Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bajery Do Motocykli ;)


zygmusc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę nikogo obrażać, ja stwierdzam fakt iż całe to robienie z motocykla choinki czy dawanie ognia z rury (jak to ładnie nazywacie "flame kity") to kicz, tandeta i wiocha! Wszystko to przyszło z USA, kraju w którym kocha się kiczowate błyskotki. To wszysstko robione jest dla szpanu! Bardziej cywilizowane i wyedukowane społeczeństwa nie bawią się w takie badziewia. Tylko społeczenstwa biednych krajów takich jak Polska kochają Amerykę i całą tę ich kulturę kiczu, błyskotek i hamburgerów. Mieszkam w Sosnowcu, mieście w którym około 70% mieszkańców pochodzi z biednych wiosek - przyjechali tu za Gierka do roboty. Zauwazyłem iż własnie ich cechuje miłość do amerykańskiego kiczu - stąd domysliłem się iż pochodzisz z wiochy:) Jeśli cię obraziłem to przepraszam. tak więc jeśli chcesz mieć "szacun" u normalnych ludzi nie rób ze swojego motocykla dyskoteki. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzisz, kolego- to Twoje subiektywne zdanie. Zamiłowanie- nawet do kiczu dla Ciebie może być wiochą, a dla innych oznaką, jak to nazwałeś "cywilizowanego społeczeństwa"- które stać na to, żeby oprócz rzeczy, które trzeba zrobić, móc się pobawić w te wszystkie "błyskotki"- czysto dla jaj, dla przyjemności, dla rozrywki. O gustach się nie dyskutuje, a tym bardziej nie obraża się kogoś za to, że ma inny gust od Ciebie. Bo równie dobrze można by Ciebie obrazić za Twoje poczucie gustu, jakiekolwiek masz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikipedia:"Gorol – w mowie śląskiej etnocentryczne określenie osoby spoza Śląska i Polaków mieszkających na Górnym Śląsku. Przez mieszkańców śląskiej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego słowo to jest używane również do określenia mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego (terenów po wschodniej stronie rzeki Brynicy) oraz ogólnie spoza Śląska. Niekiedy słowo gorol może przyjąć znaczenie obraźliwe, mające charakter poniżenia osoby w znaczeniu "ten gorszy"."

Fakt jest taki, iz człowiek pełen kompleksów próbuje je ukryć pod postacią żelu we włosach, kolczyków, bransoletek, złotych łancuchów na szyi, telefonów z "czadowym" realtonem oraz wszelkiego rodzaju świecidełek, którymi przyozdabiają swoje motocykle, samochody, domy itp. Nie bronię nikomu tego robić, aczkolwiek uważam, iz jest to wiocha. Jeśli ktoś nie umie zaimponować drugiemu człowiekowi inteligencją to imponuje głupotą, bo tak łatwiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikipedia:"Gorol – w mowie śląskiej etnocentryczne określenie osoby spoza Śląska i Polaków mieszkających na Górnym Śląsku. Przez mieszkańców śląskiej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego słowo to jest używane również do określenia mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego (terenów po wschodniej stronie rzeki Brynicy) oraz ogólnie spoza Śląska. Niekiedy słowo gorol może przyjąć znaczenie obraźliwe, mające charakter poniżenia osoby w znaczeniu "ten gorszy"."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki, iz człowiek pełen kompleksów próbuje je ukryć pod postacią żelu we włosach, kolczyków, bransoletek, złotych łancuchów na szyi, telefonów z "czadowym" realtonem oraz wszelkiego rodzaju świecidełek, którymi przyozdabiają swoje motocykle, samochody, domy itp. Nie bronię nikomu tego robić, aczkolwiek uważam, iz jest to wiocha. Jeśli ktoś nie umie zaimponować drugiemu człowiekowi inteligencją to imponuje głupotą, bo tak łatwiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nadal jest tylko Twoja subiektywna opinia i nadal nie uważam, że można na to mówić wiocha. Wiochą prędzej określiłbym brak wychowania- a ten cechuje się, np. brakiem umiejętności powstrzymywania się od wypowiedzi albo sposobu wypowiedzi, które są nie na miejscu- jak np. wypowiadanie swojej opinii w taki sposób, że może kogoś obrazić...A inteligencja nie ma nic do świecidełek, łańcuchów, telefonów, itd. Z resztą często takie mają ludzie inteligentni, bo trzeba mieć kasę na takie rzeczy, a do zrobienia takiej kasy jest potrzebna inteligencja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ma! Człowiek inteligentny myśli samodzielnie i nie poddaje się fali głupiej mody zza oceanu, lansowanej przez ziomali z MTV obwieszonymi świecidełkami i łańcuchami. Faktycznie jest to moja subiektywna opinia ale tu jest forum i mogę ją wyrażać. Jeśli kogoś ona obraża to jest jego problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, ze co? Jesli mam fajny telefon z GPS,MP3, Aparatem 5 Mpix, kamera do wideo-rozmow i dotykowym ekranem to jestem nie inteligentny? I to, ze mam kolczyk w uchu tez swiadczy o tym, ze jestem nie inteligentny? chyba powinienes zmienic dealera bo na takim towarze to dlugo nie pociagniesz. Byc moze jak byles maly to nikt Cie nie lubil, nie zwracali na Ciebie uwagi... i teraz chcesz byc inny ale nie w taki sposob, zeby odrozniac sie "innymi gadzetami" i miec cos zrobione tak jak nie ma nikt, tylko zwracasz na siebie uwage po pierwsze obrazajac innych, a po 2 prezentujac jakas skrajna postawe na dodatek nie umiejac poprzec jej argumentami. Jedyne co moze swiadczyc o tym, ze "JA" jestem malo inteligentny to tylko to, ze w ogole z Toba rozmawiam przez co znizam sie do Twojego poziomu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby dobrze zaprojektowac takie podswietlenie trzeba miec dokladny model 3ds.na takich modelach robione sa "zdjecia" do katalogow.http://www.turbosquid.com/FullPreview/Index.cfm/ID/254697http://www.3dexport.com/img14282.search.htm#topimghttp://www.3dexport.com/img-kawasaki-ninja...3831.htm#topimgmajac tak dokladny model mozna dolozyc swiatla o odpowiedniej barwie w roznych miejscach i sprawdzic efekt. Robienie tego na zywo nie da tak dobrego efektu i bedzie za drogie.niestety nie znalazlem jeszcze dokladnego modelu "efki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.