Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Serwis W Mikołowie I Okolicy


ala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Korzystałem z serwisu RATKA Mikołów i Tomek Motocykle, Mikołów Kamionka w podstawowym zakresie i mogę powiedzieć że jakość i ceny są OK. Ratka - duży warsztat, pełna obsługa, miło i profesjonalnie, za małe dupsy nie wziął kasy lub grosze. Za inne prace rozsądna kasa. Terminy prac w sezonie są odległe, ale konkretne.Tomek Motocykle to o wiele mniejszy warsztat ale ceny są również znacznie mniejsze i wie co może zrobić dobrze. Za pierdoły nie kasuje. W sezonie znacznie krótsze terminy.Ceny niższe niż u RatkiW obu przypadkach jakość obsługi Klienta bez najmniejszych uwag.Oba warsztaty mogę szczerze polecić. PS.Piszę te info tylko dlatego, że nie potrafię zrozumieć kiedy mały warsztat mieszczący się w starym garażu posiadający kilka podstawowych narzędzi i brudną szmatę, ma ceny identyczne lub porównywalne do cen w ASO lub u Ratki , z wyposażeniem za dziesiątki tyś, gdzie jest full obsługa, kawa, TV itp. W garażu na na słowo rachunek lub gwarancja robią wielkie oczy i mówią 'to będzie jakieś 22% :-) więcej. Uwaga:NIE dotyczy to w/w warsztatów.Osobiście nadziałem się tak przy wymianie opony,.... znalazłem kilka złociszy taniej niż u Ratki i pojechałem do Zabrze, opona OK, ale jak zobaczyłem jak chcią podnosić mojego Intrudera to myślałem, że za**bię, a po wymianie opony okazało się że wyważarka wysiadła 'przed chwilą ;-) i zostałem z niewyważonym kołem i kupą nerwów gratis !! ale zaoszczędziłem parę groszy :-(Korzystając z serwisów zwróćcie proszę uwagę aby w małym zakładzie nie zapłacić więcej w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,W Ratka Motocykle serwisowałem pierwszego sprzęta - XJ600, i było bardzo miło i przyjemnie, obsługa super, a ceny... no cóż, czego się nie robi dla naszych kochanych maszyn Teraz w CBR XX wymieniałem oponę i klocki z przodu, szybko i sprawnie, zadowolony. Aktualnie zimuję tam moto, i zrobili mi główkę ramy, nowy rozrząd, stelaż givi, gaźniki i oponę z tyłu. Jak odbiorę moto to napiszę jak się spisali.Ceny dla XX:* rozdząd (zamiennik) - 661, robota - 300* główka ramy: łożysko - 100, robota (sporo pracy) - 200* serwis gaźników - 280* regulacja zaworów - 100* filtr powietrza - 110Podsumowując, jak na razie very friendly !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nadziałem się tak przy wymianie opony,.... znalazłem kilka złociszy taniej niż u Ratki i pojechałem do Zabrze, opona OK, ale jak zobaczyłem jak chcią podnosić mojego Intrudera to myślałem, że za**bię, a po wymianie opony okazało się że wyważarka wysiadła 'przed chwilą ;-) i zostałem z niewyważonym kołem i kupą nerwów gratis !! ale zaoszczędziłem parę groszy :-(
A możesz bardziej konkretnie bo teraz to już kilka serwisów w Zabrzu, gdzie Cię tak potraktowali?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do konkretnych cen to nie mam zanotowane, raczej sprawdzam przed oddaniem do serwisu, namiary na 'dziwny' serwis opon dam za kilka dni jak wroce z delgacji i zobaczę do 'papierów'. Pamiętam tylko że mały warsztat to ok 20%, maks 30% oszczedności względem dużego warsztatu. Więc moim zdaniem nie zawsze ma to znaczenie np. wymiana uszczelniaczy w lagach, pomiędzy 20 a 30 PLN nie ma jakiejś kosmicznej różnicy, no nie ??Co do tego serwisu opon co pisałem, znajomy też tam kupił i też była niespodziewana awaria 'wywazarki' :-) więc dopłacił potem u Ratki za wyważanie i tylko kupa zamieszania i ZERO oszczędności a właściwie mała wtopa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do konkretnych cen to nie mam zanotowane, raczej sprawdzam przed oddaniem do serwisu, namiary na 'dziwny' serwis opon dam za kilka dni jak wroce z delgacji i zobaczę do 'papierów'. Pamiętam tylko że mały warsztat to ok 20%, maks 30% oszczedności względem dużego warsztatu. Więc moim zdaniem nie zawsze ma to znaczenie np. wymiana uszczelniaczy w lagach, pomiędzy 20 a 30 PLN nie ma jakiejś kosmicznej różnicy, no nie ??Co do tego serwisu opon co pisałem, znajomy też tam kupił i też była niespodziewana awaria 'wywazarki' :-) więc dopłacił potem u Ratki za wyważanie i tylko kupa zamieszania i ZERO oszczędności a właściwie mała wtopa..
No ale tak mniej więcej to centrum Zabrza a może jakieś peryferia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja tez polecam firme Ratka,kozystałem z pomocy wielu serwisów ale dopiero Ratka staneła na wysokosci zadania,byłem na pełnym przegłądzie mojego cacuszka(sc33).Ekipa mechaników Adam,Andrzej,Piotrek to prawdziwi profesjonalisci, mozna zapytac o kazdą głupote w moto. Obsługa klijenta oraz motocykla na najwyzszym poziomie a i co do ceny mozna sie dogadac:) No i motocykl przy odbioze był "wypicowany" jak nowy z salonu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

A Ja niestety zawiodlem sie na Ratce i na innych takich.Bo to tylko rasowe moto robia,a za Wielkiego Muru lub koreanskie odsylaja do partaczy co psuja.Ja wiem ze Hyosung lub Zipp Raven,czy tez Romet to nie tosamo co Kawa ,Honda lub itp,ale robic taka klasyfikacje to nie fer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.