Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czeskie Wyscigi Drogowe, Garsc Zdjec


dogbert

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham cafe racery najseksowniejsze maszyny na świecie. Jak się ta impreza nazywa? Więcej szczegółów by się przydało.edit:TT Czech??!http://www.300zatacek.cz/ chyba znalazłem, czemu wcześniej o tym nie słyszałem, małe TT u sąsiadów. Rzut kamieniem, po co mi więc Rossi i cała ta ich wyspa Man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=30969Rok temu największą furorę zrobił ten dziadek z brodą w goglach jadący na duecie na motocyklu z koszem. Tyle że kiedy kiedy ja go widziałem na zawodach to był pasażerem. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć http://picasaweb.google.pl/malisze1/TTCzec...055815604957410

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nawet jesli znalazl by sie ktos kto chcialby podobna impreze zorganizowac, przebrnal by przez cala biurokracje, zlozyl tony papierow, zebral setki podpisow, przekonal wszystkich radnych (swoja droga to co to za stanowisko w ogole - siedzi na dupie i udaje ze mysli, twierdzac jeszcze ze robi to w moim imieniu ) to natychmiast cala impreza zostala by oprotestowana przez mieszkancow (typowo polska mentalnosc - przyjezdzaja ludzie z kasa, ktora chca wydac, to zamiast to wykorzystac to sie protestuje), koscol zglosilby sprzeciw, ze w weekend nie moga sie imprezy o takim charakterze odbywac bo trzeba chodzic do kosciola, a nie jezdzic na szatanskich maszynach, pseudo-ekolodzy polozyli by sie na asfalcie twierdzac, ze uczestnicy poprzez jazde zaburzaja srodowisko naturalne Muchołówek czy innych wróbli, a na koniec jakis "zyczliwy" naslalby na organizatow Państwową Inspekcję Sanitarną czy jakiś innych BHPowców, którzy rozgoniliby cale towarzystwo w diably, a organizator dostal by jeszcze mandat...Najlepsze jest to, ze z Czechow sie w Polsce śmieją, że knedle, pepiki, glupi język itd. Wystarczy popatrzec jak ten kraj sie rozwinal w ciagu ostatnich 10 - 15 lat - zamiast Daewoo przyjeli VW co dalo niewyobrazalnego kopa calej gospodarce, ktora jednoczesnie jest najbardziej zrownowazona wsrod wszystkich panstw na wschodzie; ich prezydent jest dla nich powodem do dumy (wystarczy posluchac kilku jego wystapien i podejscia do wielu kwestii), czego na pewno nie mozna powiedziec o naszym kurduplu; jest calkowita swoboda wyznaniowa w pelnym tego slowa znaczeniu (pierwszy kraj w europie, ktory otwarcie zbuntowal sie przeciwko dominacji kosciola katolickiego i jego politycznej wladzy poprzez ruch husycki, co w Polsce najwyrazniej nie nastapilo jeszcze do dzisiaj) i jakos sie ten kraj nie zamienil w jądro ciemności i źródło wszelkiego zła; prywatyzacja, ktorej sie boja wszyscy w Polsce, przczynila sie do rozwoju gospodarki, a nie do jej zalamania; nie wiem czy ktos z Was byl w Pradze na przyklad ale jest to piekne miasto, w calosci odrestaurowane, bez smieci, brudu i chamstwa jak w naszej "stolycy"... mozna tak gadac i gadac, ja w kazdym razie podziwiam ten kraj i jego mieszkancow, bo zamiast biadolic jak to jest zle i pitać na zachod, zabrali sie do roboty,a kiedys tam na prawde byla bida z nędzą...PS: W koncu sie doigram za te offtopy i mi moderacja skopie tylek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.