Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kolportaż Ulotek A4


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam teraz sporo nauki (trochę zaopuściłem się na początku), ale mógłbym np. w sobotę, niedziele na parkingu pod Kauflandem w Będzinie (obok mam lidl też) , czy gdzieś w centrum, albo pod M1 w Czeladzi np. powkładać za wycieraczki.Chyba, że chodzi o podawanie do ręki , no to po m1 mógłbym połazić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz sporo nauki (trochę zaopuściłem się na początku), ale mógłbym np. w sobotę, niedziele na parkingu pod Kauflandem w Będzinie (obok mam lidl też) , czy gdzieś w centrum, albo pod M1 w Czeladzi np. powkładać za wycieraczki.Chyba, że chodzi o podawanie do ręki , no to po m1 mógłbym połazić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę zostawić trochę ulotek na uczelni, przy szatni jest miejsce na takie sprawy mogę podrzucić mała stertęjakby się znalazł jakiś wolontariusz z Zabrza to można się razem ugadać i rozprowadzić trochę tego po Platanie, M1 przed świętami - kiedy jest najwięcej ludzia wszelka straż/ochrona może mi skoczyć na pukiel, nie łamiemy prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka!ciekaw jestem, czy mogę (myślę że mogę, ale na wszelki wypadek pytam), np. wysłać wszystkim znajomym z prośbą o przesłanie dalej (emailem) plików ulotek które są dostępne w dziale ulotki na www.motoautostrada.pl ? czy można np. te pliki umieścić na różnego rodzaju portalach społecznościowych, i nikt nie będzie miał do mnie roszczeń z tytułu praw autorskich ... czekam na odpowiedź mail już przygotowany ;)pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka!ciekaw jestem, czy mogę (myślę że mogę, ale na wszelki wypadek pytam), np. wysłać wszystkim znajomym z prośbą o przesłanie dalej (emailem) plików ulotek które są dostępne w dziale ulotki na www.motoautostrada.pl ? czy można np. te pliki umieścić na różnego rodzaju portalach społecznościowych, i nikt nie będzie miał do mnie roszczeń z tytułu praw autorskich ... czekam na odpowiedź mail już przygotowany ;)pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możecie to podrzućcie mi ulotki co C.H. Real w Sosnowcu ( Baczyńskiego 2 ) do komisu z telefonami, tylko najpierw dzwonić bo pracuje na zmiany z innym kolesiem ( nr podam na pw : ) ) Mogę też rozesłać mailing u siebie na forum ( prawie 7000 użytkowników - na pewno znajdzie się chociaż kilku co korzysta z A4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
hej,nowy rok to i nowe możliwości.Mam ulotki i są proszeni chętni do kolportazu ulotek.Proponuje zacząc od piatku na terenie dużych skrzyzowan oraz centrów handlowych.Od piatku od rana będę dostepny w Katowicach kolo Silesii i mozna odbierac ulotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się druknie i poda gdzie trzeba w Sosnowcu i Będzinie A tak myślę, że mogę więcej tego druknąć- jakby byli jacyś chętni do rozdawania to mogą i ode mnie odebrać w Sosnowcu ewentulanie DG. Jakby co pisać na priv, jakoś się dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM ULOTKI W SAMOCHODZIE.SOBOTA 09.01.10 w godzinach 8-11 będę w Katowicach i można je odebrać potem od 12-16 jestem niedostepnyod 16-19 znów jestemNIEDZIELA: 10.01.10 jestem dostępny od godziny 18 w okolicach SilesiiPoniedziałek 11.01.10 jestem dostępny od ok 10:00 w Chorzowie, Zabrzu i Gliwicach.Chętnych proszę o zgłaszanie się na PW lub kom 785 903 785 i jakoś będę pomagał w dostarczeniu.PROSZĘ O ODEBRANIE OSÓB ZAINTERESOWANYCH I KOLPORTAŻ NA TERENACH Z DUŻĄ ILOŚCIĄ PUSZKARZY!WLASNIE DOGADANE ZE ULOTKI BEDZIE ROWNIEZ OD JUTRA MOZNA ODEBRAC W BROOMBASTIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.