Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Azja Środkowa - 2022


Recommended Posts

Witajcie,

Chciałbym zapytać czy ktoś z grona Szanownych Forowiczów myśli/planuje/rozważa  wyprawę do Azji? Mam na myśli Tadżykistan/Kirgistan. Miałem już gotowy plan wyprawy w roku 2020 ale wirus wszystko zweryfikował. Oczywiście zmiennych jest wiele: sytuacja pandemiczna, geopolityczna (chyba jeszcze bardziej istotna), wolny czas itd itp. ale powoli powracam do tematu:)

Do tej pory podróżowałem samotnie (najdalsza samotna wyprawa 22 dni i 8,5 tysiąca km), ale w azjatycką destynację podróż  w dwójkę byłaby bardziej przewidywalna. Nie zakładam, ze jest możliwie  znalezienie więcej niż jednej osoby, która miałaby czas, ochotę, środki itd na taki "wypad" - ale może się mylę? Z drugiej strony 3 motocykle to dla mnie max.

Kogo szukam: odpowiedzialnego, doświadczonego motocyklistę z dystansem do siebie i koniecznie z poczuciem humoru!!! Ważne: ja mam zapędy biwakowo- survivalowe i ewentualny towarzysz podroży tez taki powinien być. Mam 45 lat, rodzinę i jeszcze mnóstwo planów do zrealizowania wiec do podroży podchodzę rozważnie. Co jest ważne: odpowiednie przygotowanie fizyczne, mentalne i techniczne i...... DETERMINACJA W REALZIACJI MARZEŃ.

Pozdrawiam, 

Bartek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.