Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ucieczka


Boban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widziałem scenę pościgu w iście ameryknckim stylu, no może nie dosłownie bo ścigający radiowóz to zwykła bagażówka bazarowa z kogutami na dachu.Jak łatwo się domyśleć pościg zakończył się szczęśliwie pełnym sukcesem motocyklisty.Mnie zastanawia tylko jedno - jaki był sens tego pościgu ? bo efekt był z góry do przewidzenia.Na tej ulicy co jakiś czas dochodzi do kolizji pomiędzy samochodami osobowymi a jazda na pełnym gazie bagażówki mogła się skończyć naprawdę tragicznie.A gdyby ten motocyklista podczas ucieczki nie opanował sprzęta to kto miał by na sumieniu postronne ofiary?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największymi debilami są policmajstry, jedzie takie w radiowozie i myśli że wszystko mu wolno bo ma na pustej pale czapkę z orełkiem. Nie pochwalam ucieczek, ale jak się słyszy czy widzi co policja potrafi to nic tylko wiać przed takimi żeby nie złapali bo mogą głupotą zarazić przy bliskim kontakcie. Mam tu dokładnie na myśli pościgi przez nieoznakowane pojazdy policyjne. Skoro ja jadę powiedzmy 200km/h, to z jaką prędkością oni cisną żeby mnie dogonić? Auto nieoznakowane, w kolorach zwykłego cywilnego samochodu, slalom pomiędzy użytkownikami którzy jadą przepisowo, a wszystko po to żeby dopaść bandytę drogowego i wlepić mu parę stówek i kilka punktów. I oni mówią o bezpieczeństwie, o jakim ku...wa bezpieczeństwie? Przecież policja polska nie jest po to żeby pomagać tylko żeby szkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh nie, zasrany debil uciekał! TO pewnie jakiś pseudo-motocyklista i czarna owca (ten z tych co gwałcą babcie na pasach).PS. jakbym zobaczył takie coś za mna, to nawet bym się nie zastanawiał.

Przecież policja polska nie jest po to żeby pomagać tylko żeby szkodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nieoznakowane, w kolorach zwykłego cywilnego samochodu, slalom pomiędzy użytkownikami którzy jadą przepisowo, a wszystko po to żeby dopaść bandytę drogowego i wlepić mu parę stówek i kilka punktów. I oni mówią o bezpieczeństwie, o jakim ku...wa bezpieczeństwie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdzieś widziałem artykuł: Policja zatrzymała pirata drogowego który, w obszarze zabudowanym jechał 90km/h, wyprzedzał na podwójnej ciągłej, nie ustępował pierwszeństwa pieszym na pasach, oraz wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Wszystkie te wykroczenia utrwalili kamerą video policjanci jadący za tym delikwentem. Gość zarobił ponad 1000zł mandat i chyba oczko punkcików za sumę wykroczeń. I nasówa się pytanko, dla czego nie zatrzymali go jak zrobił pierwsze wykroczenie tylko pozwalali na stwarzanie dalszych zagrożeń? TO JEST JAWNE NACIĄGANIE OBYWATELA NA PIENIĄDZE I OLEWANIE BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU PRZEZ FUNKCJONARIUSZY. A po takich akcjach szacunek do mundurowych na pewno wzrośnie, łojj tak wzrośnie jak nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już jadą i nagrywają to powinni zatrzymać po pierwszym złamaniu przepisów, nie jechać sobie, aż im się znudzi. Wyobraźmy sobie, że jedziesz na motocyklu i za Tobą jedzie jakiś pojazd (prędkość taka jak Twoja) po 30 min zatrzymuje Cię i mówi "proszę oddać prawo jazdy - zarobił Pan 25 pkt." - CZY TO JEST Sprawiedliwe?PS. Pamiętajmy, że liczą nam wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio u mnie też kogoś scigano nową kią ale to co mnie zajbardziej zaszokowało ,a raczej rozbawiło to sygnał policyjny rodem z robokopa ,albo z zabawkowych pistolecików sprzedawanych na odpuście i to dosłownie ,niewiem jsk w innych miastach ale w Rudzie takie są ,juz nie wiadomo czy sie smiać czy płakać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pamiętajcie że chociaż policja to są szkoleni w "jeździe specjalnej"...wiem bo znajomy kończył kurs po to żeby jeździć właśnie czarnym nieoznakowanym złem po polskich drogach...3miesiące teorii i praktyki potem egzamin...zresztą wystarczy od czasu do czasu zobaczyć Uwaga Pirat na TVN turbo...goście tam potrafią jeździć i widać że wiedzą co robią i czego można się spodziewać na drodze...a co do kiedy zatrzymać...nie robią tego od razu bo nie mają na to bezpiecznej szansy...muszą gościa dogonić i podjechać żeby mu pomachać lizakiem...dodatkowo żeby tym nie spowodować zagrożenia... myślcie sobie o mnie co chcecie ale ja im roboty nie zazdroszczę, nie ważne jak traktują innych...ale robią to co mają w obowiązkach...są czasami nadgorliwi i nie zbyt przyjemni no ale każdy może mieć zły dzień i nie zawsze trzeba być miłym...w sumie pomyślcie sami...każdy gość którego zatrzymujecie(będąc na ich miejscu) próbuje wam wcisnąć kit że to się śpieszą, żona rodzi, do pracy jadą, babcia umarła itp...a sprawa jest jasne...ograniczenie do 50 więc TYLKO tyle masz jechać...koniec kropka...takie jest prawo...co innego "dyskusja" typu a nie dało by się inaczej...bo to zależy od jego dobrej woli...ale jeśli nie zgadza się na mniejszy wymiar kary no to nie pozostaje nic innego spuścić głowę no i płacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.