Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gumy na lagi do DL 650


Hawk1985

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać
Dobrzy ludzie stwierdziłem że brakuje mi czegoś w lagach VStroma i chciałbym założyć na lagi gumowe osłony.
Nie planuje jeździć w terenie, chodzi o wygląd motocykla, po prostu fajnie to wygląda. Założyłem gumy na lagi do 125 http://i.imgur.com/FGJ8HbZ.jpg , miałem takie osłony w trampku, chce mieć takie gumy w DLu - nie oceniajcie mojej dewiacji :rolleyes:
Lagi w DLu mają następujące wymiary
20YGSD8m.jpg

Znalazłem ARIETTE 09974 (na lagę 43/45, goleń 57/60, dl min 70mm, dł max 240mm) która powinna być idealna, ale jest niedostepna w Polsce

Potem znalazłem jakiś model PROGRIP ale po kupnie na alledrogo gość do mnie dzwoni że wyszły z magazynu ale może mi dać pasujące POLISPORTY i zwrócić różnicę.
Przysłał przymierzyłem je (wiedziałem że będą zbyt długie i będę musiał je ciąć/kleić) ale te osłony to porażka kiepsko są "wyprofilowane" przez co leżałyby bardzo luźno na ladze (zbyt szerokie)
c2lTDtKl.jpg
9xcr3fsm.jpgE3KeoWjm.jpg
Mają oznaczenie 350x41

Na forum amerykańskim znalazłem takie które nie wiszą jak zbyt duże gacie, ale ktoś je obciął
7546254590_4398770303_b.jpg
Osobiście bym je spiął opaskami na dole albo wyciął środkową część skleił i założył, i szukam właśnie takich "ciaśniejszych" :P

Wiem że tu sporo osób które miały wiele różnych motocykli, a i rozbierali motocykle na czynniki pierwsze.
Może ktoś coś podpowie

Z góry dziękuję za pomoc:)

Pozdrawiam
Hawk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.