Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wrzesień Początkiem Końca


skorpuch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tym roku podobno tan przepis nie wejdzie,ale już od przyszłego owszem. A tak przy okazji idąc tokiem rozumowania idioty który ten przepis wymyślił należałoby wprowadzić dodatkową kat B dla samochodów o mocy powyżej 200KM (niech będzie od 30 lat) oraz dla kierowców cięzkich zestawów C+E powiedzmy od lat 50. Skrajny debilizm. Ale już się do tego przyzwycziłem. W końcu to Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur**!!! Jakie to jest poje*** ... Co im to da że z***ą komuś życie? WIęcej osób będzie jeździło bez prawka i uciekało przed policją tylko do tego dojdzie... Mam 18 urodziny w marcu to sie pewnie już nie załapie.. A ten ciul co to wprowadził najlepiej niech się powiesi bo większego debila (prócz naszego prezydenta) nie mogli wybrać do władzy !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur**!!! Jakie to jest poje*** ... Co im to da że zjebią komuś życie? WIęcej osób będzie jeździło bez prawka i uciekało przed policją tylko do tego dojdzie... Mam 18 urodziny w marcu to sie pewnie już nie załapie.. A ten ciul co to wprowadził najlepiej niech się powiesi bo większego debila (prócz naszego prezydenta) nie mogli wybrać do władzy !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dragstar, Tazzman zaczyna Wam brakować miejsca na drogach? ;)Mnie ten przepis jakoś szczególnie nie boli sam jeżdżę na 250ccm, nigdy nie celowałem w większe moto na początek. Cieszy mnie fakt że wreszcie coś się zaczyna robić z początkującymi motocyklistami w naszym kraju. W GB chyba zaczyna się od 125 i jakoś ludzie zdążą pojeździć w przyszłości na litrach.Ciekawią mnie tylko ceny poszczególnych kursów jazdy, jeżeli trzeba będzie bulić co 2 lata po 1000 za przesiadkę na większe moto to można ten przepis o kant dupy roztrzaskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, ja mysle, że może i ktoś chciał dobrze, chciał jakoś zmniejszyć statystyki w których giną młodzi niedoświadczeni motocykliści na 180 konnych maszynach... Tylko jak to w Polsce.... niewyszło. Niedoświadczeni jeźdzcy dalej będą ginąć na za mocnych maszynach tylko 6 lat później. A nie dałoby się tak stopniować prawka? Od pojemności, albo <może lepiej?> od mocy max? Miało być dobrze, a wyszło po Polsku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam ten przepis już wchodzi ponad rok i jakoś cieżko z tym byle do czerwca jeszcze było według starych zasad Może i macie racje ze zbyt dużo młodych ginie, ale jak będą chcieli tą R1 to pewnie i tak dostaną więc nie wiem czy to coś zmieni niż zwiększoną liczbe jeżdzących bez prawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lo matko, Ty jestes na tyle jeszcze nie dojrzaly, ze nie rozumiesz, ze ktos dba O Twoje i zdrowie i zycie. jak dorosniesz, i pare razy zmienisz pampersa bo zafajdales majty nie przewidujac czy nie radzac sobie w sytuacji podbramkowej i bedziesz mial to szczescie, ze przezyjesz. Po latach doiero dorosniesz do tego i o ile bedziesz mial jaja to przyznasz, ze przepis byl dobry. W PL zaden medrzec na to sam nie wpadl, widocznie tak jak mowicie za glupi na to byli aby na to wpasc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniaj mnie bo mnie nie znasz . C*** mnie to obchodzi czy oni dbają o moje zdrowie czy o swoje kieszenie. Jeśli do Ciebie nie dociera że będzie więcej osób bez prawka i więcej wypadków wynikających z ucieczek przed policją to ty chyba nie czaisz o co biega. Możesz mieć prawko 60 lat a ja wiem swoje i zdania nie zmienie. I mało mnie obchodzi czy Ci pasuje to co mówie czy Ci nie leży zbytnio. Dawniej prawko było od 16 lat może motocykle nie były tak szybkie jak teraz ale były i takie które rozwijały znaczną predkość a jakoś ludzie jeździli jedni się zabijali, drudzy na wózek trafiali a trzeci jeżdżą do tej pory !! Więc to zależy od człowieka a nie od tego co ty o tym sądzisz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.