Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Artykuł


brutus333

Rekomendowane odpowiedzi

Na interi jest podobny shit. Zaczyna się nagonka i pierdolenie 3 po 3
No ale w którym momencie bo nie rozumiem. Jak dla mnie suche fakty na które nie ma co sie obrażać. I co ciekawe: (...)w 2005 r. doszło do ponad 1,7 tys. wypadków z udziałem motocyklistów (byli oni sprawcami 820 z nich), co nieco weryfikuje popularną opinie że motocykliści są sprawcami 20% wypadków z łącznej liczby wpadków z ich udziałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, olejcie ich ! To co robią media co roku mozna juz nazwać rutyną.Według nich tak już musi byc.Szukają taniej sensacji itd.Jak by nie było My jesteśmy dla nich całkiem niezłym kąskiem! Poczekajcie, po kilku ciepłych dniach zacznie sie dopiero nagonka.Jedyne co nam pozostaje to całkowicie ich olać i nie tracić nerwów.Wszystkim życze szczęsliwego sezonu,bezpiecznego, no i klejących sie gumek do tych naszych idealnych dróg ;) Nie wiem czy słyszeliście ale WIOOOOSNAA IDZIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, olejcie ich ! To co robią media co roku mozna juz nazwać rutyną.Według nich tak już musi byc.Szukają taniej sensacji itd.Jak by nie było My jesteśmy dla nich całkiem niezłym kąskiem! Poczekajcie, po kilku ciepłych dniach zacznie sie dopiero nagonka.Jedyne co nam pozostaje to całkowicie ich olać i nie tracić nerwów.
Teoretycznie masz rację. Weź tylko pod uwagę, że tego typu artykuły tylko pogarszają nam opinię wśród ludzi. Jakiś tam procent społeczeństwa to idioci. Przeczyta jeden z drugim kilka takich dziennikarskich wypocin na początku sezonu i naprawdę zaczyna patrzeć na nas jak drogowe gówno, które najlepiej zepchnąć do rowu.Nie wiem czy słyszeliście ale WIOOOOSNAA IDZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zaraz mnie zmasakrujecie ale sporo jest prawdy w tych artykułach Bardzo wiele nieodpowiednich osób weszlo w posiadanie motocykla bo jest modny i przez ich zachowania opinia nam leci. Osoba postronna nie rozróżni drecha na motocyklu od motocyklisty tylko wrzuca wszystkich do jednej szuflady i stad takie efekty. mam nadzieje ze nowy pomysl na prawo jazdy troche poprawi sytuacje bo smarkate matoły beda mialy ograniczony dostęp do maszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jak wychylasz sie ponad normalność, to zawsze znajdzie się ktoś kto będzie szukał u ciebie negatywnych cech. W tym przypadku jest to niedowartościowany dziennikarz przypieprzający się motocyklistów.Ale generalnie co do lansbojów, to się zgadzam. Motocyklizm już dawno zszedł na psy przez tych co widzą w tym tylko okazję do popisu. Z tym, że ta opinia mnie wali zupełnie, zawsze jeździłem dla siebie (no może jeszcze paru dobrych ludzi których spotkałem i spotkam), a nie dlatego żeby ktoś o mnie sobie pomyślał źle, czy dobrze.I ch.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tych artykulach jest zlego o motocyklistach ?
no chociazby juz sam tytul: Motocykliści są najbardziej groźni w weekendydlaczego nie: Motocyklisci sa najbardziej zagrozeni w weekendy?nautralne byloby: najwiecej wypadkow z udzialem motocyklistow ma miejsce w weekendy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chociazby juz sam tytul: Motocykliści są najbardziej groźni w weekendydlaczego nie: Motocyklisci sa najbardziej zagrozeni w weekendy?nautralne byloby: najwiecej wypadkow z udzialem motocyklistow ma miejsce w weekendy
Prawda, tutaj sie zgodze, ale poza tym to wszystko opiera sie o statystyke i zwrocenie uwagi zeby bardziej uwazac jak sie sezon zacznie. Naglowki zawsze sa naciagane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.