Jump to content

Model

Użytkownicy
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Model

 • Rank
  Podglądacz

Contact Methods

 • Website URL
  http://modzelewski.orangespace.pl/

Profile Information

 • Płeć
  Brak informacji
 • From:
  Myszków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, jeżeli ma ktoś ochotę na śmiganko, to zapraszam. [email protected] https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/q84/p843x403/10982819_409654049225048_4415212387222852646_n.jpg?oh=783a4f9090dce8921c09ed8b7727c440&oe=5683E3BA
 2. "Komandor" powiedział, że Oni tak jak my odwiedzają groby swoich dziadów którzy zginęli na naszej Polskiej ziemi - Panie Węgrzyn z całym szacunkiem ( choć po wywiadzie w TV Republika, mam go mniej ) Wy jako Rajd Katyński odwiedzacie groby Polaków w Rosji pomordowanych przez Rosjan. A Ruscy (Wilki) chcą u nas w Polsce odwiedzić groby i pomniki Rosjan, którzy mordowali Polaków lub umierali walcząc z Niemcami niosąc nam "wolność na bagnetach". I to jest ta zasadnicza różnica , którą powinien Pan jako "Komandor Rajdu Katyńskiego" dostrzec. Ja rozumiem, że ewentualne złe potraktowanie (Wilków) na naszej ojczystej ziemi będzie skutkowało problemami podczas Waszego Rajdu na terenach Rosji. Ale są też zasady nie tylko motocyklowe, ale po prostu każdy prawdziwy mężczyzna je ma i ludzie honoru. Zasady które nie mogą nigdy podlegać "targom" i układaniu się ze złem. Proszę to przemyśleć , bo straci Pan to wszystko, co usiłował Pan zaszczepić w umysłach motocyklistów "patriotów".
 3. Jesteśmy już po Jubileuszu 65-lecia MKM. Bardziej okropnej pogody nie można było sobie "wymarzyć". Mimo to odwiedziły nas kluby i Prezydenci klubów dla których ważne było uczczenie tej dla nas jakże ważnej rocznicy. Za co bardzo pięknie dziękujemy i wyrażamy wielki szacunek dla Was i Waszego uczestnictwa w tym niezwykle ważnym dla nas zlocie. Jesteście naszymi przyjaciółmi i nimi pozostaniecie - możecie na nas liczyć. W tym miejscu pragnę podziękować klubom: "WATAHA" Tarnowska Konfederacja Motocyklistów, Poznań - Bractwo Polskich Motocyklistów BIAŁY ORZEŁ, RIGHT RIDERS Warszawa, Inowrocław - RIDER'S CLUB, Kamieniec k / Gliwic - RIDER'S CLUB SouthSide, Podhale - ZBÓJE z GÓR, Skierniewice - ŻELAZNY ORZEŁ, KLUB MOTOCYKLOWY KNIGHT RIDERS IPA POLAND CHAPTER TARNÓW, IRON HUSSARS STOCKHOLM, Klub Motocyklowy BRAVE DOGS POLSKA Chapter Katowice. Wszystkim motocyklistom Free Club, Sponsorom i przede wszystkim członkom naszego klubu i ich rodzinom za pomoc w przygotowaniu tego zlotu i jego prowadzeniu. Szczególne podziękowania dla naszego Prezydenta Klubu i Burmistrza Miasta Myszkowa. Bez Was wszelkie nasze wysiłki poszły by w niebyt. Mamy nadzieje, że Wasze uczestnictwo w tym zlocie przyniosło Wam tyle satysfakcji, co nam. Pozdrawiamy i dziękujemy za pamięć "Rodzinie PRM-owskiej" z Prezydentem Vito i VPrezydentami tego Ruchu. Do zobaczenia za rok w tym lub innym miejscu na terenie naszej Jury. Zarząd Myszkowskiego Klubu Motocyklowego (MKM 1948)
 4. Zbliża się termin Jubileuszowego Zlotu Motocyklowego z okazji 65-lecia Myszkowskiego Klubu Motocyklowego Podczas naszego zlotu oczywiście będzie pole namiotowe. Dodatkowo do dyspozycji na miejscu nieczynny internat z tym że bez umeblowania "dla tych co im się nie chce namiotu rozbijać-własny materac i śpiwór konieczny" Dla bardziej wymagających ; Miejsca w hotelu Dowóz -Samochód MKM-u. W trakcie parady ulicami miasta odbędzie się pokaz stuntu na który zapraszamy i tych niezmotoryzowanych.
 5. Na terenie kompleksu byłego internatu wraz z terenem przyległym na Będuszu. Dzielnica Myszkowa kilka kilometrów od centrum. Jadąc z Siewierza do Myszkowa po lewej stronie, będą oznaczenia na wszystkich drogach wiazdowych do miasta. Zapraszamy.
 6. Z Kroniki "MKM1948": "(...)29 lutego 1948 roku odbywa się w sali Fabryki Papieru w Myszkowie pierwsze organizacyjne zebranie w obecności 21 osób na którym wyłania się Zarząd Klubu i Komisja Rewizyjna. Oficjalna nazwa klubu brzmi MYSZKOWSKI KLUB MOTOCYKLOWY 19 marca 1948r do Myszkowskiego Klubu Motocyklowego przystępują motocykliści z Żarek.(...)" Mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić całą brać motocyklową z Polskiego Ruchu Motocyklowego, Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych jak również wszystkich nie zrzeszonych motocyklistów na nasz Jubileuszowy Zlot do Myszkowa. Zlot odbędzie się w lipcu 2013r w dniach od 12-tego(piątek) do 14-tego(niedziela). Szczegóły dotyczące zlotu na ulotce i u Prezydenta naszego klubu - Janusz Janoska, e-mail: [email protected] Liczymy na Waszą obecność i wspaniałą wspólną zabawę. Do zobaczenia - lewa w górę!
 7. Skoro organizatorem jest Stowarzyszenie Rajd Katyński - to o czym mieli mówić, o fiordach w Norwegii? Każdy wie gdzie i po co jedzie na Jasną Górę. Chyba, że jest idiotą i potem sie dziwi, że jest w sanktuarium i słucha kazania. Ja jeżdże po to by sie pomodlić do mojego Boga o szczęśliwe powroty do domu - moje i mojego syna. W tym roku tez jadę na Jasną Górę bez wzgledu, czy jest tam Zlot Gwieździsty, czy nie. Jest tyle imprez na rozpoczecie sezonu, ze każdy znajdzie cos dla siebie.
 8. Witajcie. W imieniu naszego brata klubowego Marka uprzejmie zapraszam do wzięcia udziału w Jego paradzie weselnej. Będzie im(nam) bardzo miło gdy zaszczycicie ich swoją obecnością. Może akurat będziecie przejazdem ;-) Ceremonia zaślubin w dniu 4.8.2012r. w Myszkowie w Kościele Św. Andrzeja Boboli o godzinie 15-stej. Po Mszy Świętej prosilibyśmy o odprowadzenie młodej pary do Ośrodka Wypoczynkowego 'Magda" w Zaborzu. Jeszcze raz proszę. Motocykle i "brać motocyklowa" to ich życie i sens istnienia.
 9. Czy już wiadomo dokładną datę zlotu w 2012r. (11/12 czy 18/19)?
 10. Witam. Znany jest już dokładny termin zlotu w 2012r. ?
 11. Zbliża się 2013r. 65-lecie Myszkowskiego Klubu Motocyklowego 1948.

 12. Dla informacji. Istnieje w Polsce Kongres Klubów Motocyklowych i Polski Ruch Motocyklowy i do obu tych kongresów należą różne kluby motocyklowe. I wszystkim im należy sie równy szacun jak i dla tych klubów i motocyklistów nienależących nigdzie. Bo łączy nas to samo: Miłość do motocykli, braci klubowych i wszystkich tych co pasjonują się jazdą na motocyklach. W tym miejscu pozdrawiam Was wszystkich.
 13. I dupa... Mamy wesele klubowe, nasz brat się hajta, czyli na Vendrynie nie pojedziemy. Prosto z parady weselnej śmigniemy gdzieś, ale nie będzie to zlot, zlot bez piątku to jak biker bez bike. :-))
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.