Jump to content

szaber

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About szaber

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na szczęście udało mi się przetestować zestaw. Wynik w skali 1-5 to 2,5 Zalety... dobrze chroni od wiatru, protektory wyjmowane i sprawiają dobre wrażenie ochrony. Wody nie udało mi się skosztować, więc nie wiem. Wady.... Zero wentylacji, klei się jak nie powiem co gdzie. Śliski materiał w kroku i jeździsz po kanapie jak nowoprzyjęty. Zaczepy i rzepy łatwo się rozpinają. Podsumowując to gdyby mi dali za grosze to bym wziął, no ale jeśli trzeba by zapłacić więcej, to już wybrałbym inny zestaw.
 2. Mam opcje zakupu tegoż zestawu. Zastanawia mnie czy się pchać w to. Potrzebuję na jazdę w lato, jesień, zima, plus kawałek europy w wakacje. Czy ktoś miał styczność z firmą roleff, jakieś opinie, doświadczenia? OGŁOSZENIE POGLĄDOWE: https://www.olx.pl/oferta/kurtka-motor-motocyklowa-roleff-CID5-IDvoXhR.html#f9ae49d54a
 3. Zgadza się. Karoo 3 Jeszcze nie nakręciłem odpowiedniej ilości kilometrów żeby móc wartościowo zrecenzować. W weekend planuję większe oblatanie plus teren, więc będzie więcej danych.
 4. Zakupiłem HONDA Transalp XL 700 VA więc temat do zamknięcia.
 5. I tak własnie robię. Już się bujam po forach w/w modeli
 6. tak.... to fajne... Problem to Ecie Pecie... nie dodrukuje Szukam powyżej 2005 r a tu już dobre sprzęty wołają ok 20k
 7. "Nic ci nie chcę mówić, ale zanim uzyskasz rzeczową odpowiedź na temat gamy modeli,które ci się podobają,to polecam użyć google...." Swoje już przeczytałem i wyoglądałem, ale tego czego się dowiem od zwykłych użytkowników tego już wujek google mi nie powie. Dziękuję Hawk za rzetelną podpowiedź. Takich właśnie informacji nie znajdę na necie "...ale na pewno będzie oferować gorszą ochronę przed wiatrem od DLa.... Jeśli chodzi o porównanie to Trasnalpa 700 to DL będzie miał zdecydowanie lepsze światła ..."
 8. Co powiecie na Honda Transalp xl 700. Ostatnio chętniej przyglądam się temu modelowi. Wiem że troszkę mniejszy od kanapowców, ale często porównywany do V-Storma. Jakieś doświadczenia?
 9. Zależy mi na wygodzie i przyjemności podróżowania na długich przelotach. Solidne owiewki, możliwość spoglądania i chłonięcia piękna wokoło z mniej pochylonej pozycji. Drobne zacięcie enduro mile widziane, gdyż asfalt to nie jedyne miejsce w którym bym chciał spędzać czas. Ważne też by byle podmuch nie majdał mną na boki. Jakiś plecak też czasem zasiądzie z tyłu. Szybkość mnie już nie interesuje. Odkręcanie mnie nie bawi. Zdecydowanie jednak dobrze było by czuć pod sobą brak ograniczeń mocy. Tak jak wspominałem chodzi mi po głowie Caponord, choć na pegaso też spoglądam z zainteresowaniem. Mniejsze jak Transalp, też ciekawy wybór, tylko tutaj minimalnie brakuje mocy. BMW f650 - owszem czemu nie, ale jeszcze nie macałem osobistycznie. Jest wiele motocykli z tej półki tj. Varadero, TDM, V-STorm, TENERE, ITD ITP., których nie znam, a chciałbym się dowiedzieć. Jestem dosyć wybredny w poszukiwaniach, ale też potrafię skalkulować bilans plusów dodatnich i plusów ujemnych Podsumowując. Jakiś literek, rzędowy na wtrysku, z wygodnym zawieszeniem. Oczywiście to tylko moje widzimisie, bo poszukiwania tej właściwej to długi proces.
 10. Mądrego to i dobrze posłuchać Jakieś propozycje motocykli w podobnym segmencie?
 11. Witam. Chcę przesiąść się na motor turystyczny. Bardzo przypadł mi do gustu Aprilia Caponord. Wygoda, silnik i wygląd. Moje pytanie brzmi. Jakie jeszcze maszyny są podobne do tego modelu (kształt, wygoda, silnik) i ich zalety oraz wady? Wiem że istnieją Varadero, V-storm, Africa twin, ale nie znam więcej modeli podobnych, ani też nie mam ogólnej wiedzy także o tych wymienionych.
 12. Witam. Motongowiec ze mnie od 2013. Zacząłem prawidłowo, bo od GS500, teraz piastuję Fazerkę 2001r (która notabene jest na sprzedaż) a w planach przesiadka na turystyka.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.