Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Azja Środkowa - 2022

Recommended Posts

Witajcie,

Chciałbym zapytać czy ktoś z grona Szanownych Forowiczów myśli/planuje/rozważa  wyprawę do Azji? Mam na myśli Tadżykistan/Kirgistan. Miałem już gotowy plan wyprawy w roku 2020 ale wirus wszystko zweryfikował. Oczywiście zmiennych jest wiele: sytuacja pandemiczna, geopolityczna (chyba jeszcze bardziej istotna), wolny czas itd itp. ale powoli powracam do tematu:)

Do tej pory podróżowałem samotnie (najdalsza samotna wyprawa 22 dni i 8,5 tysiąca km), ale w azjatycką destynację podróż  w dwójkę byłaby bardziej przewidywalna. Nie zakładam, ze jest możliwie  znalezienie więcej niż jednej osoby, która miałaby czas, ochotę, środki itd na taki "wypad" - ale może się mylę? Z drugiej strony 3 motocykle to dla mnie max.

Kogo szukam: odpowiedzialnego, doświadczonego motocyklistę z dystansem do siebie i koniecznie z poczuciem humoru!!! Ważne: ja mam zapędy biwakowo- survivalowe i ewentualny towarzysz podroży tez taki powinien być. Mam 45 lat, rodzinę i jeszcze mnóstwo planów do zrealizowania wiec do podroży podchodzę rozważnie. Co jest ważne: odpowiednie przygotowanie fizyczne, mentalne i techniczne i...... DETERMINACJA W REALZIACJI MARZEŃ.

Pozdrawiam, 

Bartek