Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Lusterka? Mam- Ale Nie Używam...


zygmusc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w tym temacie sie zgadzam w 100% z zygmuntem..polscy, debilni kierowcy dziela sie na 2 grupy:1. nie potrafiacy jezdzic2. zawistne pawiany, ktore mysla ze potrafia jezdzic.3. normalni - te grupy nie licze bo jest to jakis promil (na zachodzie jest troche wiecej, lub calkiem sporo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy Tazz , ale do której grupy Ty sam siebie zaliczasz? do 3? bo jeśli jest jak podałeś, że to tylko jakiś promil to wychodzi, że na 1000 ludzi dokładnie 1 jeździ dobrze? to na nasze forum 14500 zarejestrowanych niecała 15 to normalni kierowcy.... może ktoś się skusi i poda ich nazwiska albo przynajmniej nicki, żeby było wiadomo kto "na świeczniku" i z kogo brać przykład..... ja mam prawko od 20 lat, z 1000000 km przejechane, jeden wypadek (nawet bez policji) i w żadnym razie nie jestem zawistny, nie używam GPS i po wyprzedzeniu zjeżdżam na prawo, nie mrugam światłami i nie poganiam gościa który się wlecze przede mną , może czasem tylko puknę zderzakiem, ale lekko... no więc proponuję siebie, miałem auto 200KM i 21KM, więc pełny przegląd.... tak, z przekonaniem proponuję siebie kto nastepny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie możliwe z tym, że trzeba się naprawdę dobrze najeździć prywatnym autkiem. (chyba,że ma się charakter pracy Przedstawiciela Handlowego co dużo upraszcza lub generalnie prace za kółkiem). Ale i tak nie jestem pewny w czym jest to ważne kto ile przejeżdża km, rocznie to chyba nie jest wykładnią czegokolwiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie możliwe z tym, że trzeba się naprawdę dobrze najeździć prywatnym autkiem. (chyba,że ma się charakter pracy Przedstawiciela Handlowego co dużo upraszcza lub generalnie prace za kółkiem). Ale i tak nie jestem pewny w czym jest to ważne kto ile przejeżdża km, rocznie to chyba nie jest wykładnią czegokolwiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosma, możliwe możliwe.. Tylko Zygmusc robi 70 tysi rocznie + 80 tysi rocznie na moto, a poźniej przy sprzedazy przebieg moto wynosi 7k mil ;)Nie dzięki ksiazki żadnej mi nie potrzeba;)Dobra moj ostatni post w tym temacie bo znowu wyniknie tu jakaś kłótnia.Ar2rM moze jakieś wytlumaczenie jest ale juz sie nie wgłębiam w ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, Tazz Ty to masz głowę nie od parady ;) wszystko w głowie policzyłeś ?Czyli również do tych normalnych należę, chyba , jest tylko jedno ale... odnośnie czyichś przebiegów, jeżeli na ogół robię 5 razy mniej w cyklu miesięcznym niż Ty to zaliczam się ju z do marginesu społecznego ?Jeżeli liczymy również taka miarą to kolega zygmusc jest bOgiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... To jest ciekawe, że nawet Wam czyjeś przebiegi nie pasują. Chętnie jeździłbym dużo mniej i nie uważam, że siedzenie za kółkiem kilku godzin dziennie jest jakimś powodem do dumy.Może jeszcze powytykacie mi to, ile godzin przed kompem siedzę Ale wiem, czym to jest spowodowane ;) To jest syndrom raka (takiego zwierzaczka, nie choroby). Wiecie, dlaczego można załadować skrzynkę żywymi rakami po same brzegi i chociaż te na samej górze będą próbowały uciec, to i tak nie uciekną z tej skrzynki? (Chociaż fizycznie byłoby to jak najbardziej możliwe...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szczerze mam to gdzieś ile robisz km i wydaje mi się, że nie chodzi tu o jakiś syndrom raka czy siusiaka tylko o to, jak kolega wspomniał, tu piszesz, że rocznie autem robisz 70 tyś. km. w innym temacie zaś, że na piździku rocznie 80 tyś. km. Zdecyduj się wreszcie bo w tym właśnie sęk Może źle składasz zdania i taki wynik albo myślisz i piszesz co innego albo kij wie co jeszcze może być tego przyczyną ale z mojej strony to niczym baśń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.