Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pytanie


Delma

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mysle ze jak "odkurzacz" pozdrowi to wypada odpowiedziec. Sam pare razy sie "machnalem" bo dzisiejsze skutery z przodu latwo mozna pomylic z motocyklami - dopiero po przejechaniu obok widac ze to bzyk.Kiedys mialem dylemat czy pozdrawiac bzyki (a raczej czy odpowiadac)... oczywiscie nie pozdrawiam ale jak ktos z bzyka pozdrowi to odpowiem. Faktem jest ze wiekszosc tych mlodych gniewnych na odkurzaczach przesiadzie sie kiedys na motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki jak narazie za odpowiedzi. To co napisał Ar2rM :Faktem jest ze wiekszosc tych mlodych gniewnych na odkurzaczach przesiadzie sie kiedys na motocykle. To prawda sam mam zamiar usiac za sterami wiekszego sprzeta nom cóż ale narazie należę do społeczności "dziadków którzy kupili mopliki w biedronce żeby w niedziele na ryby jechać" PS. Jeżeli kogoś uraziłem z tym "dziadkiem" to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam to samo co Ar2rM, myślałam, że to ścigacz a tu bzyczek, tylko że oni ani razu nie odwzajemnili gestu więc mam Was gdzieś skuterowcy....Panowie na choperkach nie jeden raz mi pierwsi machnęli, zawsze staram się odmachać Parę razy mi się zdarzyło, że nie zdążyłam, bo miałam za dużą prędkość było i tak, że wydygałam bo kiedyś przy prędkości 220km/h miałam wrażenie, że prawie rękę urywa hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawianie ludokow na bzykach (wg mnie) jest bez sensu. Czego mozna wymagac od kolesia ktory kupil ten "odkurzacz" w Praktikerze zeby autobusem nie jezdzic. Owszem - sa dzieciaki ktore zaczynaja czuc klimat i dolaczac sie do motocyklistow. Takie pozdrowia to tez im sie odpowie. Ale pozdrawianie jako pierwszi wedkarzy, emerytow dojezdzajacych na ogrodki dzialkowe jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.