Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ogólnie O Bezpieczeństwie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mieszkam niedaleko trasy na Pyrzowice, koło szkoły, gdzie jest ograniczenie do 40..... przedwczoraj w sobotę była fajna pogoda, sam troche pośmigałem, ale nie o tym chciałem napisać, tylko o prędkości - ja wiem, że mało kto przestrzega zakazów i nakazów, ale to co widziałem przez sobotę to naprawdę masakra, przez tę jedną sobotę przejeżdżało może 40 a może 50 motocyklistów, ale wierzcie mi, że WSZYSCY którzy przejeżdżali zap..dalali jak idioci, o tym że ktoś jedzie wiedziałem już na 10-15 sekund wcześniej zanim go zobaczyłem, paru wyprzedzało na pasach....tu jest fajna długa prosta która aż zachęca do odkręcania, ale niedawno tam właśnie zginął facet, taksówkarz wperd..lił się w drzewo bo za szybko jechał, było małe oblodzenie i auto się spaliło...... krzyczymy na katamarany, że debile i nie patrzą ani w lusterka ani na boki, ale sami co robimy? była sobota i dzieci do szkoły nie szły, więc niby ograniczenie prędkości niepotrzebne, ale chodzi o fakt : ŻADEN motocyklista nie jechał tam te nakazane 40, jakoś argumenty że w każdej normalnej grupie znadzie się "czarna owca" mnie nie przekonują, bo tam w sobotę nikt nie jechał prawidłowo...może następnym razem zanim "rzucimy kamieniem" w jakiegoś kretyna z puszki sami pomyslmy, czy to była jego w 100% wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami nalezalo by sie zastanowic co sie pisze, to do moich dwoch przedmowcow. Co do sioebie to nie bede sie wypowiadaal, bo i tak nikt mi nie uwierzy mimo tego warto czasam przemyslec, ze zycie to nie playstation gdzie mozna 10 razy zginac a nakoncu zresetowac.Potem wsz<yscy wokolo winni tylko nie biala owieczka - motocyklista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 nie potrafię jechac bo sie przewracam ;)Powaznie mówiac, to faktycznie ograniczeń do 40 razej nie przestrzegam i najcześciej lece w takich miejscach 60. Mówcie co chcecie, ale osobiscie uważam, że jest niewiele miejsc gdzie tak duże ograniczenie jest rozsądne. W przewazajacej wiekszości 60 by wystarczyło. O pomysle jazdy 50 w mieście nie bedę dyskutował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.