Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Vladarionpl

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Jastrzębie-Zdrój

Vladarionpl's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ja będę się wybierał prawdopodobnie w niedzielę i przyjmę każdą pomoc w dotarciu tam (pierwszy raz tam jadę). Jutro ponoć ma być średnio z pogodą...
 2. Ktoś się na SCP jutro lub pojutrze wybiera? http://www.summercarsparty.pl/
 3. Słuchajcie, ktoś z okolic ma pożyczyć na dzień/dwa stojak/podstawkę pod tylny wahacz? Potrzebuję ośke wymontować tylną bo chcę wahacz do lakiernika dać.
 4. Niedziela: Jastrzębie-Katowice-Kraków. Chętnych przyjmę ;-) od wczoraj przygrzewa, jak jutro się utrzyma to będzie cudownie.
 5. Mówisz o Ukrainie, jakieś namiary, gdzie szukać etc.? Przepisy uziemiły mnie z Kat. A, a przydało by się, na razie bez prawka muszę się wozić... Kurs zrobiony ale egzamin dopiero za ~5 lat to powodzenia...
 6. Jutro jutro, ew . jak mnie znajomy zostawi, który to poustalał to przyjadę się do Katowic na bilard :-P Widzę, że jestem jakiś inny, bo czy pada czy świeci to zawsze w siodle. Physic i Pirot, widzę sjz, dajcie namiary na siebie na priv to może gdzieś pośmigamy.
 7. Mam nadzieję, że przygarniecie świeżego Dukatisę ;> W niedzielę jak pogoda to robię trasę ze znajomym Jastrzębie - Katowice - Ojców - Kraków - Chrzanów - Katowice - Jastrzębie, ktoś chętny się dołączyć?
 8. To jeszcze to zostawię tutaj ;> Mały wypad do Raciborza.
 9. Witajcie ;-) Przemysław z Jbie, pierwszy sezon, początkujący dukatista, monsterek 620 w czarnym macie. Mam nadzieje, że załapie się na wiele tripów z wami ;-) Ktoś słyszał w ogóle o innym ducati w okolicach? Szerokości ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.