Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Blokady Bramek A4


wampir76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hubert proszę Cię, pojazdy o większym tonażu płacą więcej bo tak ustalił sobie SE, no z takiej to przyczyny, że niestety w większym stopniu zużywają nawieżchnię co też jest sprawą dyskusyjną a w przepisach kodeksu o ruchu drogowym motocykl i samochód to to samo..... przypominam, że nie ja pisałem kodeks drogowy ale poczytaj http://www.v10.pl/prawo/Kodeks,drogowy,-,D...y,ogolne,3.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złapałeś się jednej definicji to odpowiedz mi porszę na pytanie dlaczego pojazd samochodowy o dwóch osiach nie płaci tyle ile pojazd samochodowy o więcej niż trzech osiach czyli 24,50. Jeśli odpowiedzią będzie że SE tak ustaliło to takiej nie przyjmuję.argumentem na twoje błędne myślenie jest nawet tabela opłat SE gdzie wszyczegulniają motocykl oraz pojazd samochodowy o 2 osiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMEN!A tamk na marginesie to słyszalem ostatnio w radiu (albo radio ), że w Sejmie mają na tapecie wprowadzenie poprawek do ustawy umozliwiajacych (a w zasadzie nakazujacych) obnizenie opłat koncesjonariuszom w trakcie romontów platnych odcinków autostrad...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie TROLL we wlasnej osobie http://pl.wikipedia.org/wiki/TrollowanieSwiat jeszcze nie ma a znowu jakis burok sie z choinki urwal i nawet nie zadal sobie trudu przeczytac watku w ktorym wszystkie jego watpliwosci sa wyjasnione. Czarno na bialym.Coz. pora karmienia trolla ;]ks-rider wiesz no jak ktos czyta kodeks drogowy na http://www.v10.pl to tak jest potem ;]Osobiscie do Dante Cinque nic nie mam ale ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wampir,pomyśl-dlaczego płacić za A4 a za drogę Siewierz-Tychy(zapomniałem numeru) juz nie?...Niczym sie nie różnią,stan nawierzchni bardzo podobny,ilośc pasów taka sama,wszystko to samo tylko nie cena...Własnie o to chodzi!...SE i Rząd tfu..RP podpisali układ na mocy którego jedni maja dobrze a inni musza za to płacić a my,ludzie płacący za wszystko,mamy dość...SE ma w nosie nasze petycje,w doopie nasze postulaty i pisma,tam sie liczy tylko kasa i tyle.A gdzie sa pieniadze to nie ma sentymentów...Twoje gadanie przypomina mi argumenty o których kiedyś opowiadał mi dziadek,jak to po wojnie niektórzy gadali, że moglismy sie przeciez z Hitlerem dogadać,negocjować,dyplomatycznie to załatwić,a nie stawiac sie i bronić...Ostre?...No właśnie...SE liczy na to, że zmiękniemy, że emocje opadną, że odpuscimy bo to nie cywilizowane, inni na tym ucierpią...Odsyłam ich do nauk Ghandiego.A ty pomyśl, czy nadal chcesz wierzyć w utopie i "działanie demokratyczne"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.