Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przednia Tablica Rejestracyjna


dante

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w polsce na wysokich szczeblach administracji nie ma żadnego wykształconego człowieka? z tego co zaobserwowałem przez te 23 lata to same bezmózgi, pseudo-inteligenci! tylko u nas jest to możliwe ;/ barany się nudzą to wymyslaja takie bzdury, żeby nie było, że nic nie robią.z tymi Gps'ami to dobry pomysł ;p trzeba im go przedstawic napewno sie spodoba;p każdy z kat. A powinien miec wszczepiony taki gps, od razu z licznikiem jak tylko przekroczysz 50km/h to łapanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też to słyszałem jak leciało na RMF-ie i przez chwilę miałem nerwy, że nie mają co robić tylko takimi rzeczami się zajmują. Sam nie wiem jak to odbierać: czy jako złośliwość niektórych władnych w stronę motocyklistów czy chęć "wykazania się".Mimo wszystko trzeba to olać i zostawić bez komentarza bo na głupote nie ma lekarstwa A tak na marginesie ciekawe co zrobią z motocyklistami z innych państw jeżdżącymi po polskich drogach, też każą im zakładać tablice na przód po przekroczeniu polskiej granicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pierd..... numery z przodu nałapałem za komuny najwięcej mandatów krawężnik jak się nie miał już do czego doczepić to do tego że nie mam numerów z przodu przepis i wtedy nie był scisły poniewasz zakładał że numery są białe na czarnym tle to było ponad 20 lat temu ,wprawdzie jeszcze wcześniej montowano na przednim błotniku tabliczkę centralnie na środku ale wycofano się z tego ze względów bezpieczeństwa bo w zderzeniu z piechórem działało to ja przysłowiowa brzytwa problem rozwiązał się sam w momencie wprowadzenia homologowanych białych tablicnie wyobrażam się teraz w jaki sposób można by ten problem rozwiązać po pierwsze musi być homologacja więc musiałaby to produkować tak ja dotychczas państwowa firma która ma zresztą monopol a po drugie musiałyby być te tabliczki dwie montowane gdzieś z boku błotnika pytanie tylko w jaki sposób chociażby ze względów bezpieczeństwajak zwykle w tym kraju pier..... posłowie nie mają nic innego pożytecznego do roboty więc wymyślają ciulstwa ,żałosna jest też wypowiedż tego gliniarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha co za ludzie nie mam pytan pogratulujemy tym ktorzy za siedzenie na dupie przez miesiac zarabiaja tyle co my przez rok ciezkiej pracy...dziwicie sie? jak sie takie kut.asy opieprzaja co im przychodzi do glowy??? Łopate im dac!maja za duzo a ciagle im malo ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza mysl jaka mi przyszla to nalozenie reklamowki na to cos (co ma byc rejestracja)... Panie policjancie... no przeca tyle smieci lata to sie przyczepilo.ps. mozna tez niezmywac z tego zdechlych much przez miesiac - taki sam efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.