Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Doszkalanie Abj Gliwice


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja też gorąco polecam takie kursy byłem osobiście na takiej szkole Suzuki w krakowie prowadzili to panowie z SJS Szkoła Jazdy Subaru główny prowadzący który pokazywał co i jak to kilkukrotny mistrz trialu i gosciu naprawde wymiatał. Co do czasu tego kursu to wiadomo że wszystkiego sie tam nie nauczysz, chodzi o to żeby pokazać co źle robisz i pokazać jak to robić a reszte musisz samemu ćwiczyć. Bronx do nas przyjechał gosciu który jeździł na gumie bez problemu zapytał co robimy, instruktor mu wytłumaczył powiedział żeby zrobił przeciwskręt, gosciu spróbował i zgłupiał bo nie wiedział co sie z motocyklem dzieje. Pewnie jest więcej takich osób którym by sie taki kurs przydał grunt to samokrytyka POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę że zainteresowanie jest. Ale na wstępie pisze że nie chce z tego żadnych korzyści materialnych. Na co dzień zajmuję się szkoleniem motocyklistów, od podstaw pod egzamin ...dlaczego ? Bo takich mam klientów. Mam ogromny plac manewrowy który można wykorzystać, ale on jest dobry do uczenia podstaw, ponieważ nawierzchnia jest tam z płyt betonowych ...ósemkę mam idealna taką jak na ośrodku egzaminacyjnym Co do większego placu to wiem gdzie jest i już kiedyś z niego korzystałem w zimę podczas ćwiczeń kontrolowanych poślizgów samochodem, jazdy zręcznościowej po śliskiej nawierzchni.I tak, był bym wstanie zrealizować cały ten program który jest na pierwszej stronie, nie było by problemu, choć najbardziej zależało by mi aby wam pokazać dokładnie ten przeciwskręt i jego zalety w praktyce. Z własnego doświadczenia wiem iż mało motocyklistów go używa choć już nabili sporo kilometrów. Całe to szkolenie skierowane było by dla motocyklistów, którzy zaczynają swoją przygodę, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na drodzę, ale mają już prawo jazdy i własny motocykl.Nie chciał bym też kolegom z ABJ wchodzić w drogę, dlatego tak jak napisałem na wstępie, chciał bym Wam coś pokazać za free. W przyszłości szło by nawet wybrać się na tor Wyrazów, znam gościa który ostro tam wymiata jak by się z nim dogadać na pewno udzielił by jakiś cennych wskazówek, a i wiem że na tym forum jest zarejestrowany Schogun (przepraszam jak źle napisałem) który z tego co wiem ma tam też bardzo dobre wyniki.Co do współpracy ze mną już kiedyś z userami tego forum organizowałem artykuł do lokalnej gazety (Życie Bytomskie) i wyszło chyba naprawdę dobrze.To co organizujemy coś ? propozycja to 7 wrzesień u mnie w ośrodku w Radzionkowie z rana, zatwimy sprawy organizacyjne i pojedziemy na plac ?Proszę napiszcie kto na 100% jest chętny na takie spotkanie 7 września tj poniedziałek, taka data aby na placu nie było ruchu, lub każdy inny dzień tygodnia tylko nie weekend bo na tym parkingu auta będą stały.Tutaj macie skan z tego artykułu, być może niektórym przypomni się ta akcja I tu pare zdjęć z tego co w zimę ogranizowałemP.S do moderatorówMoży by wydzielić temat z tym spotkaniem do całkiem nowego tematu ?post-24-1251369905.jpgpost-24-1251369965.jpgpost-24-1251370019.jpgpost-24-1251370220.jpgpost-24-1251370226.jpgpost-24-1251370231.jpgpost-24-1251370317.jpgpost-24-1251370522.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja na 7 wrzesnia jeszcze bym się pisał! Ktoś jeszcze??Studenci przecież jeszcze wakacje macie Twister napisz jaka min ilość osób.Panie i Panowie 7 września komu pasuje?Kolega Twister nas będzie podsumowywać !Chciałem również Twisterowi podziękować za zaoferowanie się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 września godziny poranneMin 4 osoby - spotkanie w Radzionkowie.Co do godziny to musi sie określić już sam twister. Ale raczej nie będzie to 7 czy 6 rano.Napiszcie ktos jest chetny w 100% !!!! Miejsce spotkania jeszcze obgadamy.Ludziska za darmo mozecie sie dowiedzieć co źle robicie, nauczyć czegoś co może uratuje wam dupsko o taki słaby odzew....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak dokłady adres spotkania dnia 7 września:Ośrodek Szkolenia Kierowców "Expert"41-922 Radzionkówul. Męczenników Oświęcimia 38 (obok Urzędu Miasta)tel. 513 944 007Godzina 10 będzie chyba dobrą godziną spotkania ?A i podkreślam że całe szkolenie bedzię skierowane do osób początkujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.