromotocyklizm (49,8ccm ) i 50 na godzinę nie przekraczam, taki bajer podpierany nadgarstkiem sam sam bym sobie chętnie zamontował. Przy tych prędkościach pokonanie 30 kilometrów trochę trwa i powoduje, że wyraźnie czuję, iż w prawej ręce posiadam palce. Gdybym mógł po prostu obracać manetę wspomagajac się taką podpóreczką - byłoby świetnie.Żaden tempomat, ale po prostu kolejne udogodnienie.Przypuszczam, że na motocyklu jadącym z prędkością przelotową 100km/h na drogach proporcjonalnie dłuższych odcinkach też nei byłby to głupi patencik. Ale blokowanie manety w ten sposób, że puszczona nie zmniejsza dopływu zupki do gara, uważam za niebezpieczne.Kuna, chyba sobie coś takiego dorobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tempomat zaі±cza siк w ten sposуb ze dzwigienk± przy kierownicy musze dwa razy energicznie w dуі nacisn±ж, inaczej nie chce zaskoczyж i nieraz teї sie musze troche ukombinowaж zanim sie zaі±czy.Dziaіa zarуwno na 5 jak i niїszych biegach bez problemu. к стати Не знаеш сколько времени я тут сижу? Может-быть... есть мега предложение по поводу НЛО aнекдот для разнообразия Деувшка хвастеатся подруге:- Я вчера такого парня свтретила! ! ! ! У него такой член, такой член! ! УВ меня даже в голове не укладвыается!Я 3 ачс. блуждала по сети, пока не вышла на ваш форум! Думаю, я здесь останусь если понравится!проуш прощения за опечатки... очень маленькая клавиатура у PDA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce jeszcze na razie nie . Ale to się raczej niedługo zmieni .Piszesz " z moich informacji " , mam rozumieć że zapytałaś koleżankę czy można czy nie można tym handlować ??? Ma toto jakiś certyfikat bezpieczeństwa o ogóle ?? Jakieś testy gdzieś były robione ??? Jeżeli tak , prosimy grzecznie o linki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.