Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Anty Motocykliści


pacza

Rekomendowane odpowiedzi

WitamŚmigałem sobie autkiem kilka dni temu do Katowic. Na światłach za tunelem stanął za mną jakiś golfik II z kolesiem o gębie orangutana, rozdziawiającego paszczę żując gumę( aż migdałki było widać ). Oczywiście, gdy tylko się zmieniło światło koleś wykonał "sprytny" manewr wyprzedzania i na skrzyżowaniu zajechał mi drogę. Potem znów komuś zajechał i pognał dalej. O burakach było już pisane, mnie chodzi o naklejkę naklejoną na jego "wypasionej bryce".Był to motocykl typu "ścigacz" składający się w winkiel. Motocykl był w czerwonym, przekreślonym kółku.  Coś, jak logo z filmu poniżej. Zamiast ducha był właśnie motocykl.Czyżby jakaś kolalicja antymotocyklowa? Mam nadzieję, że takich debili będzie jak najmniej i nie dojdzie przez nich do jakiejś tragedii.post-35-1240466146.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Yyy.. takich jeszcze nie spotkałam, ale może oni maja jakąś misję? Zniszczyć motocykle.oby taki pajac na mojej drodze się nie pojawił Debili jest pełno i na to nic nie poradzimy.Nie dość że już jadę wystraszona, to teraz już se wyobrażam jak mnie ktoś rozjeżdża, bo mam motocykl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy.. takich jeszcze nie spotkałam, ale może oni maja jakąś misję? Zniszczyć motocykle.oby taki pajac na mojej drodze się nie pojawił Debili jest pełno i na to nic nie poradzimy.Nie dość że już jadę wystraszona, to teraz już se wyobrażam jak mnie ktoś rozjeżdża, bo mam motocykl
wlasnie w tym rzecz nie dac sie zastraszyc a byc ponad tym jak jest frajer to trzeba ta sama karta odplacac ja sobie z tylu na kasku nakleje przekreslone auto:P zartuje oczywiscie ale jak sie widzi takiego dresa i jeszcze w dodatku robil by jakies "nieprzyzwoite gesty w moja strone" no to nie bede dluzny:]( a lusterka zawsze sie przydadza do puszki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amenhttp://farm3.static.flickr.com/2391/176328..._b3f588bdc6.jpgCoś na wzór tego znaczka z golfa tylko w odwrotną stronę ( jak widac rowerzysci tez nie lubią samochodów )http://www.bikepunx.eu/anticar.jpgi kilka obrazków ku pokrzepieniu wyobraźni , gdy nas zdenerwuje jakis samochodziaż :http://farm4.static.flickr.com/3275/274180...148801f.jpg?v=0http://farm4.static.flickr.com/3147/274263...34798fb.jpg?v=0http://farm4.static.flickr.com/3072/274263...9aa05ff.jpg?v=0ale wydaje mi sie ze jak juz chca tworzyc jakies formacje to niech lepiej maja takie naklejki i mozna omijac takich z daleka jakby co ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taka sktomna propozycje moze by zrobic np w ku przestrodze dzial w ktorym tacy ludzie byli by napietnowani tj NR rejestracyjny i marka samochodu podawac to do wiadomosci publicznej kto wie moze kiedys przyjdzie okazja na 2 raz wyplacic liscia takiemu delikwentowi za kogos lub podjechac i przyj... mu w dach zrobic drogą pamiatke w postaci wgniotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dresowóz a w nim dresowozy, nie mam nic do golfów, ale czasem śmiać mi sie chce z takich buraków co to dostali te 2tysie i kupują swą pierwszą brykę, nei ważne ile ma rdzy, jaka je stara i kiedy skończy na złomie, ważne to ile ma kuni nie ważne czy zdechniętych ale ważne to że będą się lansować z jak najlepszej strony. ta naklejka to też jakiś myk w kierunku zasłonięcia dziury w wyniku naturalnego gnicia blachy, bo ja tam bym nie ryzykował z innego powodu utraty życia czy tam lusterka w aucie ;) z drugiej zaś strony mogła być świeżo naklejona w poszukiwaniu przygód na mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w tym rzecz nie dac sie zastraszyc a byc ponad tym jak jest frajer to trzeba ta sama karta odplacac ja sobie z tylu na kasku nakleje przekreslone auto:P zartuje oczywiscie ale jak sie widzi takiego dresa i jeszcze w dodatku robil by jakies "nieprzyzwoite gesty w moja strone" no to nie bede dluzny:]( a lusterka zawsze sie przydadza do puszki)
tak to moze zaraz porozmawiamy o najlepszych technikach na pozbywanie kierowcow lusterek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dresowóz a w nim dresowozy, nie mam nic do golfów, ale czasem śmiać mi sie chce z takich buraków co to dostali te 2tysie i kupują swą pierwszą brykę, nei ważne ile ma rdzy, jaka je stara i kiedy skończy na złomie, ważne to ile ma kuni nie ważne czy zdechniętych ale ważne to że będą się lansować z jak najlepszej strony. ta naklejka to też jakiś myk w kierunku zasłonięcia dziury w wyniku naturalnego gnicia blachy, bo ja tam bym nie ryzykował z innego powodu utraty życia czy tam lusterka w aucie ;) z drugiej zaś strony mogła być świeżo naklejona w poszukiwaniu przygód na mieście
ja jeżdżę mk2, to też jestem dresowozem? odwal się od golfów ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis jadąc w korku i mijając chyba z 30ści samochodów (standard) słysze że ktoś zaczyna gnieść klakson, parze a gość w wypasionym suw'ie i komórka przy łbie wciska ten klakson i coś wykrzykuje w moja stronę. Dlatego myślę że jemu się też śpieszyło ale nie mógł nic na to poradzić i zazdrościł, w dodatku chyba chciał dać do zrozumienia że motocykl też powinien grzecznie w korku stać ..ciekawi mnie jeszcze to dlaczego przeszkadzało to tylko nadzianemu gogusiowi w garniturze w super furze a nikomu innemu, może myśli że ma tyle kasy że niech nikt nie próbuje go przeskoczyć czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa wszyscy nagle tacy hardzi, najlepiej zaraz by komuś miskę oklepali. Aż się zastanawiam czy ktoś w ogóle spróbował nauczyć ogłady gościa z Częstochowy, który w korku jechał z otwartymi drzwiami, tak żebyśmy nie przejechali. A sporo ekipy ze śląska go mijało i na pewno też użytkownicy forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może motocyklista mu wyrządził jakąś krzywde lub jego bliskim i ma teraz uraz i se nalepke nakleił(znam przypadek gdzie na wiosce miejscowi wyskoczyli na kolegów na sportach ze sztachetami po tym jak młoda mieszkanka owej wioski straciła życie w wypadku motocyklowym jako plecaczek 1 raz na moto)tak że spórzmy na siebie z różnych perspektyw a potem się dziwmy dlaczego nas nie wszyscy kochają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.