Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"motocyklista Uciekał Przed Policją Ponad 150 Km/h"


Existenz

Rekomendowane odpowiedzi

haha:) ktos pozniej musi te zdjecia przegladac:Pgdybym widzial zdjecie z fotoradaru, motocyklisty przekraczajacego predkosci machajacego do aparatu reka to chyba bym padl ze smiechu:Pewentualnie jakos rozprzestrzenil fotke w sieci:D
powinny w grudniu kalendarze wychodzic z motocyklistami przekraczajacymi predkosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim to mozesz ladnie pomachac nic nie przyjdzie
no niedokońca bo niektóre fotoradary sa połączone bezpośrednio z centrum i aktualne wykroczenia sa przesyłane do najbliższego patrolu... raz osobniście sie nadziałem na takie gówno na trasie na bielsko stoi taki mały bez tej lampy  wiec standardowo olewka a chwile później jeb dup ruch zatrzymany przyszedł kolo w kamizelce zabrał kluczyki i kazał pchać na pobocze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja skorzystam i zapytam odrazu tutaj:Pjak to jest z fotoradarami? bo w zasadzie jak zrobi zdjecie samochodowi, to na podstawie rejestracji dochodza czyje to auto:) a motor takowej nie posiada z przodu:)
Jakis czas temu czytałem, że nasze skrzyneczki nie sa przystosowane do tak "małych" pojazdów jak moto. Więc wywalaja naszą kase na badziew ktory robi shooty tylko puszką <hahaha> Testowane nigdy mi nie zrobili( na moto, bo autem to co innego)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niedokońca bo niektóre fotoradary sa połączone bezpośrednio z centrum i aktualne wykroczenia sa przesyłane do najbliższego patrolu... raz osobniście sie nadziałem na takie gówno na trasie na bielsko stoi taki mały bez tej lampy wiec standardowo olewka a chwile później jeb dup ruch zatrzymany przyszedł kolo w kamizelce zabrał kluczyki i kazał pchać na pobocze ;)
a no chyba ze tak a nie byl to czasem przenosny radar, bo takie akcje sa czeste ze stoi sobie skrzyneczka jeden patrol a za 300 metrów drugi patrol i kasuje, jezeli ze stacjonarnego fotoradaru taka akcja no to juz niezle sie porobilo
Jakis czas temu czytałem, że nasze skrzyneczki nie sa przystosowane do tak "małych" pojazdów jak moto. Więc wywalaja naszą kase na badziew ktory robi shooty tylko puszką <hahaha>
mi juz cyklo ze stacjonarnego jadac motocyklem a wezwanie nie dotarlo
nie raz widzialem na forum wklejone foty moto "ustrzelonego" od tylu. Tyle ze dla Policji to troche zachodu bo trzeba wzywac wlasciciela i ustalac kto prowadzil. A tak w puszkach zrobia tylko zblizenie na twarz i wysylaja poczotwke.
w dostales juz taka pocztówke ??tez dostajesz wezwanie, idziesz na komisariat i jest konfrontacja, czy ty to tya jezeli twarz jest nieczytelna to terz dochodza kto jechal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wezwanie zapewne przychodzi po kilku tygodniach czy miesiacach. Wiec jak Cie policja wzywa, a Ty mowisz, ze chcesz sprzedac sprzeta i przyjezdzali klienci na jazdy probne to co Ci moga zrobic? Przeciez nie mam obowiazku notowac kazdego klienta ktory chce se smignac przed kupnem, a ze pamiec jest ulotna to tez nie pamietam kto jezdzil, a kto rezygnowal przy obejzeniu a ze rezygnowali to do transakcji nie dochodzilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym widzial zdjecie z fotoradaru, motocyklisty przekraczajacego predkosci machajacego do aparatu reka to chyba bym padl ze smiechu:Pewentualnie jakos rozprzestrzenil fotke w sieci:D
Śp. Gixerowi zrobil fotke w ustroniu na gumie przy 140... kiedyś był na forum skan z gazety
raczej autor zapomnial dac slowa trzezwy w nawiasy.
no zdecydowanie jesteś tak wszechstronny ze wiesz co ktoś zrobił a czego zapomniał i co miał na myśli...
A tak w puszkach zrobia tylko zblizenie na twarz i wysylaja poczotwke.
i przysyłają prosto do ciotki stryjka która wtedy prowadziła mój pojazd skoro jej twarz zobaczą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wezwanie zapewne przychodzi po kilku tygodniach czy miesiacach. Wiec jak Cie policja wzywa, a Ty mowisz, ze chcesz sprzedac sprzeta i przyjezdzali klienci na jazdy probne to co Ci moga zrobic? Przeciez nie mam obowiazku notowac kazdego klienta ktory chce se smignac przed kupnem, a ze pamiec jest ulotna to tez nie pamietam kto jezdzil, a kto rezygnowal przy obejzeniu a ze rezygnowali to do transakcji nie dochodzilo...
jestes odpowiedzialny za to kto jezdzi na Twoim sprzecie:) jezeli nie jestes w stanie zidentyfikowac tej osoby, mandat idzie na Twoje konto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puszkach zrobia tylko zblizenie na twarz i wysylaja poczotwke.
i przysyłają prosto do ciotki stryjka która wtedy prowadziła mój pojazd skoro jej twarz zobaczą?
kto powiedzial ze prowadzila moj pojazd? to byl ich pojazd . czytaj ze zrozumieniem a nie stawaj sie do wszystkiego okoniem zeby tylko glupia emote na koncu dodac.jak to bedzie twoj pojazd to ciebie wezwa zebys rozpoznal kto to jest.
więc wg Ciebie potrzebne jest zbliżenie na twarz zeby przysłać wezwanie a nie rejestracja? proponuje samemu czytać (i pisać) ze zrozumieniem w czym ktoś ma problem, a później odpisywać... bo jeśli sam nie wiesz o czym piszesz to chyba nie jest zbyt dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest potrzebne jedno i drugie. Jak jest tylko rejestracja to musza dojsc do wlasciciela a ten musi wskazac kierujacego w czasie gdy bylo robione zdjecie.
dzieki wielkie ze jeszcze raz to samo napisałeś
A tak w puszkach zrobia tylko zblizenie na twarz i wysylaja poczotwke.
mi chodziło o to ze oni wcale nie muszą robić zbliżeń na twarz zeby wysyłać wezwanie, bo to wychodzi pozniej podczas stawienia sie na komende kto prowadził pojazd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.