Jump to content

Model

Użytkownicy
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Model

 • Rank
  Podglądacz

Contact Methods

 • Website URL
  http://modzelewski.orangespace.pl/

Profile Information

 • Płeć
  Brak informacji
 • From:
  Myszków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, jeżeli ma ktoś ochotę na śmiganko, to zapraszam. [email protected] https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/q84/p843x403/10982819_409654049225048_4415212387222852646_n.jpg?oh=783a4f9090dce8921c09ed8b7727c440&oe=5683E3BA
 2. "Komandor" powiedział, że Oni tak jak my odwiedzają groby swoich dziadów którzy zginęli na naszej Polskiej ziemi - Panie Węgrzyn z całym szacunkiem ( choć po wywiadzie w TV Republika, mam go mniej ) Wy jako Rajd Katyński odwiedzacie groby Polaków w Rosji pomordowanych przez Rosjan. A Ruscy (Wilki) chcą u nas w Polsce odwiedzić groby i pomniki Rosjan, którzy mordowali Polaków lub umierali walcząc z Niemcami niosąc nam "wolność na bagnetach". I to jest ta zasadnicza różnica , którą powinien Pan jako "Komandor Rajdu Katyńskiego" dostrzec. Ja rozumiem, że ewentualne złe potraktowanie (Wilków) na n
 3. Jesteśmy już po Jubileuszu 65-lecia MKM. Bardziej okropnej pogody nie można było sobie "wymarzyć". Mimo to odwiedziły nas kluby i Prezydenci klubów dla których ważne było uczczenie tej dla nas jakże ważnej rocznicy. Za co bardzo pięknie dziękujemy i wyrażamy wielki szacunek dla Was i Waszego uczestnictwa w tym niezwykle ważnym dla nas zlocie. Jesteście naszymi przyjaciółmi i nimi pozostaniecie - możecie na nas liczyć. W tym miejscu pragnę podziękować klubom: "WATAHA" Tarnowska Konfederacja Motocyklistów, Poznań - Bractwo Polskich Motocyklistów BIAŁY ORZEŁ, RIGHT RIDERS Warszawa, Inowrocław - R
 4. Zbliża się termin Jubileuszowego Zlotu Motocyklowego z okazji 65-lecia Myszkowskiego Klubu Motocyklowego Podczas naszego zlotu oczywiście będzie pole namiotowe. Dodatkowo do dyspozycji na miejscu nieczynny internat z tym że bez umeblowania "dla tych co im się nie chce namiotu rozbijać-własny materac i śpiwór konieczny" Dla bardziej wymagających ; Miejsca w hotelu Dowóz -Samochód MKM-u. W trakcie parady ulicami miasta odbędzie się pokaz stuntu na który zapraszamy i tych niezmotoryzowanych.
 5. Na terenie kompleksu byłego internatu wraz z terenem przyległym na Będuszu. Dzielnica Myszkowa kilka kilometrów od centrum. Jadąc z Siewierza do Myszkowa po lewej stronie, będą oznaczenia na wszystkich drogach wiazdowych do miasta. Zapraszamy.
 6. Z Kroniki "MKM1948": "(...)29 lutego 1948 roku odbywa się w sali Fabryki Papieru w Myszkowie pierwsze organizacyjne zebranie w obecności 21 osób na którym wyłania się Zarząd Klubu i Komisja Rewizyjna. Oficjalna nazwa klubu brzmi MYSZKOWSKI KLUB MOTOCYKLOWY 19 marca 1948r do Myszkowskiego Klubu Motocyklowego przystępują motocykliści z Żarek.(...)" Mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić całą brać motocyklową z Polskiego Ruchu Motocyklowego, Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych jak również wszystkich nie zrzeszonych motocyklistów na nasz Jubileuszowy Zlot do Myszkowa. Zlot odbędzie się w lipcu 2
 7. Skoro organizatorem jest Stowarzyszenie Rajd Katyński - to o czym mieli mówić, o fiordach w Norwegii? Każdy wie gdzie i po co jedzie na Jasną Górę. Chyba, że jest idiotą i potem sie dziwi, że jest w sanktuarium i słucha kazania. Ja jeżdże po to by sie pomodlić do mojego Boga o szczęśliwe powroty do domu - moje i mojego syna. W tym roku tez jadę na Jasną Górę bez wzgledu, czy jest tam Zlot Gwieździsty, czy nie. Jest tyle imprez na rozpoczecie sezonu, ze każdy znajdzie cos dla siebie.
 8. Witajcie. W imieniu naszego brata klubowego Marka uprzejmie zapraszam do wzięcia udziału w Jego paradzie weselnej. Będzie im(nam) bardzo miło gdy zaszczycicie ich swoją obecnością. Może akurat będziecie przejazdem ;-) Ceremonia zaślubin w dniu 4.8.2012r. w Myszkowie w Kościele Św. Andrzeja Boboli o godzinie 15-stej. Po Mszy Świętej prosilibyśmy o odprowadzenie młodej pary do Ośrodka Wypoczynkowego 'Magda" w Zaborzu. Jeszcze raz proszę. Motocykle i "brać motocyklowa" to ich życie i sens istnienia.
 9. Czy już wiadomo dokładną datę zlotu w 2012r. (11/12 czy 18/19)?
 10. Witam. Znany jest już dokładny termin zlotu w 2012r. ?
 11. Zbliża się 2013r. 65-lecie Myszkowskiego Klubu Motocyklowego 1948.

 12. Dla informacji. Istnieje w Polsce Kongres Klubów Motocyklowych i Polski Ruch Motocyklowy i do obu tych kongresów należą różne kluby motocyklowe. I wszystkim im należy sie równy szacun jak i dla tych klubów i motocyklistów nienależących nigdzie. Bo łączy nas to samo: Miłość do motocykli, braci klubowych i wszystkich tych co pasjonują się jazdą na motocyklach. W tym miejscu pozdrawiam Was wszystkich.
 13. I dupa... Mamy wesele klubowe, nasz brat się hajta, czyli na Vendrynie nie pojedziemy. Prosto z parady weselnej śmigniemy gdzieś, ale nie będzie to zlot, zlot bez piątku to jak biker bez bike. :-))
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.