Skocz do zawartości

Zdjęcie

wypadek Ruda Śląska (Nowy Bytom)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 spike

spike

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 05 czerwiec 2010 - 17:26

W ubiegły piątek tj 04.06.2010 ok godziny 22:00 w Rudzie Śl. (Nowy Bytom) mniej więcej na wysokości skrzyżowania ulic Chorzowskiej i Ratowników doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Motonita został uderzony w tył motocykla przez jadący z dużą prędkością policyjny radiowóz marki Fiat Ducato, po czym był wleczony przed pojazdem przez kilkadziesiąt metrów. Aż do chwili zdarzenia radiowóz NIE używał znaków dźwiękowych ani świetlnych. Natychmiast na miejscu pojawiła się drogówka, pogotowie oraz cała masa operacyjnych. Było by dobrze żeby osoby, które mogą wnieś coś do sprawy zabrały głos, by sprawy nie zamieciono pod dywan i znów nie okazało się, że jak zwykle wszystkiemu winien "wariat na motorze". Post edytowany: 05.06.2010 17:27

#2 nfs

nfs

Tales z Hammamatsu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2567 postów

Napisano 05 czerwiec 2010 - 21:14

No i co z motocyklistą?ktoś od nas?
Go!!!!!!!

#3 niconus

niconus

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów
  • SkądChorzów

Napisano 07 czerwiec 2010 - 08:20

Podobno chłopak z Zabrza. Myślę że w takim przypadku nie pójdzie to pod dywan.

#4 krawczyku1

krawczyku1

Wąchacz spalin

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisano 07 czerwiec 2010 - 11:37

Byłem na miejscu po zdarzeniu Akurat zabierali motocykliste karetką Junak był doslownie wbity w przód radiowozu Moto miało rejestracje z Zabrza Chłopak napewno jechał na zlot lub na weekend bo był zapakowany Wygładało to strasznie Mam nadzieje ze z tego wyjdzie Czego mu Zycze.

#5 Leo_Bandit

Leo_Bandit

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 07 czerwiec 2010 - 17:36

Motonika to mój dobry kolega aktualnie jest w szpitalu dość połamany więcej informacji co do stanu zdrowia i okoliczności zdarzenia napisze jak wyjdę sam ze szpitala i odwiedzę ów poszkodowanego, co do moto to Junaka składał sam ponad rok no i nie nacieszył się nim niestety ;-( .----------Rozmawiałem z kolegą i mam prośbę po wypadku zaginął KASK !!! czy może ktoś na miejscu widział gdzie on był lub widział czy ktoś go zabrał ? jeśli ktoś wie co mogło się z nim stać lub jeżeli ktoś zrobił jakieś fotki to bardzo proszę o przesłanie na mój email.PS. Bardzo proszę też o kontakt osób które widziały zdarzenie.Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

#6 sprytny78

sprytny78

Wąchacz spalin

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisano 08 czerwiec 2010 - 09:07

Zdrowia dla motonity!...

#7 Pajda

Pajda

Tańczący ze szmatkami

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 594 postów
  • SkądGliwice

Napisano 08 czerwiec 2010 - 14:59

Kask jeszcze sobie ktoś pożyczył ? Jeżeli serio go ktoś ukradł to już naprawdę trzeba być @#$^^#$&%$!!

#8 Leo_Bandit

Leo_Bandit

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 08 czerwiec 2010 - 22:25

Niestety kask zaginął i nie tylko on ;-(

#9 yanes

yanes

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 czerwiec 2010 - 22:46

Czy ktoś wie co z kolegą po tym wypadku się dzieje? W jakim szpitalu leży, jaki jest jego stan? Mam nadzieję, że nie przejdzie to tak gładko panom w radiowozie............

#10 Leo_Bandit

Leo_Bandit

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 23 czerwiec 2010 - 11:51

Kolega w szpitalu dochodzi do siebie , ale sporo rehabilitacji przednim ;-( A kasku dalej nie ma ;-( jak może zniknąć kask przy policji i prokuratorze ? Masakra

#11 michal_mazur

michal_mazur

Tańczący ze szmatkami

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 439 postów

Napisano 24 czerwiec 2010 - 21:36

zdrowia motonicie i zdrowej głowki tym co kask zakosili... co za przychlasty