Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nieszczęsne Crash Pady :)


Bobul

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdol* zadaje wam proste ptyanie dla posiadaczy cbr 600rr a jakiś smieszni ludzie piszea jakies głupoty którzy nie maja tego moto !!!. FRANZ jak nie wiesz to nie pierdo* głupot bo dzwoniłem tam juz i nie ma do tego modelu wiec prosze nie wypowiadaj sie po raz enty poniewaz zakładałem juz temat gdzie mozna kupic bez wiercenia w polsce sie nie da obdzwoniłem jakies 20 firm i producentów i nie ma do tego motocykla tzn rocznika koniec, kropka !!! wogóle zadaje konkretne pytanie w tym temacie a juz inni pytaja sie o cos innego co wogóle nie jest ziwazane z tym tematem, wiec prosze grzecznie niech sie wypowiadaja ludzie co maja cbr 600 rr 2003-2005r. a nie inni ZNAWCY !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra spoko tylko ze ja juz zakłądałem tematy inne na temat crash padów gdzie mozna kupic i o schemat, jednak nikt mi nie pomógł wiec załozyłem temat do tych co maja cbr 600rr z założonymi padami nie chodzi mi o to gdzie mozna kupic BO NIE MOŻNA !! (w polsce) wiec po co daje mi ktos odp "Po co dziury? W Dynotechu montują beż wiercenia. " jak o to nie pytam , sorki za moje zdenerwowanie ale chodzi mi o konkretne odpowiedzi !!!! bo jak widze odp tego typu w/w to mi sie ciśnienie podnosi Franz juz 3 raz mi piszesz w po co dziury jak w dynotechu mozna kupic wiec jak tak piszesz to podaj nr katalogowy pada i firme bo mi sie nie udało znalesc, wiem ze nie podasz bo nie ma tam, a odp jest poprostu zbedna jak nie wiesz nic na ten temat !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.