Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kto Zamówił Taką Pogodę?


zygmusc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet nie gadajcie... Ja codziennie sprawdzam pogodę chyba w 6 serwisach! Onet, wp, interia. Wbijcie sobie na www.pogodynka.pl jakaż była moja radość gdy na Katowicach od soboty patrzę same słońce:D w tej euforii nie dostrzegłem jednak informacji na górze strony "Prezentowane dane pochodzą z komputerowych modeli numerycznych i nie są zweryfikowane przez synoptyków!"Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam numeryczna prognoze pogody, zwykle sie sprawdza, chwilke trzeba poswiecic zeby sie przestawic na nieco inny sposob prezentacji danych, ale jak sie gdzies wybieram to tylko z tej strony korzystam:numeryczna prognoza pogodyWbrew pozorom model COAMPS jest zwykle dokladniejszy od UM, sa tez komenatrze synoptyka... onet sobie darujcie, dwa lata temu jak bylem w bulgarii wedlug onetu w mojej miejsowosci non stop lalo, w rzeczywistosci nie bylo jednego dnia deszczu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie teraz taka burza przeszla ze na chodniku lezy dekiel ze studzienki bo go woda dzwignela az sie boje isc na parking sprawdzic czy mi moto nie odplynelo teraz bedzie pelno piachu i syfu na drogach po takich opadachze tez musimy w takiej szerokosci geograficznej zyc ze wszystko wokol jest takie nieprzewidywalne albo moto kradna albo deszcz pada albo debile na gorze wymyslaja debilne pomysly - prawdziwa kumulacja ale przyjdzie wreszcie suchy dzienpowyciagamy sprzety i cisnienie spadnie tego wszystkim zycze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wiem czemu kiblem drażniło mnie jeżdżenie w takich warunkach. Na Hani 100% przyjemności do momentu aż z niej schodzę ^^. Wyjebane mam, że ciuchy mokre. Ona nawet gdy brudna jest piękna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziś dupło to leciałem sprawdzić czy mi garażu nie rozdupcyło U nas się robi powoli klimat tropikalny, tylko patrzeć kiedy przed blokiem wyrośnie mi las deszczowy. A ja się pytam skąd się ten deszcz bierze? Skąd to do nas leci? Znajdźmy źródło i wyeliminujmy raz na zawsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.