Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Supermoto W Okolicy Kato?


SmX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie napewno jest tu wielu slajderów macie jakies miejsca zaadoptowane do supermoto? może ktos ma znajomosci na jakimś torze kartingowym, albo wie gdzie sie można spotkac wymienic doswiadczeniami i poprostu polatać nie widząć przechodniów stukających sie po głowie gdzie latacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wirku mielismy fajna miejscowke ale komus przeszkadzalo ze jezdzimy i nas policja wypier*olila.pszczelnik - alternatywa. Mi szczerze nie przypadl do gustu ale to chyba w okolicy najlepszy wybor.Zostaja tylko winkle... Jest temat "fajne winkle" czy cos takiego. Tory kartingowe, podjechac i popytac, czasami wpuszczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z torow kartingowych pod centrami handlowymi.W dzien wolny od pracy albo wieczorkiem po zamknieciu marketu.Godzinka zabawy na 1 biegu i zakwasy na drugi dzien murowane.A moze ktos okreslic lokalizacje tego toru w Siemianowicach?(moze jakas mapka...)Czy wjezdza sie od strony parku-tu przy basenie czy jakos inaczej np.przy poczatku obwodnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakujesz moto na przyczepke, poswiecasz jeden dzien w tygodniu lub weekend, jedziesz do starego kisielina. Zapierdalasz 6h az ci lapy spuchna. Wracasz do domu, otwierasz piwo i dochodzisz do wniosku ze wyrazow cie nie intersuje, nie chce ci sie szukac torow kartingowych, a tak wlasciwie to co ty robisz motocyklem na ulicy.Wystarczy raz spróbować.Jaca ty juz wrociles? Kiedy Wr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakujesz moto na przyczepke, poswiecasz jeden dzien w tygodniu lub weekend, jedziesz do starego kisielina. Zapierdalasz 6h az ci lapy spuchna. Wracasz do domu, otwierasz piwo i dochodzisz do wniosku ze wyrazow cie nie intersuje, nie chce ci sie szukac torow kartingowych, a tak wlasciwie to co ty robisz motocyklem na ulicy.Wystarczy raz spróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonie i dzwonie i ciągle sekretarka się odzywa, ukrywasz się przed kimś? fiskus? ostatnio na krotko testowałem sxv550 jak na kole idzie, i powiem ci dzik cholerny ))Może w czwartek? Pojechalibyśmy na szopki i chudów. Myślałem że zapomniałem jak się na gumie lata ale po ostatnim razie wiem że ma się to we krwi daj znać, sądze że chętnych będzie co najmniej kilku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak w temacie napewno jest tu wielu slajderów macie jakies miejsca zaadoptowane do supermoto? może ktos ma znajomosci na jakimś torze kartingowym, albo wie gdzie sie można spotkac wymienic doswiadczeniami i poprostu polatać nie widząć przechodniów stukających sie po głowie gdzie latacie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.