Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wrzesień Początkiem Końca


skorpuch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widocznie nie dorosles jeszcze do tego, ze ludzie majacy wiecej lat niz Ty wiedza wiecej. sa tez tacy ktorzy maja z tym czy innym zagadnieniem wiekszy kontakt niz Ty, lub sa to ich zawodowe zagadnienia - kumasz ? W przeciwienstwie do Ciebie nie sni mi sie to, mam dokladne dane ze wzgledu zawodu jaki wykonuje. Mam nadzieje, ze wyrazilem sie jasno i bedziesz w stanie mnie zrozumiec Przezyje, ciezko mi bedzie ale przezyje Sam zaczalem od 86 KM i niebyl to najlepszy wybor jakiego dokonalem. Niestety mnie nie mial kto poinformowyc. O zgrozo, gdy przypomne sobie moje wizyty w salonie Yamahy ( jeszcze przed zrobieniem PJ ) i pytanie o V-Max'a Dzis wkor***a mnie mentalnosc sprzedawcy, ze wepchna swierzakowi wszystko byle by sprzedac a nie przestrzec.Ciesze sie z tego i zycze i dalszej bezwypadkowej jazdyWrzucisz foty swoich opon ? ? ? Jak zwykle scigacz.pl najbardziej " K O M P E T E N T N Y M " zrodlem wiadomosci. dylemat w tym, ze nie ten § i nie ten kraj - przepis niemiecki, zmieniony jedynie wiek ( moze rowniez pokrywac sie z przepisami innych krajow EU. Co do scislosci ma byc 35 kW = ca 47 KM ( 47,53 KM )Niezupelnie, ten przepis jest na szczescie tylko w niektorych krajach EU. Osobiscie nie podzielam liberalnosci tego przepisu ze wzgledu na roznice psychomotoryki w przypadku kat. A i BKary sa zdecydowane za niskie, mam nadzieje, ze zostana podniesione wraz z wejsciem w zycie tej nowej ustawy. Co do ucieczek, hmmmm pozostawiam to do przemysleia, jakie sa szanse ucieczki w dzisiejszych czasach ? W portalach z wiadomosciami dosc czesto mozna poczytac i o wyniku i o skutkach Zdecydowanie wygrywaja panowie z kogutami Dokladnie !Typowy wypadek " Disco " z tym problemem walcza chyba wszystkie kraje i tego niestety nie da sie zlikwidowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiales to raz, dwa to moze Ty pocisz sie przy jakims skonstruowaniu mysli ktora chcesz przelac na papier, mi nie przychodzi to z trudnoscia, wiec moze nie oceniaj innych po sobie. jak sie niema argumentow / wiedzy to z regola pisze sie, ze sie niema ochoty dyskutowac, bo w sumie o czym ? Na jakiej podstawie twierdzisz o 50 ccm i o czterech kolkach ? Chyba znowu mowisz o sobie, klepac po klawiaturze potrafi kazde dziecko neostrady, jakos nie widze fot twoich opon widac nie jest tak rozowo z tym Twoim kreowaniem sie na miszcza. O bezpieczenstwo innych uzytkownikow z mojej strony nie musisz sie troszczyc, o moje wlasne tymbardziej. Mam pelná swiadomosc jak jestem narazony i o ile wiecej niz przecietmy Schmitd ( celowo nie pisze Kwalski ) siedzac w katamaranie. P.S. tym tekstem z bezpieczenstwem innych w moim kierunku to poprostu osmieszyles sie publicznie. Dalej czekam na foty Twoich opon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak. Oczywiscie we wszystkim masz rację. Zostańmy przy tym że ty jesteś meszczyzną jak pięknie to po polsku napisałeś, ja będę mężczyzną a gówniarzy i pustaków poszukaj w najbliższym swym otoczeniu, pewnie ich tam nie brakuje. Przynajmniej będziesz miał zajęcie w przerwach od studiowania statystyk. I pamiętaj MASZ CHŁOPCZE RACJĘ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dzis wkor***a mnie mentalnosc sprzedawcy, ze wepchna swierzakowi wszystko byle by sprzedac a nie przestrzec." ks-riderKolego taka jego praca jak nie sprzeda nie zarobi. Przestrzeganie to nie jego działka.Zwykle jest tak, że jak ktoś się napali na coś to trudno go od tego odwieść chce to mieć to niech ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem osobiście z prawkiem od 24 roku życia. Jest tylko jedno ale......żeby w Naszym pieknym kraju nie pobierali takich samych opłat za każdy egzamin. Najlepiej jakby suma poszczególnych egzaminów była równa cenie obecnego egzaminu.Troche to nierealne ale wystarczy tych haraczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ks-riderMiej na uwadze też to, że u nas kurs to nie jest nauka jazdy tylko nauka jak zdać egzamin. A egzamin nie ma na celu zweryfikować umiejętności zdającego, tylko bardzo często jego psychike i spróbować nakłonić go do kolejnej próby, za odpowiednią opłatą ofkors.Stopniowanie mocy jest dobre, ale jeśli nie zostanie to poparte kompetentnymi kursami - niestety, może nie będzie to martwy przepis, ale raczej wymuszanie czegoś na innych, widać, że nie ma innego pomysłu to próbuje się użyć argumentu siłowego.PS. miniony weekend to 47 ofiar śmiertelnych. Podejrzewam, że ponad 40 ma związek z samochodami. Może ważniejsze jest tutaj coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ks-riderMiej na uwadze też to, że u nas kurs to nie jest nauka jazdy tylko nauka jak zdać egzamin. A egzamin nie ma na celu zweryfikować umiejętności zdającego, tylko bardzo często jego psychike i spróbować nakłonić go do kolejnej próby, za odpowiednią opłatą ofkors.Stopniowanie mocy jest dobre, ale jeśli nie zostanie to poparte kompetentnymi kursami - niestety, może nie będzie to martwy przepis, ale raczej wymuszanie czegoś na innych, widać, że nie ma innego pomysłu to próbuje się użyć argumentu siłowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKORPUCH dlaczego chcesz coś tłumaczyć i udowadniać naszemu forumowemu polskiemu Niemcowi z małym fajfusem ? To jest polskie forum i nie będzie nas pouczał jakiś Niemiec oddalony od nas 1500km mądry za klawiaturą co mamy zrobić a każdy co nie napiszę "to nie tak wy debile u mnie jest lepiej", nie ma osoby w tym temacie kogo by kolega ks-rider nie skrytykował - nie dajcie mu się robaczki on tylko umie dużo mówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKORPUCH dlaczego chcesz coś tłumaczyć i udowadniać naszemu forumowemu polskiemu Niemcowi z małym fajfusem ? To jest polskie forum i nie będzie nas pouczał jakiś Niemiec oddalony od nas 1500km mądry za klawiaturą co mamy zrobić a każdy co nie napiszę "to nie tak wy debile u mnie jest lepiej", nie ma osoby w tym temacie kogo by kolega ks-rider nie skrytykował - nie dajcie mu się robaczki on tylko umie dużo mówić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.