Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Streetfighter


habajuza

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedz Fajna maszyna też myślałem na vfrTo był by mój 1 street którego chciałbym w całości sam zrobić!!A przeznaczenie to do zabawy taki moto żeby go można było trochę skatować nie musi być pierwszej młodości a za takiego po wypadku warto się zabierać czy od razu spisać na straty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli robisz ro do stuntu to jeden kij co kupisz jesli tak np ja chceszvtym jeżdzić na codzień to warto popatrzec za furą w dobrym stanie technicznym i np złej lakierce.Życze powodzenia bo to naprawde nie jest takie chop siup jak wygląda i na swojej drodze bedziesz miał wiele problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. www.gacolgt.fotosik.pl tu masz fotki od pierwszego do ostatecznego wygladu(nie ma zdjęc jak była idealna sztuka jaka dostałem do rąk.Igiełka po prostu rarytas)Pomysłwynikł po planach zmiany sprzeta na jakiegoś litra(sp1 lub 1000rr) Z kasą nie wyszło i postanowiłem że w końcu jesli sie upre i postaram to moge miec na prawde sprzet który bedzie ORYGINALNY.Prace ruszyły około grudnia.nakład to ok 3000zł.zmieniony stelaż.3/4 układu wydechowego z tłumikiem koncowym z 1000rr.Cześć elektryki poszła pod bak(i too był problem).póżniej jedyna w polsce owiewka Acebis LedVision.Zadupek z suzuki gsxr k1.no i pózniej malowanie.Prace były tez opisane na forum www.vfr-oc.pl gdzie dokładnie krok po kroku pisałem co i jak.W polsce niestety streetfightering raczkuje.Dla wiekszości street to moto po dzwonie z założona owiewką typu UFO i tyle.Szkoda ponieważ to jest mylne zdanie.Cieszy mnieto ze po zimie trafiło sie pare sztuk na prawde zrobbinych na alledrogo.I coś sie ruszyło.Osobiście powiem tyle przez serce i to ile $ w to moto wrzuciłem oddałbym ja za 11000zł .Bo na tyle oceniam wartość całej pracy.Dlatego watpie ze ja sprzedam nic tylko hajabuza rzycze Ci wytrwałosci i powodzenia.Tak naprawde do odwaznych świat należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.