Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomoc Dla Oliwi


kwaq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ,lekarze mówią że bule mogą występować do pół roku po wypadku.Chciałam jeszcze Was prosić o rade.W związku z tym że policja prowadzi bardzo niemrawo postępowanie, chciałam zapytać jak mogę przyśpieszyć tą sprawę, lub do kogo się zwrócić aby mi pomógł napisać odpowiednie pisma i do kogo je skierować, na prawnika nie bardzo mnie stać.Na chwile obecną wiem że postępowanie prowadzi wydział kryminalny pod nadzorem prokuratury , oraz że powołali biegłego który ma stwierdzić czyja jest wina.Czy ja jako matka poszkodowanej mogę się zwrócić do policji na piśmie o poinformowanie mnie o postępach w śledztwie ?Może ktoś wie jak długo może trwać takie postępowanie zanim sprawa trafi do sądu jeśli w ogóle trafi.Z tego co rozmawiałam z policją to oni twierdzą że biegły prawdopodobnie stwierdzi winę mojego dziecka.Czy taka decyzja zakończy śledztwo, czy mogę się odwołać od takiej decyzji i czy powołają innego biegłego czy ja go muszę powołać ?Jeśli ktoś może mi pomóc w odpowiedzi na te pytania lub wie czy jakaś instytucja/fundacja może mi bezpłatnie pomóc ,będę bardzo wdzięczna za pomoc.Pozdrawiam Asia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej, może podasz jakieś konto, zainteresowani mogliby wspomóc ewentualne koszty związane z poradą prawną itp ... jeśli możesz, wyślij mi Twój nr. tel. na PW. Może uda mi się uzyskać poradę prawną związaną z tą sprawą. Jeśli będę mógł cokolwiek pomóc, przekażę Ci tę informację. Cieszę się że Twoja córa wraca do zdrowia, niech będzie coraz lepiej! Pozdrawiam, M.ps. swoją drogą, nie wierzę, że wśród 15tyś zarejestrowanych użytkowników forum nie ma kogoś z wykształceniem prawniczym, kto mógłby zająć się tą sprawą ...edit: ps. jeśli nie chcesz podawać na forum danych konta, zrób to na PW. Kto będzie chciał, również poprosić o wiad. na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.