Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam Serdecznie Tvp Katowice


KamilTVP

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wydźwięk jest taki: Chciał Pan z TVP dobrze. Dobrze dla motonitów i dobrze dla oglądalności.Odbiór jednak będzie taki: Motonici zniesmaczeni w porywach do wku..ieni a babcie w tych filcach na głowie będą nas kląć: moto = evil !!!I nie tylko Babcie Radia R - co z tego reportażu zrozumiało 90% oglądających? Mam nadzieję, że nie: "po co mam patrzeć w lusterka, widziałam w TV, mówili, że oni i tak się wszyscy pozabijają"Powyrywałam przemyślenia z kontekstu ale tak to właśnie razem z żoną odebraliśmy.Ot, tyle.Pozdrawiam,M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem jaki wpływ miał Kamil na rozmowę na końcu pana redaktora z policjantem, ale sam materiał wg mnie ma pozytywny wydźwięk, natomiast gadka "po" jak dla mnie żenada, skupili się na przekraczaniu prędkości , na "warzywach" i ten film ze stuntu w tle... cała ta rozmowa totalnie rozmazała obraz reportazu.... Kamil może miałeś za mało miejsca, ale trochę za krótki ten reportaż.....i nastepny, jeśli będzie, niech będzie poświęcony temu, że motocykliści to żadna sekta ani zamkniete kółko, każdy ma rodzine, pracę albo szkołę, ja np. prowadzę firmę i często na różne spotkania i rozmowy dojeżdżam motocyklem, nieraz jest szok (raz jedna pani powiedziała "no wie pan? nie spodziewałam się kogoś na motocyklu, przez telefon wydawał sie pan starszy" i nic nie dały tłumaczenia że mam prawie 40 tylko tak dobrze wyglądam, chociaż na koniec rozmowy podpisaliśmy umowę).... kup sobie motocykl, albo najpierw zrób prawko potem kup motocykl i jeździj, a tak jak już wcześniej pisałem, kolejne materiały zrobią się samepozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako zawodowy statystyk bo taki mam fach wyniesiony z AE Katowice nie podobało mi się pokazanie danych liczbowych, brakuje mi odniesienia do ogólnej liczby motocykli i pokazania podobnych statystyk w odniesieniu do samochodów.Materiał dobry, szkoda że nie może być dłuższy, brakuje mi dyskusji dwóch-trzech-czterech stron i pokazania tego w TV. Po jednej stronie motocykliści-skuterowcy których jest więcej niż motocyklistów, po drugiej samochodziarze, z trzeciej strony to może kilku policjantów, do tego prowadzący i dyskusja na 30-60 minut jak nic. Tak żeby poruszyć problem poruszania się motocyklistów, tego żeby pokazać motocyklistów nie przez pryzmat jakiegoś małolata co śmiga na R1 w krótkim rękawku i spodenkach.Omówić problem jednośladów i pokazać że są na drodze i będzie ich jeszcze więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil,Z dyskusji w tym temacie i z Twojego nastawienia do niej wnioskuję, że masz myślenie nie spaczone. Przygotujmy wspólnymi siłami (forumowymi ) materiał. Nie dla TVP Silesia, TVP Bydgoszcz czy TVP Swornegacie Małe. Zróbmy go dla TVP Fora Motocyklistów w całej Polski. O oglądalność się nie martw - Motonitów są dziesiątki tysięcy i im samym najbardziej zapewne zależy na "pozytywnym postrzeganiu" i ogólnie pojętej zmianie wizerunku. Może nic tym nie osiągniemy. Może jednak ktoś to zauważy.Ja nie wieszam na Tobie psów - wiem jak wygląda praca w TV, nawet jeśli moje doświadczenia pochodzą z TV tak lokalnej jak tylko lokalną TV może być.Na moto jeżdżą prawnicy, lekarze, pielęgniarki, strongmeni, geje, policjanci i strażacy - tak jak w puszkach! Tego właśnie nikt nie zauważa i tego dzisiaj zabrakło wg mnie. Myślę, że - głowa do góry i przedstaw motonitów w świetle obiektywnym a nie uwikłanym w realizację materiału do wydania, zdanie redaktora wydania itd. Net jest potężniejszy od TVP.PS. Nikt nie wymaga od Ciebie żebyś naprawiał czy weryfikował. Ja zgłaszam się jako pierwszy z pomocą jeśli jest wola stworzenia projektu obiektywnego.PS 2. Manka, pięknie wyglądasz i pierwotny strach po przeczytaniu "historii przypadku" mi mija - byłem przerażony tym co może mi się stać. Gratuluję - JESTEŚ WIELKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil z mojego punktu widzenia twój reportaż wyszedł tak jak powinien i tak jak pisałeś ze go zaprezentujesz a skoro inni nie potrafią doszukać sie w nim czegoś więcej to tylko ich strata szkoda ze wiarygodność tego reportażu podkopali panowie w studio no ale skoro to nie twoja wina to nie masz sie czym przejmować może twój naczelny czy kto tam jest nad tobą nie przepada za motocyklistami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja patrze na ten materiał przez pryzmat tego co pisałeś, i zrozumiałem że zamierzenie to jest "obudzić puszkarzy". Szukałes na forum osób z wypadków i z tego co pisałeś chciałeś pokazać życie ludzi po wypadku gdzie wbrew pozorom ogółu to nie oni byli sprawcami tylko bezmyslni puszkarze którzy myślą że są sami na drodze. I to niestety ci się nie udało a wywaid z Agatą miał pokazać osobe po wypadku, tylko że podczas tego wywiadu nie starczyło juz czasu na opis wypadku i przyczyne... czyli bezmyslnego slepego kierowce tak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że nie są swięci ale ni są tez jedynym złem na swiecie a jako tacy zawsze są pokazywani w TV. To może tak raz dla odmiany pokazać ludziom że motocyklista tez może jechać przepisowo i być poszkodowanym przez kierowcę samochodu hmmmm ?Kamil, ostatnio modne sa reportaże myślisz że osobny program 30-45minut tak jak ktoś już napisał wsześniej cos w stylu blokersów, to my rugbysci itp.... czyli kino Latkowskiego w wydaniu motocyklowym nie ma szans ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak 1. Nie zabrzmi skromnie, ale bardzo ładnie wyszłam:) Czyli, ze bez makijazu można ładnie wygladac hihi...2. Ogólnie podobał mi sie reportaż, ładnie posklejane i w ogóle..a ze Pan władza nie powiedział , że to wina puszkarzy hmm... nie moze tego powiedziec, i jest OK3. Wiecie, nad porządnym reportażem, który ma potrwac jakies 10 minut, trzeba popracowac dużo dłuzej niz Wam sie wydaje.4. Szczerze powiedziawszy, myslałam ze odnosnie mojego wypadku bedzie coś wiecej..ale w sumie jak s epomysle.. ze troskzu sie stresowałam opowiadając..to moze ilośc zalezy tez od tego co i jak gadałam.Bo np pojechałam troszke po kampani Warzywa widac sie nie nadawało:PPrzyrównałam księży do pedofilów,a lekarzy do łapówkarzy..widac było cos nie tak....W ogóle opowiadajac, wracaja wspomnienia..czasem łamie sie głos..nie mówiąc już o chaosie jaki panuja gdy sie opowiada Trzeba długo nagrywac..miec kilka osób..i mozna szalec... no i jak na pierwszy taki reportaz Kamila mysle ze jest fajny Dzieki Kamil i do zobaczenia Fajna współpraca:) Wesoło,miło,sympatycznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie reportaż bez rewelacji.Manka raptem 30 sekund na wizji i tyle.Moim zdaniem jak mówili wcześniej koledzy i koleżanki należałoby zrobić film dokumentalny o nas motocyklistach bez ocenzurowanych tekstów i wycinania ważnych wypowiedzi.Taki film typu "jeden dzień z życia motocyklisty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.