Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam Serdecznie Tvp Katowice


KamilTVP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - jestem dziennikarzem TVP Katowice - po wczorajszej akcji na A4 zdecydowałem razem z wydawcą o nagraniu felietonu dotyczącego motocyklistów. Chodzi o pokazanie kierowców 2oo jako normalnych użytkowników drogi - o takich samych prawach, jak inni. Pokazać, że najczęstsze przyczyny wypadków z udziałem motocyklistów to wypadki powodowane przez nieuwagę kierowców samochodów. Kontaktowałem się z fundacją Kasperek w Będzinie - która pomaga właśnie takim osobom, również z panem Tomkiem Golbą. Teraz zależy mi na osobie, kierowcy motocykla, który miał taki nieprzyjemny epizod - chodzi o to by opowiedział o tym jak najczęściej mówi się o motycklistach i o wypadkach z ich udziałem - o uzyskaniu odszkodowania, czy ciężko jest udowodnić winę kierowcy puszki. Edit: Ze względu na to, że cały czas otrzymuję smsy z propozycją pomocy wyedytowałem numer tel... niektórym nie chce się doczytać całego wątku... - Kamil T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Są odpowiednie osoby ale nie będe wskazywał palcem bo mogą sobie tego nie życzyć. Trzeba trochę poczekać bo nie wszyscy codziennie siedzą na forum, a większość nie przegląda wszystkich tematów tylko te najbardziej popularne. Proponuje Panie Kamilu pośledzić dział "Ku przestrodze" bądź troszkę poczytać forum i ewentualnych kandydatów pytać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są odpowiednie osoby ale nie będe wskazywał palcem bo mogą sobie tego nie życzyć. Trzeba trochę poczekać bo nie wszyscy codziennie siedzą na forum, a większość nie przegląda wszystkich tematów tylko te najbardziej popularne. Proponuje Panie Kamilu pośledzić dział "Ku przestrodze" bądź troszkę poczytać forum i ewentualnych kandydatów pytać na PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastrzegam że wydźwięk materiału ma być pozytywny - chcę motocyklistów przedstawić jako normalnych użytkowników drogi, a nie oszołomów jak to robi większość dziennikarzy!Pozdrawiam... czekam na kontakt dziś do wieczora - 501381631 - Kamil T.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego co napisał @zenoo, dodać trzeba by sytuację motocyklistów w innych krajach aby widz/czytelnik miał jakieś porównanie. nie wystarczy tylko z lokalnej wizji...mieszkam na południu Hiszpanii i widzę jak motocykliści są traktowani przez puszki, policjantów.tylko pozazdrościć że tego nie ma w Polsce...dziennie przekraczam granicę Hiszpania-Gibraltar, samochody stoją w korku a jednoślady policjanci poszczają bez kolejki, ba nawet same puszki ustawiają się na pasach tak, aby wszyscy mogli zmieścić się między autami...więc drogi Kamilku zapraszam na południe EUROPY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że wiem kim jesteś rozmawialiśmy na 3 starwach , szukałeś jakiegoś "chętnego" do wywiadu miałem być pierwszym ale bałem się fanek i rozgłosu kolega reporter bardzo pozytywny koleś, mam nadzieję że artykuł też będzie pozytywnyJeśli Blade się zgodzi myślę że jest jednym z najlepszych przykładów na brak szacunku nie tylko dla motocyklistów ale i dla prawa w naszym kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów do wszystkich, bo odpisywanie na każdego posta tylko zaśmieci forum.Po pierwsze - czas na przygotowanie materiału nie zależy ode mnie - i tak jestem bardzo zadowolony, że udało mi się przełożyć czas emisji na dzisiaj i pozwolono na dogranie najważniejszych wypowiedzi.Jednak to jak będzie wyglądał materiał i o czym będzie opowiadał tak naprawdę nie zależy tylko ode mnie (tym bardziej od mojego szefa) ale od ludzi którzy wypowiadają się przed kamerą... Po trzecie... Nie mam możliwości zakupienia motocykla - względy finansowe i plany na najbliższy rok (ślub, nowe mieszkanie) , choć powiem szczerze, że coraz bardziej mnie do dwóch kółek ciągnie i może za jakiś czas dołącze do waszego szeregu.Po wtóre - Aktualności to informacje regionalne, niestety ale polityka firmy nie pozwoli mi na wykonanie zdjęć w Hiszpanii, tudzież Francji czy innych krajach... można o tym powiedzieć, ale nie oszukujmy się taki materiał nie zmieni rzeczywistości...Po kolejne - dziękuję wszystkim tym, którzy do mnie napisali i odpowiedzieli na moją prośbę, cieszę się, że jednak chcecie o tym mówić głośno, bo to ważne...I jeszcze na koniec... - naprawdę nie zależy mi na tym, żeby zrobić temat na większą oglądalność... bo tematów jest wysyp, kolejny (kamienica waląca się dosłownie mieszkańcom na głowy) czeka i tutaj nikt nikomu niczego nie każe robić... Ja wymyśliłem ten temat i ja go realizuję... Tyle w temacie z mojej strony - proszę już nie podsyłać privów - znalazłem odpowiedniego kandydata, a efekty można będzie zobaczyć dzisiaj w aktualnościach o 18 - a i uprzedzając trolli - to nie jest marna kampania reklamowa na oglądalność tylko informacja dla tych którzy w temacie starali się pomóc i chętnie by zobaczyli co się z tego uszyło.Pozdrawiam - Kamil T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.