Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Drogi Expresowe W Polsce Beda Platne ?


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

pomijam fakt ,że to Fakt , bo to już wszystko tłumaczy . Nikt poważnie nie pomyśli o takich "poborach" , ponieważ aby pobierać myto za jakąś drogę należy umożliwić przejazd drogą bezpłatną . W warunkach Kaczogrodu jest w to wielu przypadkach zwyczajnie nie możliwe , bo expresówki są jedynymi możliwymi połączeniami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą nie mogą... droga Częstochowa- Piotrków np... zrobią 40 zł za przejazd w 1 stronę, ogrodzą okoliczne pola żeby króliki i sarny nie wbiegały na drogę..Droga alternatywna jest.. Częstochowa- Radomsko- Piotrków, a że biegnie lasami, są zwężenia, jest ogólnie do bani to co? jest alternatywna!!Taki plan podobno jest właśnie na ten odcinek i... sięzobaczySkoro w 94 roku potrafili dać drogę jakiejś firmie, powiedzieć żeby zrobili z niej autostradę i jak im nie będzie się to opłacać to im będą dotować i dodatkowo żadna gmina w okolicy nie ma prawa podnieść jakości drogi to......Zastanawiam się czy jak moja firma tfu tfu będzie miała gorsze miesiące, czy będę mógł iśc do Kaczorów i powieziec... przyzwyczaiłem się do życia na pewnym poziomie... dajcie mi kase...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A apropo dróg płatnych to jechałem ostatnio z gliwic tą dalszą obwodnicą z okolic Łabęd i już wiszą nowe znaki zjazdu na A4 z zaklejonym słowem "płatna" co oznacza że na pewno będzie na wrocław odcinek płatny. Czyli co jadąc od Krakowa do Wrocławia będzie się płacić za przejazd 2 razy (a właściwie 4)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak bardzo uparliscie sie na ten Fakt.Przynajmniej ta gazeta pisze o roznych nieprawosciach wprost i to ona swoimi prowokacjami wobec politykow i wplywowych luddzi powoduje ,że o pewnych sprawach mozemy sie dowiedziec.Uprzedzajac pytanie -nie jestem w zaden sposob zwiazany z ta gazeta ale tylko trzezwo myslacym czlowiekiem. Tak mi sie wydaje ,że nawet nie macie powodow sadzic ,że to szmatlawiec tylko powielacie ogolnie przyjete zdanie o tym dzienniku notabene wypowiadane wlasnie przez tych o ktorych ta gazeta pisze.wracajac do glownego tematu -jest wszystko na rzeczy. Wlasnie dzisiaj w trojce w programie "za lub przeciw" byla audycja o tym projekcie-bylo dwoch poslow i naprawde gubili sie w ogniu pytan dziennikarza.Smiem twierdzic ,ze znow ci je...ni politycy siegna do naszych kieszeni.NA POCHYBEL DRANIOM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak bardzo uparliscie sie na ten Fakt.Przynajmniej ta gazeta pisze o roznych nieprawosciach wprost i to ona swoimi prowokacjami wobec politykow i wplywowych luddzi powoduje ,że o pewnych sprawach mozemy sie dowiedziec.Uprzedzajac pytanie -nie jestem w zaden sposob zwiazany z ta gazeta ale tylko trzezwo myslacym czlowiekiem. Tak mi sie wydaje ,że nawet nie macie powodow sadzic ,że to szmatlawiec tylko powielacie ogolnie przyjete zdanie o tym dzienniku notabene wypowiadane wlasnie przez tych o ktorych ta gazeta pisze.wracajac do glownego tematu -jest wszystko na rzeczy. Wlasnie dzisiaj w trojce w programie "za lub przeciw" byla audycja o tym projekcie-bylo dwoch poslow i naprawde gubili sie w ogniu pytan dziennikarza.Smiem twierdzic ,ze znow ci je...ni politycy siegna do naszych kieszeni.NA POCHYBEL DRANIOM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kiedys widzialem badania i fakt jest skierowany do ludzi z pensja zblizona do najnizszej krajowej lub znacznie ponizej sredniej krajowej (czyli jakies 40% spoleczenstwa powyzej 18 roku zycia i czynnego zawodowo), z niskim lub max srednim wyksztalceniem w wieku powyzej 35 roku zycia.Wiec gdyby to mozna nazwac "po komunistycznemu", to dla klasy robotniczej"...oj dales popalic-uwazasz ,ze ludzie zarabiajacy malo lub majacy niskie wyksztalecenie sa kims gorszym od ...tych nowobogackich-ktorym wydaje sie ,że sa kims lepszym... moze nadludzmi...?Wiesz,los jest bardzop przewrotny i ten co teraz ma moze w jednej chwili nie mies nic i mysle ,ze pokory trzeba sie uczyc cale zycie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee....napisał fakt to nie warte czytania...ale napisał by super ekspres...to tak jakby dziennik ustaw wydać na kolorowo :-) sama prawda...takie różne pomysły sa i będą zawsze...wystarczy jak jakiś wice dyrektor zastępca wice zastępcy dyrektora od zastępowania prezesa od spraw płacenia lekko zamroczony po ostatniej całonocnej libacji z szwagrem po naprawieniu kombajna do zbiorów burak w garażu dotrze do przedstawiciela jakiegokolwiek medium i już jakiś nowy pomysł często bardzo rewelacyjny. Z tym że szanujące się gazety sprawdzą i pogłębią temat...a te nie szanujące wlepią na pierwszą stronę :-)i taka prawda na temat faktu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego że w fakcie piszą same pierdoły to się zgodze ale że jest to gazeta stworzona dla klasy robotniczej tak jak napisał kolega Tazzman to nie bardzo. Co mają wspólnego zarobki ludzi z tym co czytają? Ktoś tu chyba robi sobie podziały między ludzmi którzy zapierdalają na chleb jak woły a między tymi którzy w rubryce zawód mają wpisane: "Syn dyrektora" i już w życiu się roboty nie nauczą:)Bardzo mnie takie podziały wkurw.... jak to juz kolega wyzej napisal na ludzi i nadludzi. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego że w fakcie piszą same pierdoły to się zgodze ale że jest to gazeta stworzona dla klasy robotniczej tak jak napisał kolega Tazzman to nie bardzo. Co mają wspólnego zarobki ludzi z tym co czytają? Ktoś tu chyba robi sobie podziały między ludzmi którzy zapierdalają na chleb jak woły a między tymi którzy w rubryce zawód mają wpisane: "Syn dyrektora" i już w życiu się roboty nie nauczą:)Bardzo mnie takie podziały wkurw.... jak to juz kolega wyzej napisal na ludzi i nadludzi. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.