Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mz-shl Chopper


qwetop

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem,widziałem(nie na żywo).Generalnie fajnie,nie podoba mi się tylko ten kanciasty bak i chyba zbyt wysoka kiera(jak na mój gust).Ale szacun dla gościa że praktycznie metodami garażowymi wyrzeźbił sobie takie wozidełko.Odrazu przypomina mi się WSKa mojego kuzyna którą własnymi rencyma przerobił na coś bardziej bobberowatego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem przeciwny wszystkim wiejskim przerobka, chyba ze jest tuningowany przez profesjonalistow czy tez producentow fabrycznie wyglada to tragicznie !
Być może teraz ten chłopak od MZ-SHL jest profesjonalista,każdy od czegoś zaczynał To jak to wygląda oczywiście kwestia gustu(widywałem gorsze padaki),ale mi się podoba to że chciało mu się z tym grzebać i w pewien sposób spełnił swoje marzenia.Z SHL jest część ramy z tego co pamiętam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem przeciwny wszystkim wiejskim przerobka, chyba ze jest tuningowany przez profesjonalistow czy tez producentow fabrycznie wyglada to tragicznie !
chlopie jak sie nie znasz to nie pisz glupot jakby to byla wiejska przerobka to z zadnej gazety by sie nie osmieszali artykulu zamieszczac a po zdjeciach widac ze jest zrobione czysto i ma to rece i nogi, a to czy firma jest profesjonalna czy nie to weryfikuje rynek i nabywcy a nie to czy ktos powie o swoich umiejetnosciach ze jest profesjonalny a gowno umi,to ze ktos sklada sprzety w przyslowiowym garazu nie znaczy ze sie nie zna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie jak sie nie znasz to nie pisz glupot jakby to byla wiejska przerobka to z zadnej gazety by sie nie osmieszali artykulu zamieszczac a po zdjeciach widac ze jest zrobione czysto i ma to rece i nogi, a to czy firma jest profesjonalna czy nie to weryfikuje rynek i nabywcy a nie to czy ktos powie o swoich umiejetnosciach ze jest profesjonalny a gowno umi,to ze ktos sklada sprzety w przyslowiowym garazu nie znaczy ze sie nie zna.
zgadzam się z przedmówcą i nadal odsyłam do artykułu w miesięczniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie jak sie nie znasz to nie pisz glupot jakby to byla wiejska przerobka to z zadnej gazety by sie nie osmieszali artykulu zamieszczac a po zdjeciach widac ze jest zrobione czysto i ma to rece i nogi, a to czy firma jest profesjonalna czy nie to weryfikuje rynek i nabywcy a nie to czy ktos powie o swoich umiejetnosciach ze jest profesjonalny a gowno umi,to ze ktos sklada sprzety w przyslowiowym garazu nie znaczy ze sie nie zna.
a malo to takich przypadkow jest robienia wioski ktore w gazetach opisali albo gazetach samochodowych co drugie auto to wioska kilogramy szpachli naciagane maski spojlery wloty i inne bzdury idac twoim tokiem myslenia to J Kaczynski mozna powiedziec to bylby idealny premier bo przeciez w telewizjiwzji wystepuje a w telewizji byle kogo nie puszcza prawda ? tak ze nie komentuj czyjejs wypowiedzi bo nikt cie o to nie prosi a powiedz czy tobie sie podoba bo dla mnie wies i tyle jak przerabiac to z glowa niech to ma rece i nogi a nie takie cos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie piszemy tu o samochodach bo to inna bajka a tymbardziej o kaczynskim nie mam zamiaru gadac, a komentowac bede bo po to jest forum wiec nie czaje ty mozesz komentowac a ja nie? no sorry ale cos nie tak a czy mi sie podoba tak podoba mi sie bo troche w tym siedze i widze ze jest zrobiony ok, a czy to wiocha czy nie kazdemu sie podoba co innego i to jest wlasnie zajebiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiec tak wypowiem sie jasniej, prosze bardzo, lampa z przodu odpada co to jest rower ? czy co ?odpadaja te gumy na teleskopach gum uzywa sie do czego innego , nie wiem co ma na celu ta skrzyneczka do ktorej zamocowano tablice rejestracyjna chyba zeby o cos przychaczyc i zaliczyc glebe, blotnik z tylu nie wiem po co skoro(za krotki) i tak caly syf z ulicy wyladuje na kurtce, ale juz rekord pobity jest chyba przez ten bak no tragiczniejszego baku nie widzialem. totalnie nie pasuje ale oczywiscie kazdy ma swoj gust co nalezy uszanowac bo o gustach sie nie dyskutuje, takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.