Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Azja Środkowa - 2022


Afra_Cadabra

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chciałbym zapytać czy ktoś z grona Szanownych Forowiczów myśli/planuje/rozważa  wyprawę do Azji? Mam na myśli Tadżykistan/Kirgistan. Miałem już gotowy plan wyprawy w roku 2020 ale wirus wszystko zweryfikował. Oczywiście zmiennych jest wiele: sytuacja pandemiczna, geopolityczna (chyba jeszcze bardziej istotna), wolny czas itd itp. ale powoli powracam do tematu:)

Do tej pory podróżowałem samotnie (najdalsza samotna wyprawa 22 dni i 8,5 tysiąca km), ale w azjatycką destynację podróż  w dwójkę byłaby bardziej przewidywalna. Nie zakładam, ze jest możliwie  znalezienie więcej niż jednej osoby, która miałaby czas, ochotę, środki itd na taki "wypad" - ale może się mylę? Z drugiej strony 3 motocykle to dla mnie max.

Kogo szukam: odpowiedzialnego, doświadczonego motocyklistę z dystansem do siebie i koniecznie z poczuciem humoru!!! Ważne: ja mam zapędy biwakowo- survivalowe i ewentualny towarzysz podroży tez taki powinien być. Mam 45 lat, rodzinę i jeszcze mnóstwo planów do zrealizowania wiec do podroży podchodzę rozważnie. Co jest ważne: odpowiednie przygotowanie fizyczne, mentalne i techniczne i...... DETERMINACJA W REALZIACJI MARZEŃ.

Pozdrawiam, 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

cześć, jestem zainteresowany wyjazdem na "wschód". Południe, zachód i północ naszego kontynentu odwiedziłem, czas wypuścić "konia" na wschód. Szczegóły proszę na priv - prościej będzie pogadać przez tel lub osobiście  

 

nie ważne czym byle do przodu

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.